ویسکانسین را بالا دادگاه گفت: بازگشایی شده است. آیا ساکنان پایان خود قرنطینه در میان coronavirus?

مدت کوتاهی پس از ویسکانسین دیوان عالی کشور رژیم صهیونیستی است. تونی Evers ” ماندن-صفحه اصلی سفارش در هفته گذشته از ورود مردم به نوشیدن در کافه ricocheted در سراسر رسانه های اجتماعی ایجاد این تصور در میان برخی که دولت گسترده ای برای باز کردن کسب و کار.

عکس های ساخته شده بسیاری از مقامات بهداشت عمومی انقباض غیر ارادی ماهیچه به دلیل خطر گسترش COVID-19 اما انجام آنها نشان دهنده آنچه اتفاق می افتد در کسب و کار در سراسر ویسکانسین?

داده های جدید نشان می دهد یک تصویر متفاوت است.

اطلاعات جمع آوری شده از میلیون ها نفر از تلفن همراه سیگنال های نشان می دهد به طور کلی چشم انداز مثبت در تعدادی از ساکنان ترک خانه های خود را در ساعت و روز پس از سفارش و پرش در رستوران و بار, بازديد, تجزیه و تحلیل توسط Milwaukee Journal Sentinel و ایالات متحده آمریکا امروز را نشان می دهد.

اما به طور کلی افزایش سطح ایالت کوچک بود و سازگار با گرایش بیشتر حرکت آغاز شده است که بیش از یک ماه پیش با توجه به تجزیه و تحلیل.

ویسکانسین تجربه در بلند کردن اجسام قرنطینه به طور ناگهانی و بدون هشدار است و علاقه زیادی به کشورهای در سراسر کشور وزن چگونه به سرعت و به سهولت COVID-19 محدودیت. تلفن همراه داده های ارائه شده توسط San Francisco-بر اساس SafeGraph فراهم می کند بینش منحصر به فرد به آنچه اتفاق افتاده بر روی زمین بلافاصله پس از حکم دادگاه مه 13.

بیشتر: دریافت آخرین coronavirus به روز رسانی از سراسر کشور

پس از رسیدن به اوج سطح انطباق در هفته دوم مارس مردم در ویسکانسین شده اند ترک خانه بیشتر و بیشتر اغلب حتی زمانی که Evers ” نظم در محل داده ها را نشان می دهد.

که همان روند حرکت بیشتر شده است اتفاق می افتد در طول زمان در کشورهای دیگر تجزیه و تحلیل را نشان می دهد. این یک پدیده کارشناسان نسبت به “قرنطینه خستگی” و آرامش بخش از دولت تحمیل stay-at-home سفارشات.

این SafeGraph دادهها توسط مجله نگهبان و ایالات متحده آمریکا امروز بر اساس روزانه ثبت حرکات بیش از 16 میلیون دستگاه های تلفن همراه. داده نمی گویند به چه کسی تلفن تعلق دارند.

کارشناسان هشدار داد که هر کس یک تلفن همراه پس داده نتواند مردم است.

کارشناسان همچنین هشدار داد در مورد رسم نتیجه گیری از داده ها در روز پس از دادگاه عالی ایالت سفارش با اشاره به نوسانات روزانه ممکن است هفتگی و به طور متوسط بهتر است. این SafeGraph داده است که در حال حاضر از طریق پنج شنبه.

وجود دارد باید با احتیاط در مورد فرض حرکت بیشتر به این معنی سنبله در گسترش COVID-19 گفت: علی Mokdad استاد بهداشت جهانی در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که تجزیه و تحلیل تحرک با استفاده از چهار منابع از جمله SafeGraph.

Mokdad اشاره کرد که جنبش افزایش یافته است و در برخی از ایالت ها در حالی که در صد از مردم تست مثبت برای COVID-19 کاهش یافته است. که تعجب برخی از محققان که انتظار می رود افزایش در تحرک خواهد منجر به افزایش نرخ ابتلا به عفونت.

در ویسکانسین که در آن جنبش 20 درصد افزایش یافته در گذشته پنج هفته درصد موارد مثبت بود و پس از آن trended پایین با توجه به موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی و ویسکانسین داده است.

عوامل بسیاری وجود دارد که ممکن است تاثیر می گذارد درصد موارد مثبت از جمله کسانی که در حال آزمایش است, به گفته مقامات وزارت امور خارجه ،

Mokdad مظنون یکی از عوامل این است که کسانی که در حال حرکت بیشتر مراقب باشید به نگه داشتن فاصله خود از دیگران پوشیدن یک ماسک و شستن دست های خود را.

“ما لازم نیست که تمام اطلاعات ما نیاز به درک این تحرک که در حال حرکت است و چگونه آنها آن را انجام,” او گفت:. “پیام این است که خیلی زود به بگویید.”

کسب و کار ارتجاعی به عنوان مجموع تحرک اینچ به بالا

پس از تصمیم دیوان عالی کشور در هفته پیش برخی از کافه ها و رستوران ها باز بلافاصله.

دستور صادر شد در اواخر بعد از ظهر May 13. داده که می تواند مسیر حرکت از تلفن همراه به خاص کسب و کار نشان نمی دهد مقدار از افزایش آن شب.

در این روز پس از سفارش, رستوران ها و بارها تجربه کرده و تغییر داده ها را نشان می دهد. قبل از حکم دادگاه رستوران دیدم 44 درصد از معمول خود را ترافیک. این رشد به 54 درصد در روز جمعه پس از سفارش.

میله های ضربه شد با اقامت-صفحه اصلی سفارش. حتی کسانی که در بر داشت یک راه برای باز بماند – فروش مواد غذایی به عنوان مثال – شاهد ترافیک شاقول.

قبل از دیوان عالی کشور لغو محدودیت میله تا به حال 29 درصد از نمونه ترافیک پا. پس از حکم دادگاه این رشد به 47 درصد.

داده ها نشان دادن تمام جنبش ایالت نه فقط با کافه ها و رستوران ها بیشتر بود اندک است.

در این سه روز پس از سفارش, سهم مردم ترک خانه های خود در ویسکانسین رشد 3 ٪ در مقایسه با همان سه روز در هفته قبل از. که رای بود در همراهی با آنچه که داده ها نشان داد به طور کلی اتفاق می افتد در دیگر ایالات غرب میانه و سراسر کشور.

در طول همه گیر تحرک شده است و بالاترین و پایین ترین در شرق.

در مطالعه ویسکانسین اعداد مهم است به یاد داشته باشید که در حالی که بسیاری از استان ها افتتاح شد کسب و کار در دولت شهرهای میلواکی و مدیسون تا حد زیادی باقی مانده بسته شده است. برخی از استان ها از جمله قهوه ای شهرستان در ابتدا سفارشات ماندن بسته شده و سپس به سرعت کاهش یافته و به آنها اجازه می دهد کسب و کار برای باز کردن.

حتی قبل از اینکه دادگاه عالی عمل کرده و این Evers دولت در حال حرکت بود به استراحت محدودیت های خاص اجازه می دهد به فروشگاه باز با ظرفیت محدود.

پس از حکم Evers سعی کردم به موضوع هدایت از طریق رسمی rulemaking فرایند به عنوان مورد نیاز توسط تصمیم اما تلاش بود رد شده توسط جمهوری خواهان که کنترل این کمیته دست زدن به چنین قوانین.

برخی از خانه مانده قبل از Evers ” منظور

داستان چگونه مردم منتقل شده اند و یا در خانه مانده نیست کاملا خط با دستور دولت است.

در ویسکانسین و کشورهای دیگر به نگرانی در مورد COVID-19 منتشر شده در ماه فوریه و مارس مردم شروع به خانه ماندن قبل از دستور دولت صادر شد.

در ویسکانسین حدود 20 درصد از ساکنان شروع به ماندن در منزل و قبل از Evers ” منظور مارس 24 تلفن همراه داده ها را نشان می دهد. این اطلاعات شامل نام و یا هر گونه اطلاعات شناسایی اما محققان گمان می برند افرادی که ماندم, به اوایل هستند کسانی که بیشتر در معرض خطر – مردم بیش از سن 65 سال و کسانی که در تمام سنین با زمینه مسائل مربوط به سلامت.

Mokdad گفت که او فکر نمی کند که کسانی که تصمیم به ماندن در خانه در ابتدا در میان کسانی که در حال حرکت در اطراف در حال حاضر.

“برای اولین بار مردم را به ماندن در خانه خواهد بود که به بیرون می آیند,” او گفت:. “آنها در خانه مانده قبل از وجود اجتماعی فاصله نظم و ترسیدند. آنها را در خانه بمانند تا زمانی که همه نشانه روشن.”

در اوایل ماه آوریل از نیمی از ساکنان ویسکانسین تا حد زیادی در خانه ماند. که دوره علائم بالاترین سطح انطباق با Evers’ امن تر-در-خانه سفارش.

در اواسط مارس مردم شروع به حرکت داده ها را نشان می دهد. که نگران کارشناسان اما می ترسید افزایش موارد به دنبال ندارد هر چند هنوز هم وجود دارد یک نگرانی ثانویه موج می آیند.

Nasia صفدر, یک متخصص بیماری های عفونی با دانشگاه ویسکانسین-مدیسون گفت: عواملی مانند بهبود آب و هوا و پایان در صفحه اصلی تحصیل در برخی از مناطق احتمالا منجر به یک روند کلی افزایش جنبش است.

“من فکر می کنم وجود دارد چیزهایی است که به کمک مردم قرار ماندن در ابتدای این است که وجود دارد مقدار زیادی از ترس و عدم اطمینان و آب و هوا بزرگ نیست,” او گفت:. “من مطمئن هستم که مردم در حال تجربه برخی از cabin fever با وجود بهترین نیات خود را.”

صفدر گفت: روند نگرانی های خود را – به خصوص افزایش تعداد مشتریان در رستوران ها – از آنجا که مردم نمی ماسک می پوشند در حالی که خوردن و نوشیدن.

“ما می دانیم که پایبندی به فاصله فیزیکی چیزی است که کمک کرده است صاف و منحنی که پایبندی نیاز به اقامت” صفدر گفت. “نمی توان آن را 100%, البته, اما بالاتر از آن است بهتر است.”

صفدر در ادامه به مردم توصیه برای جلوگیری از جمعیت و فضاهای سربسته مانند اشاره کرده است.

توماس الیور سلامت سیاست متخصص در UW-Madison گفت: افزایش جنبش در ویسکانسین و مخلوط پیام های ارسال شده توسط گریخته از قوانین از مقامات در تمام سطوح است در مورد.

“این اجتناب ناپذیر می بینید لغزش پایبندی به دستورالعمل های توصیه شده بدون در نظر گرفتن اما در حال حاضر ما بسیاری از ضد و نقیض و رقابت دستورالعمل,” او گفت:.

Oguzhan Alagoz, یک متخصص بیماری های عفونی مدلسازی در UW-Madison گفت که تصاویر او را دیدم پس از حکم دادگاه از unmasked مردم ایستاده نزدیک به هم در داخل میله ها نگران و به او هشدار می دهد بیشتر coronavirus موارد است.

اما او خوش بین نخواهد بود سنبله به دلیل آنچه اتفاق افتاده است پس مردم شروع به حرکت بیشتر در آغاز پنج هفته پیش.

“من هنوز هم فکر می کنم این کار باعث افزایش موارد هیچ کس نمی تواند استدلال می کنند که او گفت:” مدت کوتاهی پس از سفارش صادر شد در هفته گذشته. “اما من انتظار نداریم که برای دیدن دو یا سه برابر جنبش و من نمی بینم وحشتناک رشد نمایی در چند هفته.”

کمک: ارین Caughey و اندرو Mollica میلواکی ژورنال سنتینل

تماس با جان و Diedrich در (414) 224-2408 یا [email protected] او را دنبال کنید در توییتر @john_diedrich, Instagram at @john_diedrich LinkedIn و یا Facebook.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>