WNBA بازیکنان می خواهند سن. کلی Loeffler حذف از آتلانتا رویای مالکیت

به WNBA بازیکنان’ Association تا به حال به اندازه کافی از کلی Loeffler.

در روز سه شنبه این اتحادیه به نام در کمیساریای کتی Engelbert برای حذف کلی Loeffler به عنوان شرکت صاحب آتلانتا رویای پس از تاریخ سناتور در گرجستان در نامه ای به Engelbert در مورد لیگ برنامه را به “سیاه و سفید زندگی می کنند ماده” و “می گویند نام او” کشباف زمانی که لیگ شروع مجدد. Loeffler شده است که بخشی از رویای مالکیت از سال 2011 درخواست شده است که پرچم آمریکا در محل ضد نژادپرستی پیام.

در پاسخ به نامه اتحادیه توییتی خبر از نامه همراه با “E-No-U-G-H! O-U-T!”

Engelbert در بیانیه ای اشاره کرد که Loeffler حذف شده است اما “دیگر درگیر در این روز به روز کسب و کار از تیم” عدم رسیدگی به وضعیت او co-مالکیت.

kelly loeffler wnba atlanta dream pushback blm
کلی LoefflerAP Photo

“به WNBA است که بر اساس اصل برابر و عادلانه درمان همه مردم و ما, همراه با تیم ها و بازیکنان ادامه خواهد داد به استفاده از سیستم عامل های ما به شدت مدافع عدالت اجتماعی” بیانیه ای گفت:.

این اولین بار نیست که Loeffler حذف شده است به نام. زمانی که سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات بودند برای اولین بار اتفاق می افتد در آتلانتا او با اشاره به معترضان به عنوان “اراذل و اوباش حکومت.” او همچنین ارسال یک پیام حمایت برای ممانعت از تغییر جنسیت ورزشکاران در دختران و زنان ورزشی در حمایت از ضد تجاوز گروه پروژه خانواده داد از گرجستان است.

پس از آن بازیکنان مانند Alysha Clark سو پرنده Skylar Diggins-اسمیت و ناتاشا ابر باید همه به طور فعال در ابراز مخالفت با Loeffler و ترویج خود را حذف.

“من بسیار غم انگیز برای دیدن است که من تیم مالکیت است نه حمایت از این جنبش و تمام است که آن را برای غرفه” رویای گارد رنه مونتگمری که موارد فوق 2020 فصل به تمرکز بر عدالت اجتماعی طرح نوشت: در یک صدای جیر جیر tagging Loeffler. “من در حال حاضر نشسته در این فصل و این یک مثال چرا. من خیلی دوست دارم به صحبت با شما در مورد این موضوع اگر شما پایین؟”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de