ویلیام برایان جونیور, مردی که در زمان تصویری از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery, بازداشت, جنایت اتهام قتل

مردی که فیلم برداری از تیراندازی مرگ Ahmaud Arbery بازداشت شده است در جنایت به اتهام قتل, به گزارش اداره گرجستان از بررسی است.

ویلیام “Roddie” برایان جونیور 50 دستگیر شد پنج شنبه و خواهد بود رزرو به Glynn زندان شهرستان این اداره اعلام کرد. GBI مدیر ویک رینولدز گفت: قبلا در این ماه وزارت را در دست بررسی برایان در حالی که کوین گاف مرد وکیل قبلا به نام در GBI خود را پاک نام مشتری.

برایان نیز با اتهام جنایی تلاش برای مرتکب حبس نادرست از GBI اعلام کرد, در بیانیه ای. ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به گاف نظر.

قاضی منصوب: تیموتی Walmsley منصوب به ریاست Ahmaud Arbery مورد, اولین گام در روند قضایی

برایان دستگیری آخرین اتصال به فوریه عکسبرداری از Arbery 25 ساله سیاه پوست.

گرگوری و تراویس McMichael دستگیر شده بودند پس از یک طوفان از اعتراض عمومی پس از برایان تصویری از Arbery مرگ بود ساخته شده است. سفید پدر و پسر هر دو به اتهام قتل و تشدید حمله و جستجوی حکم اعدام شد در خانه خود در روز سه شنبه با توجه به GBI.

Arbery به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن حدود دو مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان.

‘یک بچه خوب’: Ahmaud Arbery یاد شده به عنوان ‘مرد فروتن’ با برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک برق

یک یادداشت به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز نوشته شده توسط دادستان منطقه که قبلا به رهبری این تحقیقات را به Arbery مرگ گفت: Bryan نیز سفید بود پیوست دو مظنون در “تعقیب” از Arbery.

آلن تاکر یک وکیل مدافع جنایی در نیوبرانزویک بود که حفظ به نمایندگی از هر کسی در این مورد گفت: او منتشر شد تصویری برای ترویج “مطلق شفافیت است.” گاف گفت: ایالات متحده آمریکا امروز که برایان و خانواده اش شده اند و مورد آزار و اذیت در هفته های اخیر.

“Roddie یک مرد خانواده نسکار فن و راک اند رول. او در حال حاضر نیست و هرگز یک ‘فشار’,” گاف در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه. وی افزود: Bryan بود که شاهد یک جنایت است.

یک کنفرانس مطبوعاتی برنامه ریزی شده است برای جمعه در GBI ستاد اداره گفت: در آزادی مطبوعات.

کمک: فضل Hauck, ایالات متحده آمریکا امروز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>