خواهد گوردون آخرین افزایش PGA Tour بازیکن ساخت بسیاری از مسافران ظاهر

کرامول, Conn. — مسافران قهرمانی تبدیل شده است شناخته شده برای تعدادی از چیزهایی که در طول دوره از آن 68 سال سابقه به عنوان یکی از امضا حوادث در تور PGA.

در سال های اخیر بوده است این مسابقات که به پیروی از ایالات متحده باز در تقویم.

پس تاسف حرکت از معشوق هارتفورد Whalers به کارولینای شمالی در سال 1997 — یک رویداد است که هنوز هم نیش طرفداران ورزش در جوز دولت به این روز — مسافران تبدیل شده است کانکتیکات برجسته ترین ورزش های حق رای دادن و هر سال خدمت به دولت به عنوان بزرگترین رویداد ورزشی.

مسافران بیش از حد توسعه داده است شهرت به عنوان برتر پرداخت آن را به جلو رویداد در گلف حرفه ای هر سال از دادن ضامن معافیت به جوان و آینده بازیکنان.

این مسابقات تبدیل به یک زمین آزمایش و اثبات برای نمرات بازیکنان که رفته اند برای اثبات خود را به عنوان برخی از بهترین در این بازی است.

لیست مسابقات مدعوین — قبل از هر یک از آنها ساخته شده است یک نام برای خود قابل توجه است یکی از برجسته توسط امثال فعلی ستاره جان رحم (شماره 2 جهان) جاستین توماس (شماره 3), Webb سیمپسون (شماره 5) و پاتریک Cantlay (شماره 7).

این مسابقات در سال گذشته دعوت ویکتور Hovland Collin Morikawa و متی ولف — تمام دقیقه از کالج — به این زمینه است. هر سه در حال حاضر در حال PGA Tour برندگان و شکل به توان هسته ورزش برای دهه آینده.

زیرا از مسافران’ تاریخ منحصر به فرد در پرداخت آن را به جلو باید آن را به عنوان کمی تعجب است که از طریق دو دور اول در TPC رودخانه ارتفاعات خواهد Gordon — یکی از این جوانان بود که با توجه به یک نقطه در این زمینه در این هفته با وجود داشتن هیچ بازی status — این است که تنها به ضرب گلوله از سرب.

گوردون با هجوم به یک 8-تحت 62 روز جمعه برای رسیدن به 12-زیر و نشسته فقط یک شات پشت سر رهبر فیل مایکلسون که 44 حرفه ای برنده به گوردون 22 حرفه ای دور در تور PGA.

که خواهد گوردون?

افشای کامل: من تا به حال او را تا زمانی که من تو را دیدم و نام او شروع به شلیک کردن آنلاین.

او 23 ساله بود که در 2019 SEC بازیکن سال در حالی که بازی در Vanderbilt قبل از تبدیل طرفدار سال گذشته است. این هفته خود را هشتم PGA Tour رویداد.

Will Gordon
خواهد گوردونگتی ایماژ

او یک عضو از مکنزی تور جزئی-لیگ mini-تور بود که کل آن برنامه لغو COVID-19 بحران است. با هیچ وضعیت در تور PGA یا Korn کشتی تور Gordon مسابقات بازی است که در رحمت از گرفتن ضامن یا معافیت بازمانده دوشنبه مقدماتی.

“ناتان گروب و اندی Bessette تا به حال سابقه ای طولانی در دادن به جوان ها فرصت” گوردون گفت: این مسابقات مدیر و معاون و رئیس مسئول امور اداری برای مسافران است. “برای آن دسته از بچه ها از شانس من و باور من به معنی جهان است. در تابستان گذشته وقتی که من در کانادا [بازی مکنزی تور] وجود دارد بچه ها را در اینجا سن و سال من گرفتن شروع می شود و آنها قادر به استفاده.

“من واقعا هیجان زده بود و خدا را شکر که این فرصت را در این سال و به دنبال به جلو به در نظر گرفتن مزیت است.”

خیلی خوب.

از سال 1996 مسافران و از جمله در این هفته 77 از 98 حامی دعوت شده اند و با توجه به بازیکنان با کمتر از 15 PGA Tour شروع می شود و 32 از کسانی که 77 داده شد یا خود اولین تور شروع و یا خود را برای اولین بار شروع به عنوان یک حرفه ای.

“شما نمی توانید اندازه گیری خود را هنگامی که شما در حال بازی در کالج و یا تازه کار, گلف” رحم گفت. “این فقط نوع چشم باز برای دیدن آنچه در سطح شما در. تجربه چیزی است که شما هرگز نمی تواند به عقب; آن را ارزشمند.

“بسیاری از ورزشی که می توانید انجام دهید. آن را مانند شما می توانید به یک حرفه ای فوتبال بازی و فقط برای یک نیم و یاد بگیرند که چگونه همه چیز می رویم.”

توماس گفت: تجربه ای که سال 2013 مسافران را دعوت به او به عنوان یک تازه کار, شتاب خود را در روند تبدیل حرفه ای.

“من راحت تر و آن را به دلیل بازی در [مسافران] که من طرفدار زمانی که من” توماس گفت. “اگر من نمی خواهم که [تجربه] من نمی شناخته شده اند چگونه راحت احساس من در محیط حرفه ای و پس از آن من احتمالا نمی خواهد که تبدیل نرم افزار به عنوان اوایل به عنوان من.”

Cantlay به نام فرصت مسافران داده شده به بازیکنان جوان “سرمایه گذاری در آن دسته از بچه ها به آن دسته از بچه ها به اموال و آنها را نشان می دهد که چقدر خوب مسافران قرار دادن در مسابقات است.”

“سپس” Cantlay گفت: “امیدوارم آنها بازگشت سال پس از سال است.”

که به نام دایره کامل. مسافران می پردازد و آن را به جلو و بازیکنان آن پرداخت.