با بیش از 35 میلیون نفر برای پر کردن بیکاری از ماه مارس $1,200 محرک چک تنها یک گروه کمک برای آمریکایی ها

بیش از 130 میلیون محرک چک در حال حاضر در سیم پیچ راه خود را به میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. آنها بخش مهمی از دولت 2.2 تریلیون دلار مراقبت عمل می کنند اما furloughed و گذاشته شدن کارگران می گویند حداکثر 1200 دلار پرداخت است و تقریبا به اندازه کافی به آنها را از طریق آنچه می تواند حتی بزرگتر بحران اقتصادی از رکود اقتصادی ،

حدود 2.4 میلیون بیکار آمریکایی های کاربردی برای مزایای بیکاری در هفته گذشته با استفاده از روش های سنتی در گزارش مدعیان اما واقعی تعداد تقریبا 1 میلیون بالاتر اگر متقاضیان ساخته شده واجد شرایط از طریق فدرال جدید امداد برنامه گنجانده شده است. برخی از 35.5 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری خود را از طریق متحده است.

حدود 8.1 میلیون ادعاهای جدید واصل شده اند از طریق فدرال جدید برنامه ساخته شده است که خود اشتغالی کارگران و پیمانکاران مستقل مانند نویسندگان و یا بارگذاری UBER +1.66% رانندگان واجد شرایط برای اولین بار. کل ادعاهای جدید از اواسط ماه مارس: تقریبا 44 میلیون. برخی از این ادعا تا به حال برنامه های کاربردی خود را رد کرد, در حالی که دیگران در بر داشت یک کار جدید است و هنوز هم دیگران بازگشت به کار.

LendingTree درخت -1.95% تجزیه و تحلیل درآمد دیتا در 98 شهرستانها با کمترین تعداد از خانواده ها سرانه برای تعیین هزینه های ماهانه خود را و برآورد چقدر از یک خانوار هزینه های ماهانه $3,400 در تاثیر اقتصادی پرداخت را پوشش میدهد. که دو $1,200 محرک چک به علاوه $500 برای هر دو وابسته.

وجود نگرانی رو به رشد در میان بسیاری از آمریکایی ها که کسب و کار نمی خواهد راه اندازی مجدد در زمان برای نجات آنها از پرداخت اجاره, وام مسکن خود را و رفتن گرسنه است.

که اندازه محرک بررسی خواهد پوشش 45% از یک ماه به طور متوسط $7,531 بودجه برای دو پدر و مادر و دو فرزند خانواده با توجه به مطالعه است.

خانواده ها در McAllen, وابسته به تکزاس, به سود بیشتر با محرک چک پوشش 96 ٪ از $3,500 صورتحساب ماهانه. خانواده ها در سان فرانسیسکو, بوستون, Bridgeport, Conn. و واشنگتن را بین $158,000 و $189,000 و تنها واجد شرایط برای یک محرک پرداخت.

اما بسیاری از خانواده ها هنوز هم در تلاش برای پایان می رسد دیدار اگر کسانی که پدر و مادر از کار هستند. “در 8 از 10 شهرستانها اقتصادی تاثیر پرداخت را پوشش می دهد تنها بین 60% و 71% از برآورد بودجه ماهانه برای یک خانواده چهار. محرک پرداخت را پوشش 50% یا بیشتر از یک ماه برآورد هزینه فقط در 34 از بالا 98 مناطق مترو” این گزارش در بر داشت.

پول نمی تواند به زودی به اندازه کافی برای نزدیک به 35 میلیون نفر از مردم که از کار هستند و دیگران نگران صورتحساب و اجاره با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. سرویس درآمد داخلی ارسال $1,200 به افراد با سالانه درآمد ناخالص تنظیم زیر $75,000 و $2,400 برای ازدواج, ارتباط جنسی, پر کردن مالیات به طور مشترک که درآمد تحت 150.000 دلار به علاوه $500 به ازای هر فرزند واجد شرایط.

اعزام از یک بیماری همه گیر: نامه ای از نیویورک: ‘وقتی صدای آمبولانس, من تعجب می کنم اگر یک coronavirus بیمار در داخل. وجود دارد بیشتر 911 تماس یا من متوجه هر دور آژیر?’

منبع: LendingTree.com

پرداخت — به طور رسمی لقب “تاثیر اقتصادی پرداخت” — کاهش در حجم بالاتر از $75 ، 000 در هر سال/150.000 دلار در هر سال درآمد خانوار آستانه و توقف در $99,000 در هر سال برای افراد و $198,000 در هر سال برای زوج های متاهل. پول خواهد شد به نظر می رسد به طور خودکار در حساب بانکی خود را اگر IRS اطلاعات حساب خود را در فایل قبلی از سال مالیاتی.

‘افرادی که شغل تلقی می شود به اندازه کافی مهم است خطر ابتلا به کروناویروس در معرض قرار گرفتن در محل کار نیز خانه آوردن درآمد کمتر در این فرآیند است.’

وجود دارد در حال رشد نگرانی در میان بسیاری از آمریکایی ها — به خصوص کسانی که بیشترین نیاز به چک و در حال حاضر اسکناس, piling up — که اقتصاد نمی خواهد راه اندازی مجدد در زمان برای نجات آنها از پرداخت اجاره, وام مسکن خود را و رفتن گرسنه است. (برای کسانی که اطلاعات را در فایل با IRS آنها می توانند اطلاعات خود را در اینجا و اینجا.)

مواد غذایی سریع و مقابله با کارگران نیاز به کار 107 ساعت یا 2.5 هفته کار تمام وقت برای کسب درآمد $1,200, کار در نرخ از $11.18 در هر ساعت LendingTree همچنین در یک مطالعه جداگانه از 100 مشاغل رایج است که در آن کارگران با درآمد کمتر از $75 ، 000 در هر سال به ازای هر سال 2019 اداره آمار نیروی کار داده است. رستوران میزبان و مهماندار نیاز به کار 104 دقیقه.

بسیاری از کارگران ضروری از کودک-مراقبت از کارگران به صفحه اصلی-سلامت و مشاوران باید به کار طولانی ترین. “افرادی که شغل تلقی می شود به اندازه کافی مهم است خطر ابتلا به کروناویروس در معرض قرار گرفتن در محل کار نیز خانه آوردن درآمد کمتر در این فرآیند است. کارگران در این مشاغل درآمد بین حدود 11 و 16 دلار در ساعت” در این گزارش است. (فدرال حداقل دستمزد $7.25 در هر ساعت.)

در مجموع ایالات متحده کارگران را از دست داد $1.3 تریلیون دلار در درآمد به مقدار متوسط در حدود $9,000 هر کارگر با توجه به تحقیقات منتشر شده روز سه شنبه توسط جامعه برای مدیریت منابع انسانی و اقتصاد آکسفورد. برخی از 20 ٪ از از دست دادن و یا $260 میلیارد کارگران که نشان دهنده باقی مانده شاغل. این کارگران یا قبول پرداخت پایین تر و یا کاهش ساعت.

(Jeffry Bartash کمک به این داستان است.)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net