WWE را Alexa Bliss ریپ YouTube star بیش مبتذل 'تخت' بیهوده گویی

Alexa Bliss لعنتی یوتیوب شخصیت JDFromNY206 روز دوشنبه پس از او با انتقاد از توانایی های خود را در یک مبتذل و ب

توسط NEWSAMINS در 6 خرداد 1399

Alexa Bliss لعنتی یوتیوب شخصیت JDFromNY206 روز دوشنبه پس از او با انتقاد از توانایی های خود را در یک مبتذل و بیهوده گویی.

این YouTuber — که دارای بیش از 116,000 مشترکین در کانال رفت در 28 ساله WWE ستاره گفت: "من به شما تضمین می کنند او یکی از آن دسته از زنان که فقط می گذارد وجود دارد و فقط آن را می گیرد."

"هیچ چیز او هیچ کاری نمی کند" او ادامه داد: در تصویری که ارسال شده در مارس 14 به توییتر و انباشته شده بیش از 570,000 نمایش از سه شنبه.

Alexa Bliss
Alexa Blissگتی ایماژ

"شما می توانید تصور کنید ؟ شما می توانید تصور کنید که با الکسا سعادت ، و او انجام می دهد همان راه او را در حلقه ؟ افتضاح. همه نگاه کنید و هیچ ماده ندارند."

سعادت سه بار خام, زنان قهرمان, بعد خطاب به نظرات در یک سری از توییت تماس خود را کلامی ضربه "ننگین."

"به طور معمول من چشم پوشی خود را از جهل پیش از میلاد همه او می خواهد به رسمیت شناخته شود با هجوم من... اما ex گوشی scuse me sir??? ... چطور جرات کردی بی اعتبار کردن کار من در چنین ننگین راه است. #WhatAClassAct" او ارسال شده است.

سعادت افزود: "او شده است مسدود شده و برای همیشه در پایان من. او فقط یکی از آن دسته از افرادی که مذاکرات تلخه پشت یک میکروفون در حالی که انتظار در خط برای عکس در Axxess."

اعضای WWE جامعه باید از بسیج پشت سعادت از جمله سونیا "پدر" Deville نوشت که: "من دعا می کنم اجرا کنم به این شخص یک روز."

کشتی گیر پیج ستایش سعادت گفتن او را به "پرداخت هیچ ذهن به جهل بود."

"این مشکل این است که حق در اینجا. الانم یکی از مشکلات است. سایبر قلدری است درست نیست و تا این حد بیش از حد ؟ چه رسوایی و من فرض کنید او قرار بود یک خبرنگار از برخی از نوع? شرم بر شما JD. کار شما این است که باور نکردنی @AlexaBliss_WWE پرداخت هیچ ذهن به جهل بود" او هنوز توییتی.

سعادت با این حال به نظر می رسد به یکی از آخرین پانچ در.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de