جادوگران گارد Bradley Beal جزئیات تیره ارز با افسر پلیس در ترافیک متوقف

ماه گذشته Washington Wizards گارد Bradley Beal اشاره به مبادله او با یک افسر پلیس در حالی که طول کشیده در شهر واشنگتن دی سی مشغول I-495.

او رفت و به جزئیات بیشتری در روز چهارشنبه در یک ویدیو کنفرانس با NBA خبرنگاران.

Beal گفت که پلیس او را متوقف کرد چند سال پیش به این دلیل که رنگ بر روی ماشین خود ویندوز بود بیش از حد تیره است.

“بنابراین من حدس می زنم که به او یک دلیل برای جستجو در خودرو” Beal گفت. “من مورد احترام است. ما پا را از خودرو – من و همسرم و یکی از دوستان من در زمان. همه ما پا و نشسته در کنار بزرگراه, هر آنچه که بلوک سیمان چیزی است که در سمت بزرگراه. بنابراین ما در حال نشستن بر روی آن و من از افسر اگر من می تواند قرار داده my hood تا آنجا که من به معنای واقعی کلمه در کنار بزرگراه ها و وجود ترافیک و مردم به آرامی رانندگی با نگاه کردن به آن مانند ” چه خبر است بیش از وجود دارد ؟ چه کسی است که ؟ …

“او گفت:” برای چه؟’ من گفتم: “من فقط می خواهم نه دیده می شود،’ او می گوید: “خوب شما چه کسانی هستند؟’ چه چیزی شما را انجام دهید؟’ و من می گویند ” آقا شما را دیده ام من مجوز. من امیدوارم که شما می دانید که نام من است Bradley Beal. اما من بازی بسکتبال واشنگتن ویزاردز.'”

Beal که همچنان بلاتکلیف در مورد بازی در NBA فصل راه اندازی مجدد در اورلاندو گفت که در آن گفتگو صورت گرفت نوبه خود عجیب و غریب.

“او بعد از سوال این بود که” خوب چقدر پول آیا شما را در سال?’ “Beal گفت.

‘افسر من نمی خواهم به یک smartass اما من فکر می کنم من بیشتر از شما در هر سال است.’ “

سپس به ارز تبدیل تاریک است.

او گفت: “من می توانم بازداشت خود را (expletive) در حال حاضر و (expletive) تا تیتر خود را و شما در SportsCenter در دوشنبه’ ” Beal گفت. “برای چه می دانید ؟ چون من تا به حال بیش از حد تیره از رنگ. که یک بلیط و به من اجازه رفتن.

“و به جای آن یکی از ماشین. ما را گشتند. نشستن در کنار بزرگراه. جستجو ماشین. پیدا کردن چیزی و سپس اقدام به می گویند ” من شما را دستگیر – فقط به (expletive) تا دوشنبه تیتر.’

“نه بازداشت من به خاطر شما هر چیزی یافت. دستگیری نیست من چون من چیزی اشتباه است. اما بازداشت من به خاطر شما می توانید. که (expletive) ما در برخورد با زندگی روزمره است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>