سازمان بهداشت جهانی قطره هیدروکسی کلروکین از جهانی coronavirus درمان مطالعه

سازمان بهداشت جهانی روز دوشنبه اعلام کرد یک “توقف موقت” در گنجاندن ضد مالاریا مواد مخدر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او استفاده می شود برای کمک به دفع coronavirus در یک مطالعه جهانی در درمان های بالقوه برای این بیماری است.

که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در یک کنفرانس خبری که گروه اجرایی نظارت بر سازمان “همبستگی” محاکمه درمان های تجربی شنبه تصمیم به تعلیق استفاده از هیدروکسی کلروکین در نور یک مطالعه در مجله لانست منتشر شده است که کاهش ميزان بقا در بيماران بستری COVID-19 بيمار با استفاده از مواد مخدر است.

محاکمه کمیته راهبری خواهد با استفاده از مکث اجازه می دهد تا داده های نظارت بر ایمنی مدیره به انجام یک بررسی و ارزیابی “همه شواهد موجود در سطح جهان” به “به اندازه کافی ارزیابی پتانسیل فواید و مضرات از این دارو” Tedros گفت.

هیدروکسی کلروکین یکی از چهار تن مواد مخدر و ترکیبات موجود در همبستگی آزمایشی است که ثبت نام بیش از 3500 نفر در 17 کشور با توجه به Tedros. دیگر درمان های بالقوه از جمله داروی آزمایشی remdesivir و HIV ترکیب درمانی هنوز در حال آزمایش است.

“ما می خواهیم به استفاده از هیدروکسی کلروکین اگر آن را بی خطر و موثر, اگر این کاهش مرگ و میر و کاهش طول بستری بدون افزایش عوارض جانبی,” دکتر گفت: Soumya Swaminathan که دانشمند ارشد. Swaminathan گفت که او انتظار می رود همبستگی محاکمه کمیته راهبری به بررسی داده های نظارت بر ایمنی مدیره یافته است طی دو هفته آینده.

می توانید هیدروکسی کلروکین جلوگیری از COVID-19?: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فکر می کند شاید. وجود دارد ‘ هیچ داده ای برای حمایت از آن.

دکتر مایکل رایان که در شرایط اضطراری رئیس گفت: مکث بود “استاندارد” است و اگر نقد و بررسی می کند پیدا کردن هر گونه مشکلات استفاده از مواد مخدر در همبستگی محاکمه خواهد از سر گرفت.

“این کاملا انجام شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی به منظور قادر به اند که داده ها را بررسی و مناسب فرایند” رایان گفت.

هیدروکسی کلروکین و کلروکين تایید شده برای درمان لوپوس و آرتریت روماتوئید و برای پیشگیری و درمان مالاریا اما هیچ بزرگ آزمایش های دقیق پیدا کرده اند آنها را بی خطر و موثر برای پیشگیری و یا درمان COVID-19.

‘این شما را بکشند’: مردم هشدار به دیگران پس تهمت آشکار استفاده از هیدروکسی کلروکین

“من فکر می کنم او یک اتلاف وقت’: تهمت را رد نانسی پلوسی در تماس تلفنی با ‘چاق,’ هیدروکسی کلروکین نگرانی

سازمان غذا و داروی آمریکا هشدار داد در ماه آوریل که به مواد مخدر است “نه نشان داده شده است به امن و موثر برای درمان و یا جلوگیری از COVID-19” و این که باید استفاده نمی شود “خارج از محیط بیمارستان و یا یک کارآزمایی بالینی با توجه به خطر ریتم قلب مشکلات است.”

با وجود فقدان شواهد و مدارک که در آن کار می کرد و FDA هشدار مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تایید شده استفاده از مواد مخدر گفت که او تا به حال یک “احساس” آن موثر بود و گفتن آمریکایی ها “چه چیزی شما را مجبور به از دست دادن ؟ آن را.”

رئیس جمهور به خبرنگاران گفت: در 18 مه که او تا به حال شده است در نظر گرفتن این دارو به عنوان پیشگیری برای جلوگیری از عفونت. در یک مصاحبه که پخش یکشنبه, او گفت که او “فقط به پایان رسید” خود هیدروکسی کلروکین رژیم.

“و من هنوز هم اینجا. به بهترین دانش من, من اینجا هستم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در سینکلر پخش برنامه “اندازه گیری کامل با Sharyl Attkisson.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به شدت مورد انتقاد قرار داد که دست زدن به این بیماری همه گیر کوروناویروس متهم از اقدام بیش از حد به آرامی و بیش از حد مایل به پذیرفتن چین اولیه انکار است که وجود دارد و شواهد از انسان به انسان انتقال است. او به طور موقت منجمد ایالات متحده کمک های مالی از سازمان و تهدید به آن را دائم با بیرون کشیدن ایالات آژانس بهداشت به طور کامل.

که اختلاف مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا که آن را باید صدا زنگ در شیوع هر چه زودتر. Tedros عهد کرده است به بررسی مستقل این سازمان پاسخ “در اولین لحظه ای مناسب است.”

کمک: کیم Hjelmgaard و کورتنی سوبرامانیان ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de