وحشی مت Dumba می شود اولین NHL بازیکن به زانو زدن برای سرود ملی

مینه سوتا مت Dumba شد اولین NHL بازیکن را به زانو زدن در ایالات متحده سرود ملی هنگامی که او تا قبل از باز کردن

توسط NEWSAMINS در 12 مرداد 1399

مینه سوتا مت Dumba شد اولین NHL بازیکن را به زانو زدن در ایالات متحده سرود ملی هنگامی که او تا قبل از باز کردن بازی حذفی بین Oilers و Blackhawks در ادمونتون ،

Dumba زانو در مرکز یخ در روز شنبه در حالی که همکار سیاه بازیکنان مالکوم Subban شیکاگو و Darnell, پرستار, از ادمونتون هر ایستاده بود و با یک دست بر روی یکی از شانه های او را. چند تیم در این هفته بود با هم در ایالات متحده و کانادا سرودهای با برخی از بازیکنان قفل کردن اسلحه برای نشان دادن همبستگی.

با پیام "پایان نژادپرستی" در این ویدئو صفحه نمایش در اطراف او وحشی defenseman یک سخنرانی پرشور در مورد نژادی و بی عدالتی از طرف لیگ هاکی تنوع داد.

Dumba و یک تعداد انگشت شماری از دیگر سیاه, بازیکنان هاکی تشکیل این سازمان در ماه ژوئن پس از مرگ جورج فلوید در سیاست بازداشت در مینه سوتا است.

"نژاد پرستی همه جا هست و ما باید برای مبارزه با آن" Dumba گفت. "ما مبارزه با بی عدالتی و مبارزه برای آنچه درست است. من امیدوارم که این الهام بخش نسل جدیدی از بازیکنان هاکی و طرفداران هاکی به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند ماده Breonna تیلور زندگی مهم است. هاکی یک بازی بزرگ, اما آن را می تواند یک کل خیلی بیشتر است و این شروع می شود با همه ما است."

NHL
مینه سوتا وحشی مت Dumba طول زانو طول سرود ملی flanked توسط Edmonton Oilers' Darnell پرستار (r.) و Chicago Blackhawks' مالکوم Subban.AP

Dumba که فیلیپینی-کانادایی عینک هاکی تنوع داد سرعت باد در حالی که گفتار و زانو. پس از آن او موفق به دریافت پشتیبانی از اطراف هاکی جامعه است.

"من فکر می کنم هر کس در این لیگ می ایستد و با آن بچه ها" کلرادو به جلو مت Nieto گفت. "وجود دارد هیچ جایی برای نژاد پرستی در ورزش ما و یا هر ورزش یا فقط به طور کلی که برای ماده است."

J. T. قهوه ای که مطرح شده راست خود را مشت طول سرود قبل از بازی در سال 2017 زمانی که با Tampa Bay Lightning گفت: در توییتر او را تحسین "این شروع عالی" از Dumba.

"حرکت رو به جلو هم تیمی نباید اجازه هم تیمی های مبارزه در این نبرد به تنهایی" قهوه ای است. "ما همیشه نشان می دهد تا برای هر یک از دیگر بر روی یخ این نباید هر گونه متفاوت است."

در اوایل این هفته بهمن مرکز ناظم کادری گفت: ایستاده همراه با مینه سوتا بازیکنان قبل از نمایشگاه بازی خوبی بود و نشانه ای از همبستگی اما او به نام برای بیش از فقط حرکات.

"ما در حال تلاش برای ساخت بازی متنوع تر و تنوع در بازی اتفاق نمی افتد با نژاد پرستی هنوز هم در رفتن به طوری که یک نکته مهم را برای ما به آدرس" Kadri گفت. "به عنوان بازیکن ما خطاب به آن. از لیگ نظر من فکر می کنم ما می خواهم شاید شبیه به دیدن یک کمی بیشتر اذعان و داشتن آدرس آنها وضعیت و می دانم که آنها موضع خود را با بازیکنان است."

در مورد خواسته کادری نظرات NHL کمیسر گری Bettman گفته آسوشیتد پرس روز جمعه گفت: "ما در توافق کامل به هدف نهایی."

لیگ ساخته شده است بیش از 95 درصد سفید بازیکنان و مردم از رنگ به عنوان مربیان و یا به طور کلی مدیران. اخیر بحث ملی در نژاد پرستی باعث شد بسیاری از کسانی که سفید بازیکنان به صحبت کردن در مورد این موضوع.

"من گفت: چگونه من احساس می کنم و دیگر بازیکنان در حال گرفتن راحت می گویند که چگونه آنها احساس می کنند نیز گفت:" ستاره ها به جلو تایلر سیگوین که راهپیمایی در یک تظاهرات مسالمت آمیز در دالاس.

وقتی که برگشتی آغاز شد شنبه یک بنر در تورنتو Scotiabank عرصه عنوان خوانده شده "#WeSkateFor سیاه و سفید زندگی می کند." آریزونا مربی ریک Tocchet گفت که او موفق به دریافت یک تماس از وگاس به جلو Ryan نفره قبل از نمایشگاه بین بازی شغالها و شوالیه طلایی در مورد بازیکنان قفل اسلحه است و خوشحالم که به لیگ اولویت تنوع.

"من همه اون چیزهای" Tocchet گفت. "من فکر کردم آن فوق العاده بود. من به تماشای تمام تیم های دیگر انجام کارهای مختلف. نشان می دهد که آگاهی فوق العاده است."

نفره می خواستم برای انجام کاری به آگاهی طول سرود و هم تیمی های او گفت: آنها می شود حمایت شده است. او تصمیم گرفت به زانو زدن چون او می خواست به انجام کاری کل تیم می تواند بخشی از.

"برای بسیاری از بچه ها بالا نیست راه آنها می خواهم برای نشان دادن حمایت و اگر ما می خواستیم به انجام چیزی است که به عنوان یک تیم بزرگ من چیزی بود که من نمی خواهم کسی به احساس ناراحت کننده در آنچه آنها می خواستند به انجام" نفره گفت. "من می دانم که اگر من می گفت: من می خواستم همه را به زانو زدن حداقل یک مرد که قرار بود به احساس ناراحت کننده است و من نمی خواهم که. بنابراین من فکر می کنم این بهترین راه بود قادر به شامل همه در آن است و باید همه راحت با آنچه ما انجام شد."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب