از کلاغ ستاره ارل توماس بازداشت پلیس می گویند او با اشاره لود تفنگ را سر

رایان Autullo Austin American-Statesmanمنتشر شده 12:59 PM EDT مه 7 سال 2020AUSTIN تگزاس -- Baltimore Ravens ست

توسط NEWSAMINS در 18 اردیبهشت 1399

AUSTIN تگزاس -- Baltimore Ravens ستاره ارل توماس ذکر شده است به عنوان قربانی در خشونت حادثه ماه گذشته در آستین که در آن همسر خود دستگیر شد بعد از پلیس می گویند او به آنها گفت او با اشاره لود سلاح در شوهرش سر زمانی که او در بر داشت او را در بستر با زن دیگری.

این حادثه برای اولین بار گزارش TMZ اتفاق افتاده است در اوایل صبح روز 13 آوریل در یک خانه اجاره در شرق Austin در 600 بلوک بروشی خیابان. پلیس می گویند که آنها در پاسخ به این محل و پیدا توماس', همسرم, نینا, تعقیب و در پارکینگ با چاقو بازداشت استشهاد اعلام کرد. توماس به گفته پلیس حمل تپانچه که آنها بعدا مشخص شد او تا به حال گرفته شده از نینا پس از او وارد خانه برای مقابله با شوهرش در مورد خیانت. پلیس دستور داد Thomases به زمین و به رها کردن سلاح های خود را و پیروی استشهاد متحده است.

نینا توماس 30 دستگیر شد و متهم درجه اول خشونت خانوادگی برای سرقت از یک اقامت به قصد ارتکاب تشدید حمله با سلاح مرگبار. دو زن که پلیس می گویند همراه نینا به محل اقامت خود را برای مقابله با او بودند به اتهام سرقت از یک اقامت.

ثبت نام در حال حاضر: ما NFL عضویت در خبرنامه شما را نگه می دارد به روز رسانی در همه چیز فوتبال

NFL بلیط سیاست: لیگ فراهم می کند بلیط-بازپرداخت اطمینان در میان coronavirus نگرانی

اسناد دادگاه نشان می دهد نینا توماس از زندان آزاد شد بعد از آن در روز بعد از ارسال $25,000 به قید وثیقه. اورژانس محافظ منظور متحده او نمی تواند تماس با ارل Thomas یا کاری که او در بر داشت ارل در تخت به مدت 60 روز.

هوستون وکیل Jonathan Goins که ذکر شده است به عنوان وکیل از رکورد نینا توماس با صدور بیانیه ای روز شنبه گفت: موکل وی به ناحق بازداشت شده است.

"ما در حال حاضر جمع آوری اطلاعات است که controverts هر آنچه ساخته شده در شب در سوال" Goins گفت. "ما شروع کار با Travis County دفتر دادستان منطقه به اطمینان حاصل شود که این اتهامات نمی چسبد و خانم توماس بکر نام پاک است."

کلاغ گفت: روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد: "ما آگاه شد از این وضعیت زمانی که ما به عنوان خوانده شده و آن را دیدم در گزارش اواخر شب گذشته و اوایل امروز صبح."

نینا توماس تنظیم شده است به نظر می رسد در شهرستان تراویس دادگاه منطقه در ژوئن 8 برای تنظیمات اولیه در مورد.

ارل توماس که تبدیل 31 پنج شنبه بود و نه متهم در این حادثه. او تصویری منتشر شده چهارشنبه شب در رسانه های اجتماعی پرداختن به این حادثه.

"به جای صحبت کردن در مورد ما فقط ما را در نماز خود را" توماس گفت. "چیزهای شبیه به این اتفاق می افتد. ما سعی کنید به زندگی می کنند بهترین زندگی ما می تواند احتمالا اما گاهی اوقات آن را نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. فقط دعا کنید برای ما که ما از طریق این مسائل است."

توماس پلیس گفت که او در سمت چپ خانه او سهام با نینا در بعد از ظهر قبل از حادثه پس از بحث در مورد او نوشیدن بیش از حد الکل است. او گفت: او را به نام برادر خود را به او را انتخاب کنید تا و دو رفت و به مرکز شهر اجاره خانه به تماشای تلویزیون با دو زنان — از جمله یکی که توماس پلیس گفت که او تا به حال شاهد بوده برای سه یا چهار ماه در حالی که او در رابطه اش با نینا.

ارل توماس با توجه به استشهاد شد بیدار در رختخواب با زن دیگر در حدود ساعت 1 صبح وقتی که نینا وارد اتاق اشاره کرد و یک تپانچه را در او. نینا تا حد زیادی موید این حوادث گفتن پلیس او قرار دادن تفنگ به شوهرش سر او را بترساند. پلیس می گویند نینا گفته آنها او برداشته مجله تفکر تفنگ نمی تواند آتش اما غافل بود که اسلحه به حال یک دور در اتاق. نینا با توجه به پلیس اعتراف کرد disengaging تفنگ ایمنی.

نینا گفته پلیس آنها می گویند که او به دنبال همسرش محل را به اجاره خانه خود را از طریق حساب اسنپ چت که نشان داد چندین ویدئوها از ارل با زن دیگر. دو زن که نینا را به مقابله با او بودند نیز به زندان برده شد: او خواهر Kayla باهم-قدیمی و دوست او Camisha Garlow سابق همسر ارل Thomas' برادر ست که با بازیکن فوتبال در اجاره خانه.

باهم-ایتالیایی زمان فیلم از این حادثه با تلفن او را که پلیس بررسی شده است. این ویدئو به گفته پلیس نشان می دهد ارل توماس در بالای راه پله با نینا قرار دادن تفنگ در یک پا از سر خود را با انگشت بر روی ماشه. نینا زده ارل در بینی قبل از این ویدئو به پایان رسید, پلیس گفت:. در این ویدئو همچنین نشان داد Garlow تلاش برای حمله به یک زن بود که در خانه با ست توماس.

توماس ایمنی است که هفت بار نرم افزار کاسه های انتخاب و به عنوان یکی از دفاعی بازیکنان در NFL. او برنده سوپر جام در فصل 2013 با Seattle Seahawks که پیش نویس او در دور اول از دانشگاه تگزاس در سال 2010.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب