با COVID-19 مجبور راهنمایی و رانندگی تعطیلی صاحبان خودرو در صورت تاخیر برای وسیله نقلیه عنوان ثبت نام در برخی از کشورهای

تلاش برای خرید یا فروش خودرو خود را تبدیل به دشوار برای بسیاری از آمریکایی ها در طول coronavirus.

دلیل: این بیماری همه گیر را مجبور بخش وسایل نقلیه موتوری و دفاتر مشابهی به نزدیک و یا کاهش ظرفیت خود را در بسیاری از ایالات ساخت ثبت نام و امضای یک وسیله نقلیه عنوان سخت تر است.

در برخی موارد این اختلال به طور موقت جلوگیری از برخی از آمریکایی ها از در اختیار داشتن ماشین ها و کامیون ها در حالی که آنها در حرکت موانع اداری برای دریافت مدارک لازم برای تکمیل معاملات خود را.

بیش از 40 متحده ساخته شده اند “تغییر قابل توجهی” برای خود روشهای استاندارد عملیاتی برای ثبت نام خودرو و عنوان گذاری در طول COVID-19 گیر با توجه به Cox خودرو Dealertrack عنوان گذاری راه حل فراهم می کند که نرم افزار به نمایندگی مجاز و فروش.

“تاثیر بر روی تمام وسایل نقلیه موتوری دولت’ فرآیندهای متنوع توسط حوزه قضایی گفت:” کلر جفری ارتباطات و مدیر برای انجمن آمریکایی از موتور خودرو مدیران در یک ایمیل. “بسیاری از آنها هنوز هم پردازش عنوان کار بدون انجام در شخص معاملات در حالی که دیگران متوقف کردن تمام فعالیت های, و برخی از آنها ادامه داد: همه در شخص خدمات در سراسر اضطراری دوره است.”

همه گیر خرید اینترنتی: بانک فدرال پاول پاکستان به استفاده از ابزار به کمال برای جلوگیری از درد

امور مالی شخصی پاسخ سوالات: 5 دلیل خود محرک بررسی شده اند ممکن است کمتر از شما انتظار می رود

با برخی از 300 پتانسیل ثبت نام و عنوان معاملات و 250 اشکال منحصر به فرد در 51 راهنمایی و رانندگی و حوزه های قضایی با توجه به DealerTrack دست زدن به یک وسیله نقلیه انتقال مالکیت می تواند گیج کننده در زمان عادی. اما آن را تبدیل به حتی بیشتر گیج کننده کار با بسیاری از ایالت ها به طور موقت بسته شدن خود را از راهنمایی و رانندگی و دفاتر و یا نیاز به برنامه ریزی قرار ملاقات برای رسیدگی به کارهای اداری.

“این واقعا بستگی دارد در چه حوزه قضایی شما هستیم” گفت: Kirk هانا مدیر روابط دولت برای خودرو بخش از شرکت تحقیقاتی IHS Markit.

هانا گفت: IHS متوجه نشده بود هر اثر راهنمایی و رانندگی بسته شدن در خرید و فروش وسایل نقلیه جدید. اما خرید و فروش وسایل نقلیه از فردی به فرد دیگر ردیابی نیست در نمونه فروش متریک.

هنگامی که شما خرید یک ماشین از نمایندگی و فروشنده به طور معمول دسته عنوان و ثبت نام مدارک اغلب با پر کردن آن به صورت الکترونیکی. اما هنگامی که شما خرید یک خودرو را از فرد دیگری که کار می افتد به شما.

نمایندگی می توانید فایل ثبت نام و عنوان مقالات الکترونیکی در حدود 30 و 24 متحده به ترتیب برای هر دو جدید و وسایل نقلیه استفاده می شود. در برخی از ایالت ها, اما, جدید و با استفاده از صاحبان خودرو باید به روند کارهای اداری از طریق فرد در بازدید از شهرستان ها که بسیاری از آنها در حال حاضر ارائه این خدمات است.

در برخی موارد صاحبان خودرو در حال صادر موقت ثبت نام دسته در حالی که آنها در انتظار دائم خود از کاغذ بازی. و بسیاری از کشورهای توسعه یافته موجود ثبت نام.

Problematically بسیاری از ایالت ها هنوز هم نیاز به یک فیزیکی امضای عنوان اسناد و مدارک و صدور گواهینامه کیلومترشمار اسناد که می تواند منجر به تاخیر و با توجه به کاهش ظرفیت در راهنمایی و رانندگی امکانات گفت: سارا Hunsicker مدیر امور دولتی برای Dealertrack عنوان گذاری راه حل.

“در بسیاری از کشورهای در جایی که آنها لازم نیست که یک راه حل های دیجیتال شما می توانید انتظار یک تاخیر در صدور این عنوان به دلیل وجود تعداد محدودی از کارکنان راهنمایی و رانندگی به صورت دستی مراحل آن اسناد Hunsicker گفت. “در حالی که فروشنده ممکن است ارسال آنها را در موقع آن را بعید راهنمایی و رانندگی است که قادر به پردازش آن اسناد و مدارک در موقع.”

برای مطمئن شود, ملی بزرگراه ترافیک ایمنی دولت در سال گذشته به تصویب نهایی قانون اجازه می دهد متحده به قبول کیلومترشمار افشا الکترونیکی, اما بسیاری از کشورها اجرا نیست این روش.

برای صاحبان خودرو و خریداران که در حال تلاش برای تکمیل فرد-به-فرد معاملات وجود دارد در حال حاضر هیچ الکترونیک عنوان گذاری قابلیت. که بدان معنی است که آنها ممکن است مجبور به صبر کنید چند هفته به روند کارهای اداری از طریق پست الکترونیکی.

“ما در حال حاضر دیده می شود بهره از بسیاری از کشورهای در حال شتاب گرفتن برنامه های خود را برای حرکت به سوی یک محیط دیجیتال” گفت: Kait گاوین معاون رئیس جمهور از عملیات برای Dealertrack عنوان گذاری راه حل. “من فکر می کنم ما احتمالا بیشتر ببینید متحده شروع به قیمومیت این سیستم های الکترونیکی.”

اما از آن زمان خواهد بود. و تا آن زمان تاخیر ممکن است. حتی متحده پس از بازگشایی راهنمایی و رانندگی و دفاتر بسیاری از انتظار می رود نیاز به قرار ملاقات برای یک دوره طولانی از زمان برای جلوگیری از بیش از حد بسیاری از مردم از نمایش و نقض اجتماعی فاصله استاندارد.

“برای سال های بسیاری از حوزه های قضایی شده اند سرمایه گذاری در تکنولوژی و به دنبال گسترش همه نوع الکترونیکی معاملات” جفری گفت. “این زمان بحران بیشتر افکن مزایای انتقال دور از اسناد کاغذی به الکترونیکی و تماس فرآیندهای کسب و کار.”

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار ناتان Bomey در توییتر @NathanBomey.

is.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>