جهان خود را به دیدن اگر PGA Tour می شود این حق

فورت ورث تگزاس — برای همه 148 بازیکنان در این زمینه در این هفته چارلز شواب چالش در استعمار کشور باشگاه مسئولیت خود را به عنوان گلف بازان است آنچه در آن همیشه در مسابقات: را بیشتر birdies از bogeys.

مسئولیت خود را به بالاترین نمره ممکن است هر روز و در پایان همین هفته اگر آن را بالاترین نمره 148 بازیکن که برنده هفت رقم چک یک جایزه و یک دسته از رتبه بندی جهانی و FedExCup امتیاز.

مسئولیت برای آن دسته از بازیکنان و PGA Tour خود را اجرا می شود بسیار عمیق تر از birdies و bogeys این هفته است.

این عنوان اولین جریان اصلی رویداد ورزشی پس از COVID-19 همه گیر در زمان بیش از زندگی ما حدود سه ماه پیش وجود دارد این است که مسئولیت را به انجام این کار درست است چرا که جهان در حال تماشای.

و بر اساس گفتگو با بازیکنان در روز سه شنبه تمرین دور آنها در حال گرفتن این مسئولیت به طور جدی به عنوان تلاش برای شلیک 65.

“من فکر می کنم ما باید در این هفته به رفتن بدون قطعی” رایان پالمر گفت. “ما نیاز به مطمئن شوید این هفته بزرگ است نه تنها برای جهان ورزش اما تور ما. من فکر می کنم اگر ما می آیند این هفته و طرفداران زیادی نشان می دهد و هیچ [COVID] موارد من فکر می کنم آن را به یک موفقیت بزرگ برای تور برای طرفداران ما برای ورزشی جهان است.”

Jordan Spieth که مانند پالمر یک تگزاس ساخت این رویداد یک بازی خانگی گفت: “من کاملا فکر می کنم که همه ما به عنوان بازیکن باید مسئولیت آن را به رفتن بسیار هموار داده می شود آن را ورزش اول که شروع و با این [ورزشی] نوع از داشتن یک چشم بر روی چه چیزهایی می رویم.”

ورزش جهان در حال تماشای از نزدیک. RBC میراث فرهنگی است که در حال بازی در هفته آینده است. بنابراین بیش از حد مسافران قهرمانی که سوم PGA Tour رویداد در خارج از جعبه و موشک وام مسکن قهرمانی است که به بازی هفته پس از مسافران است.

Jordan Spieth
Jordan Spiethگتی ایماژ

سایر رشته های ورزشی خواهد بود که به تماشای بیش از حد. NBA و لیگ برتر فوتبال خواهد بود در تلاش برای ایجاد یک “حباب” شبیه به آنچه در تور PGA در تلاش است برای انجام در اینجا به عنوان کسانی که در دو لیگ آماده بازی در دیزنی جهان.

PGA Tour به این شانس حامل استاندارد برای ورزش حرکت های آینده در این بیماری همه گیر عصر.

دکتر کیت Argenbright از دانشگاه تگزاس جنوب غربی کار کرده با PGA Tour با آن تست پزشکی و قصد دارد در استعمار و گفت: این رویداد “یک دنباله برای از سر گیری از ورزش حرفه ای در امریکا است.”

“چندین مسابقات میله میله درست بعد از این Hilton Head هارتفورد و دیترویت, بنابراین ما همیشه می دانستم که آنچه که ما در اینجا در فورت ورث خواهد بود تکرار در دیگر مسابقات” Argenbright گفت: پست. “ما همیشه می دانستیم که گلف برای رفتن قبل از هاکی و بسکتبال و سایر ورزش ها لیگ را نگاه به گلف برای دیدن چگونه آنها آن را انجام داد.

“من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر روی تور و وجود فشار در شهرستان فورت ورث. ما می خواهیم به انجام این کار درست است. ما نمی خواهید به اجازه PGA Tour پایین. ما نمی خواهید به اجازه پایین شهر و یا هر ورزش دیگر لیگ های پایین چون ما stubbed ما پا بیرون آمدن از دروازه خود را.”

جاستین توماس که یک عضو از PGA تور بازیکن شورای مشورتی گفت: “کنجکاوی سطح خیلی بالاتر احتمالا چند ماه گذشته” در مورد اینکه چگونه این بود که رفتن به محل کار “از آنجا که همه تا به حال بسیاری از سوالات.”

“این رفتن به متفاوت” توماس گفت. “شما نمی توانید به این چیزی که فکر آن را می شود طبیعی است ، من می خواهم بگویم 2020 فراتر از یک, عجیب و غریب, سال تا کنون و به ویژه در جهان ورزش آن را فقط رفتن به متفاوت است.

“اگر ما همه می خواهم به عقب بر گردیم و بازی بازی است که ما عشق … ما فقط در حال رفتن به مجبور به دریافت بیش از این واقعیت است که آن را به صورت متفاوت و عجیب و غریب. اما این یک فرصت بزرگ برای گلف به رشد و حتی بیشتر و رسیدن به یک سطح حتی بهتر از آن است.

“امیدوارم افرادی که شاید نمی معمولا دیده بان گلف دیدن که ما بهترین بازیکنان جهان و بهترین در هنر و صنعت ما و ما می توانید انجام برخی از چیزهای باور نکردنی با توپ گلف. بنابراین امیدوارم همه لذت خواهند برد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>