ویسکانسین حکم دادگاه عالی واژگون اقامت در خانه سفارش برجسته گسترش بحث ما در همه گیر

واشنگتن — ویسکانسین تصمیم دیوان عالی کشور تغییر دولت stay-at-home سفارشات اضافه شده سوخت پنج شنبه به گسترش آمریکا بحث بر سر چگونگی و زمانی که به لغو محدودیت در محل قرار داده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر به نام ویسکانسین حکم یک پیروزی برای دولت و اضافه کرد که “مردم می خواهند به زندگی عادی خود ادامه دهند.” اما به گزارش گاردین ، تونی Evers, یک دموکرات هشدار داد که این تصمیم توسط دادگاه – انتخاب بدن که متمایل محافظه کار قرار داده بود “بهداشت عمومی و زندگی در خطر جدی است.”

در سراسر کشور تحریم هایش به عنوان افراد با تجربه سال محدودیت برای مبارزه با یک ویروس است که آلوده 1.4 میلیون کشته و بیش از 85,000. کارشناسان بهداشت و درمان مانند دکتر Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی باید اعتبار مستندات با صرفه جویی در زندگی می کند و باید گفت: مرگ و میر می تواند مارس بالاتر اگر محدودیت ها کاسته بیش از حد به سرعت.

اما اقامت در خانه سفارشات walloped اقتصاد و فرستاده نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش به 14.7% و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ.

به گفته کارشناسان این تصمیم نشان از تعادل است که مقامات چهره بین سلامت عمومی و حقوق فردی در حالی که دست و پنجه نرم کردن با چگونگی و زمانی که به بازگشایی شده است.

“تنها پاسخ به این بیماری چیزی است که دریچه های شبکه ای در آمریکا در احساسات و هویت ملی است که آزادی شخصی و آزادی های فردی” گفت: کنت Greenfield یک استاد حقوق در کالج بوستون. “تنش هستند به احتمال زیاد به رشد به عنوان تابستان گرم.”

بهداشت عمومی در مقابل فردی آزادی

الیزابت Goitein که co-هدایت Brennan Center for Justice آزادی و امنیت ملی برنامه گفته شده اند وجود دارد تعدادی از پرونده های حقوقی در ایالات کاوش چگونه به تعادل بهداشت عمومی سفارشات در برابر حقوق فردی است.

“ما هرگز دیده می شود محدودیت های اعمال شده توسط دولت برای دلایل بهداشتی به عنوان اژدهایی به عنوان آنهایی که ما شاهد در حال حاضر گفت:” Goitein سابق وزارت دادگستری وکیل و سنا مشاور. “اما یک دلیل وجود دارد که. برای بسیاری از دهه ما را دیده اند یک تهدید سلامت به عنوان مهم به عنوان آنچه که ما شاهد هستیم در حال حاضر. همیشه وجود دارد یک تعادل بین سلامت عمومی و ایمنی از یک سو و آزادیهای فردی از سوی دیگر است.”

فعالان از جمله برخی با تفنگ باید در برابر محدودیت در کشورهایی مانند میشیگان ویرجینیا و تگزاس.

مغلوب ساختن پیشی جستن که تشویق اعتراضات ساخته شده است که تماس خود را برای سریع تر بازگشایی مرکزی به انتخابات سال کمپین پیام.

به گفته کارشناسان این تصمیم نشان از تعادل است که مقامات چهره بین سلامت عمومی و حقوق فردی در حالی که دست و پنجه نرم کردن با چگونگی و زمانی که به بازگشایی شده است.

تا زمانی که دانشمندان توسعه یک واکسن یا درمان بهتر, بهداشت عمومی مقامات گفته اند ماندن در منزل نگه داشتن حداقل 6 فوت از هم جدا عمومی و اجتناب از اجتماعات بزرگ هستند بهترین راه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. حداقل 42 متحده به تصویب رسید stay-at-home سفارشات با توجه به گزارش سرویس پژوهشی کنگره.

AG بر تشبیه محدودیت به بازداشت

دادستان کل ویلیام Barr گفت: رادیو میزبان هیو هویت در تاریخ 22 آوریل که وزارت دادگستری خواهد نقد و بررسی دولت محدودیت برای ویروس است که او را تشبیه به بازداشت خانگی به دلیل “قانون اساسی فدرال حقوق don’t go away در مواقع اضطراری است.”

اما سابق دادستان کل اریک هولدر گفت: ویسکانسین تصمیم “callously قرار می دهد زندگی در خطر است.”

به طور سنتی قدرت پلیس مانند حفاظت از بهداشت عمومی و ایمنی را اولویت بیش از حقوق فردی زمانی که دولت می تواند نشان دهد یک دلیل قانع کننده برای محدودیت ،

یک نیوهمپشایر دادگاه را تکذیب کرد, مارس 25 اضطراری حرکت برای سرنگونی ممنوعیت تجمع بیش از 50 نفر است. پنسیلوانیا دیوان عالی کشور رد مارس 13 به لغو محدودیت های اعمال شده از رژیم صهیونیستی است. تام گرگ در یک مورد از چهار کسب و کار و فردی که استدلال کرده بود او را از قدرت به بستن کسب و کار.

“ادعا می کند که مردم در حال ساخت است که در قانون اساسی خود حقوق نقض نیست به خصوص قوی در نظر من” سبز گفت. “این بدان معنی نیست که آنها قوی به عنوان یک سیاسی یا فرهنگی ماده – آنها بسیار قوی به عنوان یک فرهنگی و سیاسی مهم است.”

ویسکانسین مورد تا حدودی غیر معمول به دلیل آن بازمی گردد جمهوریخواه مجلس قانونگذاری در برابر دموکرات دولت در مورد تصمیم گرفته شده توسط انتخاب در دیوان عالی کشور است. همان چهار قضات که لغو coronavirus محدودیت نیز مانع Evers از تعویق انداختن دولت, آوریل 7 اولیه به دلیل نگرانی در مورد حفاظت از سلامت رای دهندگان.

“این بچه ها شده اند در مواجهه برای مدت زمان طولانی” گفت: Susan Sullivan, Lagon, یک عضو ارشد در دانشگاه جورج تاون دولت در امور موسسه. “این عجیب و غریب شرایط است.”

دادگاه ممکن است ادامه داشته و در اندازه گیری محدودیت به عنوان معترضان دستگیر می شوند. اما کارشناسان حقوقی گفت: تصمیم گیری خواهد شد در نهایت تبدیل به سیاسی برای فرمانداران و قانونگذاران به حل و فصل.

“من فکر می کنم در نهایت به این سوال که چه زمانی و آیا متحده محدودیتهای احتمالا خواهد شد به احتمال زیاد تصمیم گرفت سیاست از دادگاه” Goitein گفت. “وجود دارد در حال رفتن به مقدار زیادی از کشورهای است که در آن دادگاه با رعایت این محدودیت ها اما هنوز هم ممکن است فشار سیاسی فرمانداران برای بلند کردن آنها را.”

گرینفیلد گفت: اکثر دادگاه ها را تشخیص قانع کننده علاقه ای به رعایت محدودیت. نظرسنجی ها نشان می دهد آمریکایی ها باقی می ماند در مورد تهدید سلامت حتی به عنوان محدودیت شروع به سهولت.

“این رفتن به بیشتر سیاسی جنگ” سبز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>