قانونگذاران ویسکانسین می گویند, استان ها و شهرها خود به خود پس از حکم دادگاه در coronavirus مورد

MADISON, Wis. – پس از موفقیت تحت پیگرد لیبریا تونی Evers به زور او را برای کار با قوه مقننه به سادگی یک برنامه برای کنترل گسترش coronavirus قانونگذاران جمهوریخواه کنگره در حال حاضر نشان می دهد آنها نمی نیاز به هر گونه دستورالعمل جدید برای هم بودن.

به عنوان Wisconsinites سعی کنید به درک آنچه در زندگی روزمره قرار است به مانند هم اکنون که دادگاه عالی ایالت را حذف کرده است فرماندار اقامت در خانه سفارش Evers گفت: GOP قانونی رهبران در پنجشنبه مکالمه تلفنی به نظر می رسد راحت با ترک آن را تا به شهر و مسئولان شهرستان به شکل قوانین خود را دارند.

و دولت جمهوری تشکر. جوآن Ballweg از Markesan co-معاون کمیته که دارای حق وتو قدرت بیش از هر کروناویروس جدید مربوط به قوانین نوشته شده توسط Evers گفت: Milwaukee Journal Sentinel او باور ندارد دولت با قوانین مورد نیاز برای وضعیت فوری.

“آیا ما نیاز به ایالت قوانین برای اجرا از آسیاب افتتاح رستوران کوچک و یا خرده فروشان? من فکر نمی کنم” Ballweg گفت. “این نشان داده شده است که چه شده است ضروری کسب و کار قبل از غیر ضروری کسب و کار می تواند انجام همان چیزهایی که آنها بودند و کار به شیوه ای امن.”

به جای بلافاصله با قرار دادن به اثر هر گونه قوانین او گفت: مسئولان باید در آنهایی است که می تواند اجرا شود اگر وجود دارد افزایش در coronavirus موارد است. او نمی گویند و چه کسانی که قوانین باید مانند نگاه.

مجمع سخنران رابین Vos یک جمهوری خواه از روچستر گفت: آسوشیتد پرس می تواند وجود داشته باشد هیچ ایالتی سفارش و یا دستورالعمل در محل اگر Evers و جمهوری خواهان نمی تواند روی آنها توافق و نشانه های آنها نمی نیاز به تصویب به سرعت.

“من امیدوارم که ما می توانیم با هم کار کنند برای قرار دادن برخی از گسترده پارامترها در کتاب اگر لازم است,” او گفت:. “اما من هم احساس می کنیم که بسیاری از این ابزار در حال حاضر در محل.”

مقامات در حداقل 12 شهرها و استان ها صادر سفارشات خود را با قرار دادن محدودیت در کسب و کار و تجمعات هر با تغییر تاریخ انقضا.

بقیه دولت ندارد هیچ گونه محدودیت خروج یک درهم آمیخته از قوانین است که مذاکرات رهبران نشده بود قبلا نامیده می شود اما در حال حاضر استقبال.

“من فکر می کردم هر دو از رهبران احساس بسیار راحت با این ایده از یک درهم آمیخته) و عدم نگرانی در مورد آنچه که به اعتقاد من عظیم سردرگمی است که وجود خواهد داشت بدون ایالت رویکرد” Evers گفت. “ظاهرا آنها بر این باورند قوانین مختلف خوب هستند. من نمی توانم تصور کنید که دیگر دولت است که در این مخمصه است.”

اقامت در خانه سفارشات: ویسکانسین حکم دادگاه عالی خلاصه بازی گسترش بحث ما در همه گیر

محدودیت های در حال برداشته پس از گسترش coronavirus کاهش پیدا کرده است و در هفته های اخیر. شده است وجود دارد اخیر سربازان ارتش در تعدادی از موارد است اما یک کاهش در درصد از موارد مثبت.

به عنوان روز پنج 11,275 مردم تا به حال شده است توسط ویروس آلوده در ویسکانسین و 434 نفر کشته شده اند.

مجمع رهبر اکثریت جیم Steineke یک جمهوری خواه از کاکانا در یک بیانیه ویدئویی خواست او را تشکیل نمی انتظار می رود زندگی روزانه به بازگشت به حالت عادی یک شبه و برای بررسی با محلی مقامات بهداشتی در هدایت مناسب برای بازگشایی کسب و کار.

شهرستان, رهبر: “دولت شکست خورده و آمریکا

اما برخی از مقامات محلی در حال نا امید وجود دارد دیگر دولت قوانین را به استفاده از به حرکت اببس و جریان شیوع ویروس. در براون کانتی که در آن مواردی از این ویروس سر به فلک کشید در هفته های اخیر شهرستان زابل گفت: “دولت شکست خورده ما است.”

“ما امیدوار بودیم دولت برای هدایت از نظر نحوه 72 شهرستان به کار گیرند رفتن به آینده است.” Brown County اجرایی Troy Streckenbach گفت. “متاسفانه ما دریافت نمی کنند که هدایت است.”

اعضای دولت فدرال هیئت نیز به دنبال راهنمایی برای دولت است. جمهوری به گزارش ایسنا ، ران جانسون ایران خواست رهبران و Evers به مجموعه دستورالعمل ها به سرعت.

“من همیشه بر این باور اکثریت قریب به اتفاق از اقتصاد ما باید ضروری و همچنان با مناسب اقدامات ایمنی” جانسون توییتی. “من مصرانه از دولت و قوه مقننه و @GovEvers به رسمیت شناختن این واقعیت و با هم کار کنند برای پیاده سازی مجموعه ای از دستورالعمل ها است که اجازه می دهد تا مردم شروع به بازگشت به کار و رزومه خود را در زندگی به عنوان امن به شیوه ای که ممکن است.

حکم دادگاه: ویسکانسین دیوان عالی کشور اعتصاب پایین فرماندار اقامت در خانه سفارش

و دموکرات در کنگره ایالات متحده ران مهربان گفت: “وجود دارد بسیاری از سردرگمی در اطراف این حکم” در میان ترکیبات خود را با کمی راهنمایی در مورد چه می آید بعدی و یا چه قوانین جدید و انتظارات هستند.

“اگر این طور ناگهانی می شود رایگان برای همه, وحشی, غرب وحشی, وضعیت در ویسکانسین ما در حال رفتن به شیوع بیماری که مستلزم داشتن به چیزهایی که پایین دوباره گفت:” نوع که تا حد زیادی نشان دهنده یک منطقه روستایی در جنوب غربی ویسکانسین.

نوع به نام دولت از رهبران سیاسی گرد هم می آیند به سرعت اقامت در ایران و به مردم این اطمینان آنها نیاز دارید در حال حاضر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش حکم دادگاه

در همین حال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش بالا حکم دادگاه گفت: “مردم می خواهید برای دریافت با آنها زندگی می کند.”

Evers برنامه ریزی برای ارائه یک دامنه بیانیه جدید کروناویروس قوانین در روز پنج شنبه. بیانیه ای که خواهد شد به طور رسمی منتشر شده روز دوشنبه و تحت قانون دولت را Evers دولت خواهد بود منع از انجام هر گونه کار بر روی قوانین برای 10 روز آینده. پس از آن مقامات دولتی می توانید شروع به نوشتن قوانین است.

هنگامی که آنها در حال اتمام, برای بازگشایی سفارتخانه کمیته مشترک برای بررسی اداری قوانین می تواند مسدود کردن آنها در تمام یا بخشی از. هر گونه تغییر در قوانین نیاز به مراحل طولانی به بیش از شروع.

بدون دولت و قوانین خواهد بود در ضمن.

سرنوشت محلی سفارشات نامشخص

برجسته وجود دارد سوال در مورد آنچه انتظار می رود در هفته بعد پس از دادگاه عالی طرفه با جمهوری خواهان در دعوی خود را به اعتصاب فرماندار منظور از جمله اینکه آیا محلی سفارشات می تواند به چالش کشیده است.

در یک ایمیل و عضویت در خبرنامه ویسکانسین شهرستانهای انجمن گفت: بهداشت محلی دستور قرار دادن محدودیت در کسب و کار و گردهمایی های ساخته شده تحت همان مجموعه ای از قوانین ایالتی فرماندار در حال حاضر از بین رفته منظور استفاده به عنوان پایه و اساس خود را.

“به عنوان یک نتیجه مشخص نیست که آیا محلی بهداشت نظم را در دادگاه مشاهده رنج می برند از همین کمبود است که باعث دادگاه در ابطال امن تر در خانه سفارش” گروه گفته مقامات شهرستان.

جفری pabst blue ribbon, یک مدیسون وکیل که وکالت Evers در برخی مسائل گفت: او معتقد است مقامات محلی هنوز هم دارای قدرت های گسترده ای به موضوع سلامت سفارشات که آینه یکی زدم توسط دادگاه.

این دادگاه نشان داد که Evers دولت باید به دنبال یک مجتمع rulemaking روند برای قرار دادن برنامه های خود را در محل. اما مقامات محلی نمی نیاز به استفاده از همان فرآیند و pabst blue ribbon گفت که به آنها توانایی صدور سفارشات خود را, او گفت:.

در حالی که نمایندگان مجلس می تواند به سرعت بلوک دولت, قوانین, آنها ندارد, یک راه آسان برای جلوگیری محلی سفارشات.

اما با تصمیم دیوان عالی را نیز در بر داشت دولت را غیر قانونی بود چرا که آن را بیش از حد گسترده گفت: ریک Esenberg رئیس جمهور محافظه کار ویسکانسین موسسه قانون و آزادی. که می تواند طلسم مشکل به صورت محلی سفارشات که به طور مشابه, گسترده, او گفت:.

دقیقا تا چه حد مقامات محلی می تواند نامشخص باقی مانده هر دو pabst blue ribbon و Esenberg گفت.

“من فکر نمی کنم چیزی جز دادخواهی می تواند پاسخ این سوال” Esenberg گفت.

دموکراتیک دادستان کل جاش کال گفت که او انتظار می رود چالش های قانونی برای اقامت در خانه سفارشات صادر شده توسط مقامات محلی است. او به نام جمعه از تصمیم یک “در طول تاریخ بد حکم دادگاه که در حال رفتن به عواقب منفی شدید برای Wisconsinites.”

کال خواست قانونگذاران جمهوریخواه کنگره به ارائه طرح خود را برای مبارزه با این بیماری همه گیر پس از آنها با موفقیت کنار Evers’ پیشنهاد.

“ما در واقع دیده می شود بسیار کمی از ما مقننه پس از coronavirus همه گیر رخ داده است اما از آن زمان برای آنها را به گام تا آنجا که ما نیاز به یک طرح به عنوان ما در وسط یک اپیدمی” کال گفت. “ما نمی توانیم فقط این ترک به شانس و امیدوارم که بهترین اتفاق می افتد. ما دیده ایم که رویکرد در سطح فدرال و آن را به نمایش گذاشت.”

کمک: Craig گیلبرت از مجله نگهبان هیلی BeMiller سبز خلیج مطبوعات-روزنامه

دنبال مولی بک در توییتر @MollyBeck.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>