WNBA ستاره مایا مور سهام تصویری از اشتباه محکوم میسوری مرد از زندان آزاد

زنان بسکتبال ستاره مایا مور که نشسته گذشته دو WNBA فصل به کمک رایگان یک اشتباه محکوم میسوری مرد از زندان در نهایت شاهد تلاش های او به ثمر می آیند در روز چهارشنبه.

جاناتان آیرونز 40 راه می رفت خارج از شهر جفرسون مرکز تادیبی از یک مرد آزاد شنبه-چهار ماه پس از قاضی دادگاه محکومیت خود را در سرقت و تجاوز اتهامات از یک حادثه که در سال 1998 است.

مور وجود دارد در خارج از درهای زندان به شهادت آهن’ انتشار ضبط لحظه ای در فیلم.

“من احساس می کنم مثل من می تواند زندگی در حال حاضر. من آزاد هستم, من خوش شانس, من فقط می خواهم به زندگی می کنند زندگی من شایسته کمک خدا و نفوذ” آهن گفت: در این ویدئو و اضافه کرد: “من از همه کسانی که از من حمایت. مایا و خانواده اش …”

مور بعد از آن به اشتراک گذاشته شده در Instagram حساب-همراه با یک کلمه عنوان: آزادی.

مور ملاقات آهن در سال 2007 زمانی که او بازدید او از طریق یک زندان وزارت برنامه قبل از سال اول خود را در دانشگاه کانکتیکات است.

در حالی که تبدیل شدن به یکی از مهمترین و تزئین بازیکنان در زنان, کالج بسکتبال, تاریخچه کسب دو مدال طلای المپیک و برنده چهار WNBA عناوین با مینه سوتا سیاهگوش مور حفظ تماس با آهن.

ابتدا در سال 2016 او شروع به مدافع خود را در مورد عموم کمک به پرداخت برای دفاع از خود تیم و حضور در بسیاری از جلسات دادگاه در حالی که او ادامه داد: برای حفظ بی گناهی خود را.

در ماه مارس دولت قاضی صادر حاکم است که لغو آهن’ محکومیت و دستور داد او را به منتشر می شود از حداکثر امنیت زندان پس از گذراندن 23 سال از آنچه در اصل 50 سال حبس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>