جهان دومین بلیط فروشنده Eventim EVD, +1.84%, است خودداری میلیون یورو از هزینه های پردازش’ از طرفداران به دنبال بازپرداخت برای رویدادهای لغو شد با توجه به کوروناویروس.

آلمانی-لیست شرکت مبادرت به فروش بلیط برای کنسرت از Red Hot Chili Peppers به Iron Maiden. بر اساس چندین بازپرداخت reviewed by MarketWatch, برای حوادث در انگلستان در ماه های آینده, Eventim را بین 12%-14 ٪ از قیمت پرداخت شده توسط مصرف کنندگان است.

این شرکت ساخته شده است که €481 میلیون دلار ($525 میلیون دلار) درآمد حاصل از فروش بلیط در سال گذشته می ایستد به نگه داشتن میلیون ها بیش از چند ماه آینده با وجود لغو و یا به تعویق افتادن 155,000 حوادث بر اساس آن شرایط و ضوابط به صورت فروش بلیط.

بخوانید:لغو جشنواره موسیقی فردا زمستان می تواند خصوصی-حقوق صاحبان سهام متعلق به, سفر غول گرفتار در یک مبارزه قانونی

دارندگان بلیط از دست خواهد داد که این شرکت می گوید آن پردازش و خدمات’ هزینه ها nonrefundable منجر به اتهامات در رسانه های اجتماعی است که این شرکت در حال سود بردن از این بحران است.

Eventim تایید بازپرداخت مشتری تنها شامل ارزش اسمی بلیط و هزینه پرداخت می شود. آن کاهش یافته است به نظر وقتی پرسید که چقدر پول آن را حفظ خواهد از لغو وقایع است.

یک سخنگوی Eventim گفت: “اگر سازمان مربوطه را لغو کرده است این رویداد است و به سفارش ما را به عقب بلیط هزینه های ما را بلافاصله بازپرداخت هزینه بلیط به مشتری. این هزینه ها برای در حال حاضر خدمات ارائه شده از قبیل حمل و نقل و بسته بندی و دولت.”

برای یک نمایش در Eventim تئاتر آپولو که صندلی 3,500 یک مشتری مسترد £11 کمتر از آنها پرداخت برای هر بلیط معنی Eventim می تواند ده ها هزار پوند برای یک رویداد که اتفاق نمی افتد.

LiveNation LYV, +2.28% متعلق به Ticketmaster, بزرگترین, رویداد, فروش بلیط شرکت در جهان است که ارائه کامل بازپرداخت به دارندگان بلیط برای رویدادهای لغو coronavirus از جمله هزینه خدمات یک سخنگوی تایید کرد.

Reg واکر یک بلیط امنیتی متخصص در فروش بلیط محقق ایریدیوم مشاوره گفت MarketWatch که شرکت ها به طور موثر از اینرو مشتریان با شارژ آنها برای حوادث آنها نمی تواند به. “من را تشویق کسی است که قربانی این به تماس های تجاری استاندارد و به طور بالقوه رقابت و بازارهای قدرت,” او گفت:.

“دولت در حال انجام آن کمی برای حمایت از مردم کردند حتی صاحبخانه ها اجاره دادن دوره های رایگان به کسب و کار است که در حال مبارزه و آن را کاملا درست است که بخش خصوصی گام تا بشقاب می کند و همان چیزی که” او گفت:.

واکر گفت که او معتقد است شرکت ها خودداری کامل بازپرداخت خواهد شد در صورت واکنش از مشتریان زمانی که آنها شروع به خرید بلیط دوباره.

بلیط کارخانه یکی دیگر از Eventim به رقبا ارائه کامل بازپرداخت. آن گفت: “بلیط خریداران مجاز به بازپرداخت کامل منهای هر گونه هزینه های پستی که در آن بلیط در حال حاضر شده است ارسال شده است.”

Eventim ساخته €291.5 میلیون دلار سود ناخالص از فروش بلیط آن بخش در سال گذشته حاشیه بیش از 60٪.

استیو لی رئیس جمهور از نمایشگاه های فروش بلیط داد یک بلیط فروش مجدد کمپین گروه گفت MarketWatch: “هیچ کس واقعا می خواند از نظر آنها تا زمانی که آنها چیزی است که اتفاق می افتد مانند آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر؟”

او معتقد است عقب افتادن در اغلب خوانده نشده و شرایط ناعادلانه است و بسیاری دیگر از فروشندگان بلیط در حال استرداد مشتریان مبلغ کامل پرداخت می شود. “برخی از هزینه رزرو می تواند تا 20%,” او گفت:.

خوانده:شرکت های هواپیمایی صدور میلیاردها دلار کوپن—اما شما هنوز می توانید بازپرداخت وجه نقد برای coronavirus مربوط به پرواز لغو?

هزاران نفر از حوادث در سراسر جهان لغو شده است به عنوان اجتماعی فاصله قوانین منع اجتماعات بزرگ. Eventim ضوابط و شرایط به عنوان خوانده شده: “اگر یک رویداد است که به تعویق افتاده و یا لغو شد, شما مجاز به بازپرداخت را انجام دهید. این بازپرداخت است که برای ارزش صورت بلیط و تنها شامل نمی شود هزینه پرداخت می شود.”

دولت آلمان انتظار می رود که اعلام قانون اجازه می دهد تا بازپرداخت می شود ساخته شده به عنوان کوپن. این Eventim گفت: در این صورت مبلغ پرداخت شده برای بلیط از جمله هزینه خدمات خواهد بود منعکس شده در کوپن مشتریان را تا پایان سال 2021 به استفاده از کوپن, که در آن نقطه آنها را می توان تحت عنوان بازپرداخت کامل.

این اولین بار نیست Eventim مورد انتقاد قرار گرفته بیش از آن هزینه های فروش بلیط. در سال 2018 شرکت بود شارژ €2.50 برای مردم چاپ بلیط در صفحه اصلی که یک دادگاه منطقه ای در برمن غیر قانونی تلقی می. Eventim در آن زمان گفت: “بلیط رزرو خطاب در قیامت حساب برای تنها حدود پنج درصد از سفارشات پردازش از طریق Eventim.”

“من امیدوارم که آنها انجام کار درست در این زمان” واکر گفت.

tinyurlis.gdclck.rushrtco.de