خواهد هاردی آخرین مربی با اسپرز روابط به انتظار برای دریافت نیکز مصاحبه

لینک دیگری برای سن آنتونیو است که انتظار می رود به مصاحبه برای نیکس کار مربیگری – جوان اسپرز دستیار خواهد هاردی.

NBA منبع تایید اسپرز اعطا نیکز اجازه صحبت به هاردی, 31 که در حال حاضر Gregg Popovich دستیار مربی و برخی باور دارند که می تواند وارث او آشکار است.

نیکز خود را گسترش داده اند مربیگری جستجو شامل چهار دستیاران با سر مربیگری تجربه. سه نفر از چهار نامزد جدید توسط هنرمندان خلاق آژانس بسکتبال گروه که نیکز جمهور لئون رز به اجرا استفاده می شود. یکی از کسانی که Ime Udoka سابق نیکس کوچک رو به جلو که در سمت چپ اسپرز به عنوان دستیار از هفت فصل برای پیوستن به Sixers ” نیمکت فصل گذشته.

یک منبع گفت: پست Udoka تا حدودی چپ چرا که او خود را به عنوان Popovich جانشین. هاردی Becky Hammon و تیم دانکن می تواند در خط بعدی پس از Popovich.

Knicks Will Hardy interview
خواهد هاردیAP

هاردی که ویلیامز کالج فارغ التحصیل شده است در 10 فصل با اسپرز – چهار گذشته به عنوان دستیار مربی است. قبل از او یک تصویری هماهنگ و طلایه دار. ماه گذشته گزارش داد Hammon بود نام خود را به سازمان دیده بان برای مصاحبه اما او بیش از حد بوده و به عنوان Popovich وارث آشکار است.

NBA منبع می گوید او انتظار نمی رود که به مصاحبه با نیکز.

نیکز باید هشت شناخته شده نامزدها با Tom Thibodeau هنوز frontrunner. نیکز در حال حاضر هیچ رقابت برای Thibodeau با 22 تیم از رفتن به اورلاندو راه اندازی مجدد پس از نیکز می توانید زمان خود و آشنایی با دستیاران در اطراف لیگ برای آینده است.

ارسال نیکز سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

این گزارش روز شنبه سحر و جادو دستیار پت Delaney و گاو دستیار کریس فلمینگ خواهد مصاحبه برای نیکس ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de