کار از خانه بهره وری وانت دارای تکنولوژی اجرائی پیش بینی بسیاری از کارکنان هرگز دوباره به دفتر

اگر شما بازسازی محل کار پس از COVID-19 خواهد کارگران تا کنون دوباره ؟

در دره سیلیکون پاسخ از بسیاری از شرکت های فن آوری است که بسیاری نمی خواهد و شاید که یک چیز خوب است.

در روزهای اخیر توییتر, Inc. TWTR, +1.54% گفته است که کارکنان باید گزینه هرگز بازگشت به دفتر کار در حالی که Facebook, Inc. FB +1.96%, گوگل, پدر و مادر, الفبا, Inc. GOOGL, +1.19% GOOG +1.25%, Salesforce.com, Inc. CRM +2.59% و شل Technologies, Inc. کار -1.04% باید گفت که آنها انتظار نداریم که کارگران پشت در اتاق تا 2021 — اگر پس از آن.

که فقط ممکن است در ابتدا: حداقل شش برجسته شرکت های فن آوری با توجه به به طور دائم در حال حرکت یک تکه بزرگ از خود حقوقی واجد شرایط برای کار از خانه وضعیت خود مدیران ارشد گفت: MarketWatch این هفته است.

“این سخت است نه دیدن 20 درصد به 40 درصد از نیروی کار ما بود از راه دور” شل مدیر عامل استوارت باترفیلد گفت MarketWatch در مصاحبه روز شنبه در مناسب به اندازه کافی — زوم ZM, +4.12% تماس تصویری.

“ما نیاز به املاک و مستغلات تصمیم گیری طولانی در پیش دو تا سه سال و در نظری مکالمه در حال حاضر اگر ما 30% و 40% کمتر میز” باترفیلد گفت: در بحث مکالمات او با همکار شل مدیران اجرایی این هفته است. “ممکن است ما را در این کار بیشتر از یک هتل است.”

از دست ندهید: شرکت های آشکار برنامه های خود را برای چه کار می کنند که شبیه به امریکا بازگشت و به دفتر

این COVID-19 همه گیر وادار کردن کسانی است که می تواند کار از خانه برای انجام این کار منجر به یک نتیجه تعجب آور — بهبود بهره وری. ایالات متحده کارگران 47 درصد بیشتر تولیدی در ماه های مارس و آوریل از همان دو سال یک سال پیش از طریق ابر مبتنی بر ابزارهای کسب و کار, چت, برنامه ایمیل, با توجه به یک تجزیه و تحلیل از 100 میلیون نقاط داده ها از 30000 آمریکایی توسط محل کار-نظارت بر شرکت Prodoscore.

“من بسیار اشتباه در مورد این. من فکر بهره وری قرار بود به شیرجه رفتن اما آن را بسیار خوب بوده است” Okta, Inc. مدیر عامل شرکت تاد مک کینون OKTA, +2.41% اضافه شده به عنوان شرکت معتقد جدید پویا کار و ابتکار است. او گفت که او می توانید ببینید Okta زیر توییتر راه “تا زمانی که یک واکسن یا درمان است.”

به عنوان کسب و کارهای کوچک و غیر ضروری خدمات به آرامی شروع به بازگشایی فناوری اجرائی مانند باترفیلد و مک کینون OKTA, +2.41% در داخلی, بحث در مورد تغییرات اساسی به خود حقوقی واجد شرایط با گسترده اجتماعی مفاهیم. نه تنها آنها را به اجازه دادن به اکثریت کارکنان کار از راه دور; آنها بسیار پوسته پوسته شدن سفر و حضور در کنفرانس های استخدام استعداد از تمام نقاط کشور, کاهش فضای اداری و با استفاده از این دفتر به عنوان یک محل برای معاشرت آنجا که کار می کنند.

تاثیر مالی در شهرهایی مثل سانفرانسیسکو و سیاتل که در آن تکنولوژی ارشد اقتصادی موتور می تواند ویرانگر باشد. استفاده از املاک تجاری و حمل و نقل عمومی هستند به احتمال زیاد به کاهش است. رستوران ها و دیگر جمع آوری نقاط می تواند خطر انداخته است. و پس از آن وجود تلفات در کارگران بسیاری از آنها احساس می کنید به طور فزاینده ای منزوی شده و استرس و نگرانی در مورد امنیت شغل خود را حتی به عنوان آنها ورود شیفت های طولانی در خانه.

اما این است که خسارت های ناخواسته از یک نیروی کار جدید است که همچنین می تواند صرفه جویی شرکت ها میلیاردها دلار در هزینه های عملیاتی; تا حد زیادی کاهش ترافیک و مسئولیت های مربوط به بیمار و کارکنان و افزایش بهره وری از نیروی کار است که می خورد و می خوابد و زندگی در آن منتشر عملا دفاتر. با تکنولوژی منحصر به فرد قرار به استفاده از شرایط کار وارونه و یک وری به دلیل آن است که منابع فنی برای حمایت از نیروی کار غیر متمرکز و قابل توجهی تکه از کارکنان خود را در حال حاضر مشغول به کار از راه دور.

در یک free wheeling “مجازی شام” این هفته با حضور پنج نرم افزار اجرائی — McKinnon, Box, Inc.’s جعبه +1.05% هارون Levie, PagerDuty Inc.’s PD +1.78% جنیفر تجدا, Twilio Inc.’s TWLO, -1.37% جف لاوسون و Zuora Inc.’s ZUO, +2.71% تین Tzuo — موضوع بدستآمده ترین انیمیشن های گفتگو.

همچنین نگاه کنید به: توییتر کارکنان از خانه کار می کنند به عنوان طولانی به عنوان آنها آرزو

“توییتر باعث خواهد شد یک گلوله برفی از سازمان های دیگر جلو می رویم” گفت: Levie که از شیر گرفته شده در سبک مدیریت سابق Intel Corp. INTC, -1.35% مدیر عامل اندی گروو که بافته از طریق دفاتر برای گرفتن یک نگاهی از نزدیک در کارگران است. “ما ممکن است بازگشت به همان شیوه کار می کنند [در جعبه]. همه چیز سریع تر عمل گرا با کارگران از راه دور. با ویدئو کنفرانس, من می توانید بررسی کنید در مشتریان در ایالات متحده آمریکا و ژاپن و اروپا در یک روز.”

“ما فروشندگان دیدار با پنج تا هشت مشتریان در روز در حال حاضر [از طریق ویدئو کنفرانس] در مقابل یکی از آنها را در زمان سه روز [در گذشته] به دلیل, سفر,” او اضافه شده است.

یک دلیل عمده برای بهبود بهره وری این است که مردم تا به حال کوچک دیگری برای انجام این کار در طول این پناهگاه در خانه بخشنامه و احساس فشار برای تولید به حفظ شغل خود در مقابله با شین Metcalf رئیس فرهنگ افسر در 15Five یک شرکت فن آوری شرکت است.

“یکی از سایه عوارض جانبی است که کارکنان در حال کار ساعت های طولانی تر و احساس به عنوان اگر آنها همیشه در تماس با” او گفت:. “آنها تاکید کرد.”

همچنین نگاه کنید به: Cisco سود همچنان در جریان همه گیر در میان با وجود کاهش درآمد

تا مطمئن شوید که هر کس را دنبال کنید توییتر منجر شود. برخی مانند Apple Inc. AAPL -0.59%, Nvidia Corp. NVDA, +5.73% و Amazon.com Inc. AMZN, +0.87%, اختصاص داده اند میلیاردها دلار به درخشان امکانات جدید است که همیشه خانه هزاران نفر از کارکنان. و برخی از مردم می خواهم به بازگشت به دفتر اشاره کرد PagerDuty را تحريک آميز خواند.

اضافه شده باترفیلد: “برخی از کارکنان در حال رفتن دیوانه [زیرا آنها] در حال cooped به تنهایی در یک آپارتمان و یا بچه ها و می خواهید به بازگشت به کار. اکثر خواهید بود به در اتاق.”

“ما باور نمی کنیم که کار کمتر در سطح جهانی” است که در شرکت ما بهترین بهره را به ساخت قوی فرهنگ شرکت و یا بلند مدت بهره وری. مانند ترین چیز در زندگی بهترین پاسخ است به طور معمول چیزی که میانه بین دو افراط” Vonage و منابع Corp. VG, +3.04% مدیر عامل شرکت آلن Masarek گفت MarketWatch از طریق ایمیل. هیچ یک از شرکت 2,400 کارکنان مورد نیاز خواهد بود برای بازگشت به دفتر “تا زمانی که آنها راحت انجام این کار است.”

رکورد ترافیک استفاده از زوم Microsoft Corp. MSFT, +1.45% تیم های شل Technologies, Inc.’s کار -1.04% شرکت پیام, Cisco Systems, Inc.’s CSCO, +0.95% Webex گره خورده است و دیگر خدمات عمومی تاکید همیشه در محل کار.

“برخی از عناصر این کار از صفحه اصلی سناریو را نمی خواهد برود” سیسکو مدیر عامل چاک رابینز گفت: در طی یک کنفرانس تلفنی با تحلیلگران یکشنبه پس از شرکت در سه ماهه اعلام درآمد. برای مثال Webex میزبانی بیش از 20 میلیارد جلسه در ماه آوریل در مقایسه با 14 میلیارد دلار در ماه مارس و 7 میلیارد دلار در ماه فوریه است.

“این بیماری همه گیر به ایجاد تغییر دائمی در راه مردم در حال کار و در حالی که نه هر سازمان خواهد شد 100 ٪ کار از خانه برای همیشه وجود دارد و قطعا حمایت بیشتر برای مجازی, محیط,” Masarek گفت.

یک شرکت رفتن همه تقریبا در است Dialpad چون کاملا به سادگی می توانید آن را. مدیر عامل شرکت کریگ واکر که کمک به توسعه Google Voice تکنولوژی تکیه داده بود که راه قبل از همه گیر مجبور ترین اقتصاد را تعطیل. او می خواهد ارتباطات-نرم افزار شرکت 400 نفر از کارکنان به محل کار از خانه چهار یا پنج روز در هفته, او گفت:, و او قصد دارد به نصف فضای اداری به جای مبهوت چت روم.

بدون توجه به آنچه در مسیر شرکت های آنها موافق آن خواهد بود. برخی از کارکنان را به طور انحصاری از خانه کار می کنند در حالی که دیگران را برای انتخاب کردن ، و دیگران ممکن است هر دو را انجام دهد.

“آن را به یک راه کاملا جدید از کار مانند بازگشت به آینده می گوید:” سریع پایه مدیر عامل اد جنینگز که بیش از $1 میلیارد و 500 نفر شرکت این هفته اما هنوز برای بازدید از ستاد.

هنوز هم او را در حال حاضر دوباره تصور آنچه در آن خواهد شد در آینده با بیشتر باز کردن فضای پارتیشن و همکاری فضاهای.

“این سخت است برای ایجاد عمق رابطه هنگامی که شما ارتباط برقرار صرفا از طریق مجازی در نشست” جنینگز گفت. “کارکنان می گویند این روزها آنها در انجام کارها بسیار سریعتر در خانه. سوال این است که آیا آن پایدار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>