در این بیماری همه گیر محور “امن تر-در-خانه” سن هم تصور کنید که با داشتن سه فرزند سنین 18 سال و جوانتر است. و oh yeah, دو, دیگر کودکان سنین 4 و 6. فکر می کنم شما می تواند اداره کند ؟

اریک و Kaycee Sogard نه تنها می توانید آن آنها آن را با محبت به همین دلیل است که آنها به تصویب دو بچه در کمتر از یک سال زمان است. جدیدترین, یک پسر به نام ریه متولد شد و به تصویب رسید و در تاریخ 11 مارس روز قبل از اریک بیس بال فصل با Milwaukee Brewers در انتظار قرار داده شد به عنوان بهار اردوگاه های آموزشی بسته شد گسترش COVID-19.

“از آن شده است که پوشش نقره ای به تمام این” 33 ساله infielder گفت: در طول یک زوم جلسه با همسر خود را از خانه خود را در گلندیل, آریزونا. “من قطعا از دست ندهید بیس بال اما با داشتن این وقت اضافی با خانواده بزرگ بوده است.

“سال گذشته ما به تصویب رسید (نوزاد دختر) Leyla در پایان مارس بنابراین من فقط به او یک یا دو بار در ماه اول چون من در سفر (با Toronto Blue Jays) و Kaycee تا به حال به ماندن در اینجا در آریزونا. به اینجا با چاودار و تمام کودکان است که قطعا یک برکت و رحمت است.”

Sogard مرتب به دور از تخمیر’ بهار اردوگاه مارس 11 و 12 پس از او و Kaycee می تواند 1½-ساعت رانندگی غرب از ققنوس به پیزان آریزونا برای تولد جدید خود را ، در حالی که سفر برای زودتر مراجعه به ملاقات تولد مادر Sogards دیدم یک نشانه برای شهر کوچکی از ریه جمعیت 108 در آخرین شمارش.

“ما تا به حال شده فکر کردن در مورد نام برای نوزاد و ما نمی تواند آمد تا با چیزی” Kaycee گفت. “ما شاهد نشانه ای برای چاودار و گفتم من مانند آن. که یک نام زیبا. آنچه در مورد چاودار?’ و ما به پایان رسید تا رفتن با آن را برای نام خود را.”

زمان Sogards بازگشت به ققنوس با آخرین علاوه بر خانواده های جهانی بیس بال به طور چشمگیری تغییر کرده با توجه به گسترش ناگهانی از coronavirus. تخمیر قرار بود به بازی split-تیم ملی نمایشگاه بازی های مارس 12 برابر کلرادو (صفحه اصلی) و آریزونا (دور) اما آنها لغو شد توسط باران.

مدت کوتاهی پس از آن باقی مانده از لیگ کاکتوس فصل بود به نام خاموش شده بود گریپ فروت برنامه لیگ در فلوریدا. روز بعد, بازیکنان داده شد و اجازه بازگشت به خانه های خود را با شروع سال 2020 فصل به طور نامحدود به تعویق افتاد.

“ما فیلم آن را آشکار در تلویزیون در حالی که ما در بیمارستان (در پیزان),” Kaycee گفت. “همه چیز سریع اتفاق افتاد. اریک بود عصبی مورد نیاز به دست چند روز و سپس آن را به عنوان معلوم شد او حالا هر چیزی.”

“ما می دانستیم که ما می خواستم یک بزرگتر خانواده’

فقط می خواهم که این Sogards خود را به طور غیر منتظره در خانه به همراه خود رو به رشد خانواده با یک تماس رول که در حال حاضر شامل دختران Saydee 6 و Priar با 18 ماه; پسر Knix, 4; Leyla که تبدیل 1 در آوریل 27; و چاودار است.

“مردم به ما گفته اند ما دیوانه” Kaycee گفت. “ما شنیده ایم که چند بار. ما همچنین شنیدن ‘دست شما هستند” زیادی. ما یک نشانه است که می گوید: ‘اگر شما فکر می کنم ما دست شما باید ببینید قلب ما.’

“بیس بال را متوقف نمی کند ما خانواده واحد است. ما می دانستیم که ما می خواستیم یک بزرگتر خانواده. ما نمی خواهید به صبر کنید تا اریک با انجام بیس بال به انجام این کار است. ما می دانیم (بیس بال) خواهد بود رفته یک روز و پس از آن ما فقط باید خانواده ما با هم. من فکر می کنم در مورد آنچه در آن خواهد بود در آینده ما در جدول شکرگزاری.

“Priar و لیلا را در واقع می شود در همان کلاس در مدرسه به طوری که آنها همیشه با هم باشیم.”

با سه فرزند بیولوژیکی خود را Sogards می تواند با قرار دادن ترمز در کمی پس از تولد Priar. به جای آنها تصمیم به ضربه زدن به خانواده accelerator از طریق تصویب در حال حاضر گرامی روند در Kaycee خانواده.

“من دو خواهر که به تصویب رسید بلا و ناتالی” Kaycee گفت. “آنها 12 و 13 بنابراین آنها خیلی جوان تر از من و من های دیگر (بیولوژیکی) خواهر (CJ).

“اریک و من با آشنایی که پدر و مادر من به تصویب دو آنهایی که جوان است. من (برای اولین بار به تصویب رسید) خواهر اولین نوزاد او تا کنون برگزار می شود. ما شده ایم در معرض تصویب برای مدت زمان طولانی. من و جوانترین خواهر 20 سال از هم جدا است.”

همانطور که برای پدر و مادرش تصمیم به اتخاذ خالی nesters, Kaycee گفت: “من بسیار شگفت زده زمانی که آنها به من گفت. پدر و مادر من بسیار جوان در قلب و بزرگ مردم است. من می دانستم که آنها چنین کاری را انجام دهد. این خوب است چرا که (به تصویب رسید خواهران) در حال نزدیک در سن به بچه های ما. آنها در حال حاضر انجام می شود برخی از نگهداری از کودکان. پدر و مادر من زندگی می کنند فقط پایین خیابان از ما در گلندیل.”

از اشتیاق خود را برای گسترش خانواده خود را از خارج اریک گفت: “در مورد تصویب طرف فقط قادر به شاهد آنها مطرح در Kaycee خانواده خانه و عشق آنها را به خانواده خود بود و واقعا چیزی خاص و چیزی است که ما همیشه می خواستم برای انجام آن ممکن است. ما با برکت سه واقعا شگفت انگیز کودکان و آنها ساخته شده این امکان را برای ما واقعا چقدر بچه ها خوب هستند.”

اریک که به بازی بیس بال مدرسه بالا در ققنوس, ستاره دار در ایالت آریزونا از 2005-07 تحت پت مورفی در حال حاضر تخمیر’ نیمکت مربی. در طول تاریخ و فصل وجود دارد و اریک به ملاقات Kaycee یک دانشجوی سال اول و سافتبال بازیکن برای خورشید شیاطین و دو شروع دوستیابی. آنها ازدواج کرده بودند در اکتبر 2011.

دور دوم پیش نویس انتخاب San Diego Padres در سال 2007 Sogard بعد معامله شد به اوکلند و بازی برای دو و میدانی تا امضای قرارداد با میلواکی به عنوان یک عامل رایگان در دسامبر 2016. پس از یک جامد ’17 فصل او خیلی تلاش کرد در ’18 و منتشر شد توسط تخمیر.

شادابی حرفه ای

همه کاره, چپ دست-hitter, Sogard شادابی کار خود را با تورنتو در سال گذشته بازی بسیار خوبی (.300, 10 ساعت, 30 RBI در 73 بازی) که در خلیج تمپا به دست آورد او در اواخر جولای به صورت یک حذفی فشار. که نشان می دهد او را در رادار حذفی که به امضا او را به 4.5 میلیون دلار رایگان-عامل مقابله با یک باشگاه گزینه برای 2021.

با برنامه ای برای گسترش خانواده خود را بیشتر از طریق تصویب چاودار Sogard — که bespectacled چهره و اندازه کوچک (5-پا-10, 180 پوند) منجر به “Nerd قدرت” موضوع به سرعت در آغوش توسط طرفداران — هیجان زده بود به پشت با حذفی که بهار اردوگاه های آموزشی 25 دقیقه رانندگی از خانه خود را.

“من دوست دارم هر کس در این سازمان و آن را می سازد همه چیز را اجرا آسان تر با این خانواده بزرگ ما در حال حاضر گفت:” Sogard است که انتظار می رود برای به اشتراک گذاشتن با Jedd Gyorko در پایه سوم اگر و هنگامی که 2020 فصل رفتن می شود. “بدیهی است که آن را به چالش کشیدن (بیس بال) در طول سال به خاطر من رفته بسیار است. اما اگر ما شروع به بازی دوباره و رفتن به میلواکی تمام خانواده خواهد آمد. پرستار بچه ما است که در واقع از وجود دارد در اپلتون.

“در طول سال ما در بر داشت بسیاری از مردم که می تواند کمک به در راه های بسیاری. داشتن که سیستم پشتیبانی و قادر به اعتماد همه درگیر مهم است. Kaycee خانواده نزدیک است. او خواهر کوچکتر از همیشه مایل به بچهداری هر زمان که مورد نیاز است. پدر و مادر من هستند در محدوده رانندگی و همچنین. بنابراین داشتن که کمک بسیار مورد نیاز به خصوص در طول فصل.

“در طول فصل است هنگامی که آن را بیشتر به چالش کشیدن به ویژه هنگامی که ما در جاده ها است. تمام خانواده حرکت می کند به هر کجا که این تیم (واقع). ما به علاقه مندی ها ما با ما و او تبدیل به ‘شوهر’ زمانی که من رفته است. زمانی که من به خانه بازگشته است و من واقعا هیجان زده می شود با خانواده و صرف زمان با هم.”

وجود راههای مختلف به کاوش در اتخاذ کودکان, هر دو در داخل و در سطح بین المللی. این Sogards تصمیم به ثبت نام با یک آریزونا مستقر در آژانس که قرار دادن آنها در ارتباط با آینده نگر تولد مادران است. مشخصات کتاب در Sogards مونتاژ توسط آژانس مورد استفاده قرار گرفت در معرفی اولیه روند.

“تولد مادر کسی است که بخواهد خانواده” Kaycee توضیح داد. “ما انتخاب شدند دو بار در عرض یک سال است. Leyla متولد روز قبل از ما در مورد او. با چاودار ما همسان با مادر تولد او دو ماه قبل از او متولد شد. ما باید با او و رسیدن به او را می دانم و حمایت از او. او مانند بخشی از خانواده ما است.

“برای انجام سه (کودکان) خیلی نزدیک به هم در عرض 18 ماه ما نمی تواند انجام داده اند که اگر ما دو سخت بود به منظور بالا بردن. آنها بوده ام. دختران (Priar و لیلا) قطعا مانند ، در حال حاضر با چاودار آن را تقریبا مانند در اختیار داشتن سه قلو.

“ما می خواستیم Knix به برادر و در نهایت. هنگامی که شما حامله هستید و شما یک انتخاب نیست (جنسیتی). ما که خدا به ما هر آنچه کودک ما قرار بود به. اما آن را بزرگ که Knix دارای یک برادر کوچکتر در حال حاضر. او برای رفتن به بهترین برادر بزرگ همیشه.”

واقعا یک برکت و رحمت’

فراتر از گسترش خانواده خود, Kaycee تصمیم به بیشتر متعهد به روند تصویب پیوستن به هیئت مدیره آریزونا فصل از هدیه از تصویب در سراسر کشور سازمان خیریه فراهم می کند که کمک مالی به پدر و مادر در انتظار. کمک های مالی ارائه شده در nondiscriminatory اساس و پرداخت به طور مستقیم به تصویب سازمان ها و وکلای شاغل طرف کودک.

“خصوصی تصویب مسیر می تواند بسیار گران قیمت” Kaycee گفت. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که نیاز به تغییر آن است. آن را یک بار سنگین برای ما, اما ما می دانیم که برای بسیاری از خانواده ها می توان آن را. آن چیزی بود که ما در حال حاضر مورد بحث یک موسسه خیریه و یا سازمان ما می تواند حمایت و کمک کند. …

“ما خوش شانس به هم زیستی کودکان و می دانم که بسیاری از مردم قادر به. ما بسیار خوشحال برای کمک به این خانواده ها با بار مالی است که می تواند با تصویب است.”

در حالی که بسیاری از محدود-در-خانه پدر و مادر باید به چالش کشیده شده است در طول بیماری همه گیر برای پیدا کردن همه چیز برای انجام با فرزندان خود به Sogards هیچ گونه نگرانی. هنگامی که شما اضافه کردن سه تا نوزادان در یک سال و نیم خستگی است که واقعا یک نگرانی است.

“آن شده است واقعا یک برکت و رحمت به ما برای رسیدن به جمع آوری این کودکان” اریک گفت. “ما می دانستیم که ما می خواستیم چهار یا پنج و ما می دانستیم که ما می خواستیم به سینه آنها را از نزدیک. ما می دانستیم که این امر می تواند چالش برانگیز است اما ما می خواستیم به آن را انجام دهد. آن را برای رفتن به سرگرم کننده به تماشای آنها را رشد می کنند با هم و نزدیک به هم.

“من می دانم که زمانی که ما شروع به بازی بیس بال دوباره من قصد دارم به دست بودن با آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de