کارگران را از دست داده اند در حدود $9,000 در درآمد ناشی از کوروناویروس مستند (تا کنون)

اینکه آیا یا نه شما یکی از نزدیک به 36 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست در میان بیماری همه گیر کوروناویروس درآمد خود را به احتمال زیاد آمار گرفته.

در مجموع ایالات متحده کارگران را از دست داد $1.3 تریلیون دلار در درآمد به مقدار متوسط در حدود $8,900 هر کارگر با توجه به تحقیقات منتشر شده توسط انجمن مدیریت منابع انسانی و آکسفورد اقتصاد در روز سه شنبه.

حدود 20 ٪ از از دست دادن و یا $260 میلیارد کارگران که نشان دهنده باقی مانده شاغل. این کارگران یا قبول پرداخت پایین تر و یا کاهش ساعت دوبار COVID-19 کسب و کار شاخص گزارش که به بررسی حدود 1,000 ایالات متحده منابع انسانی حرفه ای یافت می شود.

که نشان می دهد که “کار-ضرر و زیان به تنهایی ناقص حساب COVID-19 و تاثیر آن بر کارگران” در این گزارش آمده.

“این فقط در برخی از چکيده شماره: ما در حال صحبت کردن در مورد زندگی و معیشت گفت:” جانی تیلور جونیور مدیر عامل شرکت SHRM. “این است واقعیت ما — و این بر ضرورت که ما باید حرکت با خیال راحت به بازگشایی و بازگشت به کار است.”

در اواخر ماه آوریل و برخی متحده شروع به بلند خود را به اقامت در خانه سفارشات اجازه داده است که رستوران ها و کسب و کارهای دیگر به بازگشایی در یک به طور قابل توجهی کاهش می یابد ظرفیت. بیشتر ایالت از جمله کالیفرنیا پرجمعیت ترین ایالت در کشور نیز شروع به بلند کردن برخی از محدودیت است.

برخی از ایالت ها مانند تگزاس دیدم سنبله در coronavirus موارد پس از انجام این کار است. روشن نیست که آیا این افزایش در موارد است که با توجه به بازگشایی و یا به سادگی به دلیل افزایش نرخ برای تست ویروس سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb توییتی هفته گذشته است.

برای 36 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست نیمی از آنها به احتمال زیاد به پذیرش 16 درصد پایین تر یک بار پرداخت آنها به زمین جدید با توجه به تحقیقات انجام شده توسط موسسه شهری یک مترقی فکر می کنم تانک مستقر در واشنگتن دی سی پس از رکود بزرگ.

که در صد با سن افزایش می یابد. برای کارگران بین سنین 50 تا 61 به طور متوسط به احتمال زیاد قبول 23% کاهش پرداخت بر reemployment در مقایسه با 11 درصد برای کارگران 25 تا 34 سال است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>