شاهد PGA بازگشت به ارزش coronavirus اضطراب

خطوط هوایی آمریکا پرواز 157 — هنگام ورود دوباره.

این چیزی است که این هفته احساس برای من, برای اولین بار از زمان خروج از پیله از خانه من که در آن من شده است پناه در محل برای سه ماه گذشته است.

من نگاه به جلو به این.

در عین حال من خیلی نگران آن است.

من می خواستم برای رفتن.

در عین حال من واقعا مطمئن شوید که من می خواستم برای رفتن.

زمانی که PGA Tour دوباره آن برنامه مسابقات در آوریل چارلز شواب چالش در استعمار باشگاه های کشور که قرار بود به این مسابقات برای اولین بار برگزار شود از آنجا که COVID-19 همه گیر قابل تامل است.

هفته پیش زمانی که من سردبیر چه افکار خود را در مورد پوشش های تاریخی راه اندازی مجدد پاسخ او این بود: “ما می خواهم به شما وجود دارد زمانی که شما راحت رفتن.”

البته من بلافاصله به او گفتم که تمام شد ، اما بی سر و صدا من نگران به عنوان سفر خود جلب کرد نزدیکتر است.

پس از گذراندن سه ماهه گذشته سال پناه در خانه کل ورزش احساس مانند یک هنگام ورود دوباره به ترسناک جهان جدید با آشغال تر گمنام تر از قبل COVID-19.

گرفتن بر روی یک هواپیما بود و استرس زا. من به هر کسی که کنار من نشسته? در مقابل من است ؟ پشت سر من ؟ اگر کسی پشت سر من عطسه?

من خوش شانس بود که یک ردیف به خودم پرواز خارجی آن کاسته اضطراب من کمی.

من خیلی خوش شانس در پرواز بازگشت به خانه از آن من در سرودن این مکاتبات. بیست و دو نفر در لیست آماده به کار و هواپیما بسته بندی شده است.

تناقض به جهانی اصرار اجتماعی فاصله زمانی که آن را به می آید که بر روی یک هواپیما کیفری است.

همانطور که من منتظر در دروازه به هیئت مدیره یک پیام ضبط شده پخش شده و بیش از بیش در دالاس/فورت ورث فرودگاه الزامی مردم ماندن 6 فوت از هم جدا. اما ظاهرا آن را OK پنج دقیقه بعد هنگامی که شما در هیئت مدیره هواپیما به مالش شانه با کسی که شما نمی دانید که برای چهار ساعت.

این خشم و استرس زا و تعریف عبارت “مخلوط پیام است.”

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو تهدید کرده است که بسته به شهر نیویورک پایین چون او دیده می شود تصاویر, اجتماعی, -, فاصله-بود-سر در گم جمعیت حلق آویز کردن در خیابان. اما در حال کهنه بر روی یک هواپیما با تقریبا هیچ صندلی خالی OK است ؟

که در آن مسئول مقررات در 37,000 پا ؟

بعدی معضل بود هتل. خواهد بود من راحت قرار دادن سر خود را در یک خارجی بالش در شب ؟ چگونه شما می توانید اعتماد است که همه چیز را در اتاق بوده و ضد عفونی صحیح ؟

Collin Morikawa نتواند زدن توپ در 17 سبز در چارلز شواب به چالش بکشد.AP

پس از آن: که در آن من خواهد خورد ؟

برای سه ماه گذشته من و همسرم شده است پخت و پز و خوردن هر وعده غذایی در خانه. رستوران در نیویورک و نیوجرسی, البته, اند باز دیگر برای بایگانی اطلاعات.

برخی از رستوران ها در فورت ورث احساس رایگان برای همه با 75 درصد ظرفیت در حال حاضر مجاز توجه به کم بودن پرداخت می شود به اجتماعی فاصله و تقریبا بدون پوشش صورت توسط مشتریان (خوشبختانه رستوران پرسنل تمام عینک ماسک).

آن را دشوار است برای قرار دادن سر خود را در اطراف این واقعیت است که برخی از مردم معتاد به اسب دوانی در مورد ویروس رفتن تا آنجا که به می گویند که آنها اهمیتی نمی دهند اگر آنها قرارداد آن است.

کسانی که مردم به وضوح نبوده و تحت تاثیر COVID-19 نیست از دست یک دوست و یا یک دوست به ویروس — همانطور که همه ما در این پست را در اوایل بیماری همه گیر که آن را دزدیدند ما از دوست عزیز و همکار آنتونی باعث تخریب جهانی.

زمانی که coronavirus بحران در ابتدا مختل ما آموزش دیده بودند به ماندن در خانه ماندن از آسیب بالقوه راه جلوگیری از هر گونه تماس با این ویروس بنابراین ما نمی خواهد آن را گرفتن و یا انتقال آن.

ورزش لیگ اولین کسانی بودند که بخشی از جامعه را به خطر بیاندازد.

و در حالی که بسیار بدتر از همه چیز اتفاق می افتد به بسیاری از مردم در گوشه ای کوچک از جهان, من یک sportswriter با هیچ ورزشی برای پوشش با هیچ پایان دادن به آن به ظاهر در چشم.

در حالی که ورزش فن در من گاهی آسایش در زندگی ورزشی به تماشا sportswriter در من بود از جان گذشته برای آنها. هنگامی که ما می رویم به دریافت واقعی بازی ها, رویدادهای زندگی می کنند به وقایع دوباره ؟

آن زمان آمد برای من این هفته گذشته در استعمار و آن را درمانی بود. آن را به ارمغان آورد حداقل بریدن از حالت عادی. و سفر به من داد برخی از پیشبرد بینش در مورد آنچه آن را مانند در نیویورک و نیوجرسی که ما بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر.

من هنگام ورود دوباره احساس موفق — البته مضطرب اما پاداش بیش از حد.

استعماری که در آن بهترین زمینه تا کنون تولید شده و برنده در روز یکشنبه — دانیل برگر — و من تا به حال افتخار chronicling آن را برای ما ارسال خوانندگان. این احساس حداقل یک کمی مانند آن استفاده می شود به قبل از COVID-19.

بنابراین در یک راه عجیب و غریب به من پرواز بازگشت آماده به زمین برگشت به صفحه اصلی به لاگاردیا من احساس می کنم مثل من برنده بیش از حد. از آنجا که امیدوارم من احساس می کنم کمی راحت تر در انتساب بعدی و پس از آن کمی راحت تر از آن در انتساب پس از آن.

در نهایت شاید در حالت عادی تنظیم خواهد شد. هر آنچه که در حال حاضر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de