WWE را بکی لینچ اعلام کرد او باردار پله به دور از کشتی

“مرد” است برای رفتن به یک مادر.

یک چشم پر از اشک بکی لینچ است که مشغول به همکار WWE ستاره ست رولینز باز “دوشنبه شب Raw” با اعلام او باردار است و که او تا به حال به “از بین برود در حالی که برای.” او واگذار شیر زنان قهرمانی به پول در بانک برنده آسوکا.

“شما قهرمان و به عنوان شاد به عنوان شما را به قهرمان من ممکن است کمی شادتر” لینچ گفت: در حالی که پرداختن به آسوکا برای پایان دادن به این بخش. “بنابراین شما به عنوان یک جنگجو چون من قصد دارم برای رفتن به یک مادر است.”

33-year-old لینچ که تبدیل به یکی از WWE بزرگترین متقاطع ستاره تنها کشتی سه بار پس Jan. 26 او آخرین مسابقه برابر Shayna Baszler در طول مسابقات 36 دوست پسر سبزه خوابگاه در اواخر بازی. طرفدار کشتی ورق اول گزارش روز دوشنبه که لینچ به رفتن به یک عمده اطلاعیه در طول نشان می دهد که چیزی WWE بعد تایید کرد. لینچ مشغول به همکار WWE ستاره ست رولینز 33. این زن و شوهر اولین فرزند با هم.

“من پاره پاره بین شادی و غم و اندوه به خاطر من در یک جایی در زندگی من که در آن همه چیز در حال تغییر است و من نیاز به انجام کاری در مورد آن” لینچ گفت.

او برنده خام زنان قهرمانی آوریل گذشته در رسلمنیا 35 برابر روندا راسی و شارلوت استعداد در زنان اولین مسابقه main event, WWE بزرگترین نشان می دهد. این اوج یک صعود – تحت فشار قرار دادند توسط شرکت فن پایه آغاز شده است که در SummerSlam در سال 2018 است. آن بود که پس از از دست دادن در آن pay-per-view که او عجول و بی پروا “مرد” شخصیت متولد شد. لینچ که به تازگی در یک قسمت از Showtime را “میلیاردها” به امضا رسید WWE برای آن NXT با نام تجاری در سال 2013 و او تبدیل به یک کاتالیزور مهم برای شرکت زنان در تکامل است.

“من نمی دانم اگر من به اندازه کافی خوب به اینجا و من نمی دانم اگر کسی می خواهد در مورد مراقبت از یک loudmouth ایرلندی زن که عاشق جناس ها و نان تست” لینچ گفت. “اما در جایی در امتداد خط من آموخته است که آنها مراقبت. از آنها مراقبت به طوری که آنها من را بر روی شانه های خود و آنها از من انجام به تاریخ. من هرگز فراموش نکنید که.”

او پله به دور از WWE در زمانی که این شرکت نیاز به ستاره خود قدرت آن را به عنوان تلاش می کند تا حرکت را با قرار دادن در نشان می دهد و بدون فن با توجه به کوروناویروس. هفته گذشته قسمت از خام خود جلب کرد یک امتیاز از 1.84 میلیون دلار بالاترین غیر تعطیل بینندگان در تاریخ نشان می دهد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de