‘اشتباه است!’ مغلوب ساختن پیشی جستن و Fauci برخورد بیش از تجدید حیات COVID-19 موارد خاموش شدن اقتصاد ایالات متحده — و هیدروکسی کلروکین

Anthony Fauci و رئیس جمهور تهمت هنوز هم در تضاد است.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه است که مشغول به کار در خط مقدم از این بیماری همه گیر ایدز در 1980s و 1990s شیوع بیماری ابولا از سال 2014 تا 2016 و سیاه زخم حملات دو دهه پیش از شهادت قبل از کنگره در هفته گذشته که آمریکا باید گرفته سریعتر و جامع تر اقدام به بستن کسب و کار هنگامی که کروناویروس اولین بار در ایالات متحده در اوایل این سال است.

Fauci گفت: ایالات متحده به طور موثر تنها تعطیل نیمی از اقتصاد است. “اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده در اروپا زمانی که آنها تعطیل و یا قفل شده است و یا رفت و به پناهگاه در محل, با این حال شما می خواهید به آن را توصیف آنها واقعا آن را به لحن حدود 95 درصد به علاوه” او گفت: شنیدن. “هنگامی که شما در واقع نگاه در آنچه که ما انجام دادیم حتی اگر ما تعطیل, حتی اگر آن را ایجاد مقدار زیادی از مشکل ما واقعا عملکرد تعطیل تنها حدود 50 درصد در مفهوم کلیت کشور است.”

رئیس جمهور تهمت آمار در Fauci در توییتر TWTR, -0.87% عصر روز شنبه در پاسخ به یک نوشته توسط همشهری VIAC, +1.00% از Fauci شهادت. “اشتباه است! ما در بیشتر موارد از آنجا که ما مورد آزمایش قرار داده اند به مراتب بیشتر از هر کشور دیگری 60,000,000. اگر ما آزمایش کمتر وجود خواهد داشت کمتر مورد. چگونه و ایتالیا و فرانسه و اسپانیا انجام دهید ؟ در حال حاضر اروپا و متاسفانه تا به شعله ور شدن یو پی اس. بسیاری از ما فرمانداران مشغول به کار سخت و هوشمند است. ما دوباره قوی!”

نزدیک به 53 میلیون نفر آزمایش شده است برای کروناویروس در آمریکا به تاریخ, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, با بیش از 5 میلیون یا 10 درصد از کسانی که تست مثبت برای ویروس. زمان انتظار بیش از 10 روز تبدیل به هنجار شده برای بسیاری از آمریکایی ها. وجود دارد اما داستان از افرادی که تا به حال به صبر 26 روز برای دریافت نتایج خود را. انتظار 10 روز برای یک آزمایش شکست هدف از گرفتن آزمایش برخی از متخصصان سلامت می گویند.

حدود نیمی از آزمایش های در حال انجام روزانه انجام شده توسط تجاری labs مانند Quest Diagnostics DGX, +0.24% و LabCorp. “تنها یک دولت به طور متوسط زمان چرخش بیشتر از پنج روز” گفت: دریاسالار برت Giroir عضو مجلس coronavirus نیروی کار است.” پنج کشور بین چهار و پنج روز. 26 متحده هنوز هم سه روز یا کمتر و بقیه بین سه و چهار روز.” بار چرخش از 10 تا 12 روز نشان دهنده نقاط دورافتاده او اضافه شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال تلاش برای جلوگیری از 25 میلیارد دلار برای دولت به انجام تست و تماس با ردیابی در آینده coronavirus امداد لایحه افراد درگیر در این مذاکرات گفت: واشنگتن پست در این ماه. قانونگذاران دموکرات در مذاکرات بیش از یک محرک جدید لایحه خواستار از 25 میلیارد دلار برای تست و تماس با ما-ردیابی بیش از سه برابر آنچه که ایران پیشنهاد کرده اند. تماس با ردیابی شناسایی افرادی که کسی با COVID-19 آمده است به تماس با.

در ایالات متحده در خانه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران Fauci تصریح کرد که هیچ شواهد علمی نشان می دهد که هیدروکسی کلروکین مفید برای coronavirus بیماران. “شما نگاهی به داده های علمی و شواهد و داده های علمی در آزمایش هایی که معتبر هستند که به روش تصادفی و کنترل شده در راه مناسب; همه کسانی که آزمایشات نشان می دهد که همواره هیدروکسی کلروکین موثر است در درمان بیماری کروناویروس یا COVID-19.”

زمانی که خواسته های جمهوری خواه در کنگره بلین Leutkemeyer از میسوری در مورد “کارشناسی” مطالعه نشان می دهد در غیر این صورت Fauci گفت: “بیمارستان هنری فورد مطالعه که منتشر شده بود و غیر کنترل شده مطالعه همگروهی تاريخی بود که سر در گم توسط تعدادی از مسائل از جمله این واقعیت است که بسیاری از افرادی که دریافت هیدروکسی کلروکین نیز با استفاده از کورتیکواستروئیدها که ما می دانیم از مطالعه دیگری می دهد پاک کردن سود در کاهش مرگ و میر با پیشرفته بیماری است.”

“به طوری که مطالعه ناقص مطالعه, و من فکر می کنم هر کسی که بررسی آن را به دقت [را] که آن را a randomized placebo-controlled trial. شما می توانید بررسی دقیق چیزی است که بد نیست مطالعه” Fauci گفت: “من می خواهم یکی از اولین به آن اعتراف و به ترویج آن, اما من را دیده اند يک کارآزمايی بالينی تصادفی شده با کنترل دارونما که انجام داده است. من لازم نیست که هر اسب در این بازی یک راه یا دیگری. من فقط به آمار نگاه کنید.”

اجتماعی-رسانه ای سایت ها اقدام به سرکوب یک ویدیو هل دادن اطلاعات گمراه کننده در مورد هیدروکسی کلروکین به عنوان یک COVID-19 درمان — که منجر به توییتر بخشی از تعلیق دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور حساب. ویدئو ویژه پزشکان تماس هیدروکسی کلروکین یک داروی مورد استفاده در درمان مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید برای چندین دهه “درمان برای COVID” با وجود بدن در حال رشد از شواهد علمی نشان داده است که این درست باشد.

یکشنبه, COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس SARS-CoV-2 حال آلوده حداقل 17.8 میلیون نفر در سطح جهان و 4.6 میلیون نفر در ایالات متحده آن را به حال به کشته شدن بیش از 685,179 مردم در سراسر جهان و حداقل 154,449 در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. موارد در کالیفرنیا پیشی گرفته 500,000 به عنوان دولت گزارش 7,118 جدید موارد شنبه با 134 جدید و میر آوردن تلفات در آن دولت به 9,365. نیویورک دارای بیشترین مرگ و میر (32,694) و پس از نیوجرسی (32,694).

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.43% بسته بالاتر جمعه سرمایه گذاران به دنبال دور دو از پتانسیل محرک های مالی. S&P 500 SPX +0.76% و نزدک کامپوزیت COMP +1.48% همچنین در پایان هفته پس از صنعت بزرگترین و قدرتمند ترین بازیکنان — اپل AAPL +10.46%
Facebook FB +8.17%,
آمازون. AMZN, +3.69% و, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, -3.27% GOOG -3.16% — گزارش نتایج خود را.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de