WWE گوینده رنه جوان تست مثبت برای coronavirus

دیرین WWE گوینده رنه جوان در توییتر اعلام کرد که او آزمایش مثبت برای coronavirus.

“مرد. آنچه در چند روز” جوان توییتی اواخر شنبه شب. “من نشان می دهد لغو می شود و Covid. پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را. ایمن ماندن همه (شکلک قلب)”

جوان را تشخیص احتمال زیاد توضیح می دهد که چرا او همه نخبگان کشتی قهرمان جهان جان Moxley کشیده خود را از شرکت در برنامه های زنده تلویزیونی مداخله “AEW دینامیت” در شب چهارشنبه. AEW اوایل روز چهارشنبه اعلام کرد که Moxley اطلاع شرکت او شده بود در حضور کسی که تا به حال شده با کسی که با COVID-19. معلوم نیست اگر Remi, 34, است قرارداد این ویروس.

چند WWE کارکنان — از جمله در حلقه استعداد کاری خود عملکرد مرکز در اورلاندو آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به گزارش های متعدد. جوان 34 کار شده بود ضبط قسمت برای “اسمک دان در روباه” در عملکرد مرکز در هفته گذشته است.

WWE در بیانیه ای گفت و آن را ادامه خواهد داد coronavirus تست “آن استعداد تولید خدمه و کارکنان در پیشبرد TV productions برای آینده قابل پیش بینی.”

آن شده است یک پچ خشن برای جوان. اخیرا FS1 نمایش “WWE پشت صحنه” که او میزبان و همچنین ویژگی های CM Punk, لغو شد توسط Fox Sports به عنوان یک هفتگی نشان می دهد با توجه به گزارش های متعدد. آن را هنوز هم می تواند بازگشت در یک شکل دیگر.

همانطور که برای Moxley او هنوز هم برنامه ریزی شده به صورت برایان قفس در Fyter متحرک. AEW اعلام کرد در “دینامیت” چهارشنبه که عنوان سنگین وزن جلسه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 8. Fyter جشنواره برگزار خواهد شد بیش از دو شب (جولای 1 و 8 ژوئیه).

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de