آخرین بار کنتاکی دربی نبود در اولین دوشنبه در ماه مه بود که 75 سال پیش.

آن سال 1945 و دولت ایالات متحده قرار داده بود توقیف موقت اسب مسابقه به دلیل جنگ جهانی دوم است.

آن زمانی بود که آمریکایی ها خواست برای خرید جنگ اوراق قرضه و محدود کردن سفر است. وجود دارد صحبت از قربانی — همه چیز برای خوب کشور است.

من چگونه آشنا مقداری از آن برای تلفن های موبایل در این سن و سال از coronavirus — هر چند این بار دشمن ما ویروسی است نه خارجی.

برای اولین بار در نزدیک به چهار نسل وجود خواهد داشت هیچ بهار تماس به پست بر آنچه قرار بود کنتاکی را بزرگترین روز — جشن بهترین چیزی که در مورد کشورهای مشترک المنافع و یکی است که به ارمغان می آورد 150,000 مردم را به مسیر مسابقه در یک بعد از ظهر.

“همه ما در حال رفتن را از طریق این هم گفت:” سالن از شهرت سوارکار اسب دوانی شدن و 1992 کنتاکی دربی برنده پت در روز است. “من غمگین هستم که دربی در حال اجرا نیست اما من بیشتر غم انگیز برای جهان و وضعیت ما در زمان حاضر است. همه گیر تقدم بیش از دربی.”

اتمام: کمترین مدت دو دقیقه در ورزش ؟ این مسابقه دربی ویژگی های لاک پشت

آخرین زمان لویی آموخته دربی ممکن است لغو نبرد برآمدگی هنوز هم مواج در اروپا است.

مرد مسئول دفتر جنگ بسیج — James F. Byrnes — گفت: این کشور در ماه دسامبر سال 1944 که نیروی انسانی استفاده می شود به نگه داشتن racetracks در حال اجرا مورد نیاز بود برای تلاش های جنگی. و نه فقط نیروی انسانی — لاستیک و بنزین و راه آهن که کاربران به ارمغان آورد و از این مسیر است.

جنگ خواستار آمریکایی ها بیشترین تلاش را برای سربازان او گفت: “این عملیات از آهنگ های مسابقه است منجر به این همه تلاش.”

Byrnes شد پیش بینی “عملا ورزشی-کمتر 1945.” و وجود دارد “قبر شک و تردید” پیک مجله داستان گفت: در مورد اینکه آیا حرفه ای بیس بال و فوتبال ادامه خواهد داد.

سرهنگ مت Winn سر Churchill Downs در آن زمان و به عنوان مردی که ساخته شده کنتاکی دربی به “کشور بزرگترین مسابقه عینک” پیروی.

“تنها یک چیز وجود دارد به انجام,” او به این روزنامه گفت. “اطاعت از رئیس.”

در ماه مداخله وجود گمانه زنی های زیادی در مورد کنتاکی دربی و اینکه آیا آن را بر روی بروید.

Gerth: هیچ کنتاکی دربی در مه ؟ ما شده ایم نجات داد از B-لیست مشاهیر

و زمانی که دربی روز آمد وجود دارد fedoras یا پای گوشت کلاه برای مردان است. هیچ berets یا بعد دستکش برای زنان است. هیچ فریاد از راه آهن. هیچ تاریخ و زمان آخرین دقیقه میدارد در شرط بندی پنجره.

به جای این شهرستان و تشویق یک موسسه خیریه لاک پشت مسابقه.

در آنچه قرار بود دربی روز 1945 — آوریل 5 — پیک مجله ورزشی ستون به پایان رسید با این خط: “با (و) با زمان جنگ آمد در درب ضربه توسط است. در حال حاضر, هیچ, پیر کنتاکی دربی! شب بخیر!”

اما فقط سه روز بعد در سومین روز — پیروزی متفقین در اروپا روز — Byrnes ابقاء مسابقه اسب. و همه رژه غرور و نمایش با شکوه گشوده در ژوئن 9.

آن روز “صرف-آسان” جمعیت تنظیم یک تک مسابقه رکورد جهانی در wagers. احزاب بودند “کوچکتر از روزهای خوب” را به عنوان صفحات اجتماعی عنوان خوانده شده, اما سنتی روح وجود دارد.

مسابقه رفت.

ما 2020 Kentucky Derby — از 146 در حال اجرا است در حال حاضر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 5. هنوز هم وجود دارد مقدار wringing دست و بحث در مورد اینکه آیا اجرا به صورت گل رز هنوز هم می شود طولانی ترین به طور مداوم در حال اجرا رویداد ورزشی در کشور پس از این سال است.

آن را سخت به درک آن نمی شود ،

بهترین و سریعترین و هیجان انگیز ترین دو دقیقه در ورزشی که بیش از یک اسب مسابقه. آن را نشانه ریتم فصل و ما جمعی زندگی می کند. این شکوفایی بهار و گل سرخ و عید پاک تخم مرغ رنگی پوشاک گفت: تام اوون دانشگاه از لوئیزویل بایگان و محلی مورخ.

هیچ وقت زمانی که لویی سبزتر به نظر می رسد.

کنتاکی دربی سال 2020 اسب: که در و که از این رشته در Churchill Downs

اون 80 در حال حاضر و به یاد زمانی که خانواده سلطنتی وارد در فراز — دوک ویندزور پادشاه که استعفا تاج و تخت خود را. و مشهور مانند کمدین باب هوپ.

وجود دارد یک هویت تورم که اتفاق افتاده برای اون به عنوان یک کودک زمانی که دربی روز آمد در سراسر.

وجود دارد یک احساس است که لویی بود بر روی نقشه و بست.

“این جایی است که جای” او گفت:.

که احساس ماندگار امروز.

این درست است برای بسیاری دیگر در این شهر بیش از حد.

اما با ماندن در خانه دستور اخراج و کسب و کار هر دو توقیف و تغییر همه چیز را احساس می کند متفاوت است.

Kenzie Kapp محلی milliner است گسترش خط fascinators به صورت ماسک.

“این فقط یک جدید دربی, لوازم جانبی,” او گفت:. “صورت خود را با ماسک در حال حاضر رژ لب خود را.”

شهر خود نشانه ها و لوازم جانبی است که سیگنال دربی هفته است اینجا گم شده است.

Bleachers در برادوی برای Pegasus رژه. فروشندگان مواد غذایی در اسکله. له در دی برای خرید روبان و گل به مد کلاه.

“آن بهار — نشان دهنده زمان است که دربی خواهد بود در حال اجرا — اما همه چیز خیلی غیر معمول” بعد گفت:.

“هیچ رعد و برق بیش از لوئیزویل هیچ طرف هیچ یک از هیجان و شور و شوق.”

اما او دعا برای تمام جهان — کسانی که مبتلا به این ویروس مبارزه برای بازیابی و دیگران تحت تاثیر آن است. و هر کس تحت تاثیر قرار است.

“این دعای من است که هر چه زودتر و سریعتر و سریعتر ما به شما کار راه خود را از طریق این بیماری همه گیر. ما به آن موجود است که ما قادر خواهید بود برای بازگشت به نوعی از زندگی عادی است.”

و او را باور او گفت که یک ماه سپتامبر دربی ممکن است هیجان انگیز ترین تا کنون.

مایک بری کنتاکی را وزیر گردشگری سابق و مدیر عامل شرکت کنتاکی دربی, جشنواره, را به رسمیت می شناسد “چقدر مهم روز است که به همه ما است.”

اما او نمی خواهد می گویند عدم وجود آن غم انگیز است. این بار از “سالم در خانه” کمک کرده است تا مردم دوباره به هم متصل با یکدیگر و خانواده خود را.

“هنگامی که ما همه پشت هم, من فکر می کنم ما واقعا آن را درک.” او گفت:.

“چه یک مکان فوق العاده برای زندگی است. چه یک سنت فوق العاده. و آن را برای رفتن به دوباره که آیا آن را در ماه سپتامبر و یا آن را تا شنبه اول مه 2021.”

در حال حاضر, هر چند آن را در دربی هفته, اما هیچ کس حسرت برای مسابقه اوون گفت.

حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

“من فکر می کنم اکثر مردم در حال حاضر در حال ماندم, به ما اسلحه بر سر ما,” او گفت:. “آن را نمی خواهد سحر بر ما تا روز می آید.”

Kristina Goetz است روایت سردبیر در مجله پیک. او را می توان در رسید kgoetz@courierjournal.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de