چرا یانکی ها مسکن تامی Kahnle آماده است برای شکوفا

قسمت 15 از یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک یانکیز

هنگامی که آن را به نظر می رسید بزرگترین داستان در بیس بال در طول سال 2020 فصل خواهد بود که چگونه آستروس درمان خواهد بود پس MLB پیدا کردن آنها فریب خورده در طول سال 2017 جهان سری اجرا و معرفی یک قانون جدید که نیاز به کوزه به صورت حداقل سه مورد در طول یک ظاهر مگر اینکه آنها به اتمام زمین باز یافته Aaron Boone توضیح داد که چرا او فکر یانکی ها بودند مجهز برای تغییر.

“ما فکر نمی کنم تغییرات زیادی به خصوص در طول فصل به طور منظم” بون گفت: در بهار آموزش. “من نمی خواهم به استفاده از این اهرم بچه ها زمانی که آنها دریافت و در [برای تنها یک خمیر یا دو] از آنجا که ما نمی زمین بچه ها سه روز در یک ردیف یا چهار [بازی] در پنج روز. مگر اینکه آن را یک وضعیت منحصر به فرد ما در حال انجام است که برای یک hitter.”

دلیل بون اعتماد به نفس بود یانکی ها’ اغل گاو یا حشم و نام مثل آدم Ottavino چاد سبز زاک Britton و Aroldis چاپمن.

تامی Kahnle متناسب به آن دسته نیز هست و خواهد که به بازی نقش مهمی در کمک به یانکی ها تنظیم به واقعیت جدید. در طول دوره right-hander را حرفه ای Kahnle برگزار کرده است righty hitters به .663 OPS در حالی که چپی فقط یک .668 خوانده شده را علامت.

آن نوع از اثر به هر دو طرف از صفحه است که اضافه کردن به Kahnle ارزش.

در حال حاضر با شروع فصل با تاخیر و برنامه هنوز هم تنها بودن فرموله شده برای زمانی که بازی شروع ممکن است MLB بدون شک دوباره مقدار زیادی از قوانین مانند فهرستی از اندازه حذفی فرمت — و مسلما آیا آن را در زمان مناسب به معرفی سه-خمیر را محدود می کند.

Tommy Kahnle
تامی Kahnleچارلز Wenzelberg/نیویورک پست

در هر صورت یانکی ها را در تعداد Kahnle در اغل گاو یا حشم که رونق در فصل گذشته در بخشی به دلیل یانکی ها حاضر به استفاده از مسکن سه روز مستقیم در طول فصل به طور منظم به عنوان بون اشاره کرد.

آنها ممکن است که لوکس در هر صورت مختصر 2020 فصل ایفا کرده است و آنها می خواهند برای حفظ Kahnle به عنوان موثر به عنوان او یک سال پیش پس از یک فاجعه 2018 زمانی که او به پایان رسید با یک 6.56 عصر و شلاق 1.629. او صرف زمان در ایل با راست شانه التهاب تاندون و بخشی از فصل را با سه گانه-A اسکرانتون/Wilkes-Barre.

دوباره بجای اول برگشتن او فصل بود عمدتا به دلیل بهبود سلامت اما Kahnle همچنین برجسته خود را changeup به طور قابل توجهی بیشتر از همیشه قبل از در سال 2020 (51.9 درصد) و تکیه بسیار کمتر در fastball (44.1 درصد) نسبت به سال قبل است.

آن را سخت بدانید که چگونه این اعداد خواهد بود نهفته ورود جدید تبادل مربی مت بلیک اما یکی AL دیده بانی معتقد است Kahnle ادامه می توانید موفقیت خود را به عنوان طولانی به عنوان بازوی خود را صدا است.

“او می داند که چگونه به استفاده از آن را تغییر دهید و او نمی ترسم از نقاط” طلایه گفت. “او نه لزوما یک ردیف بالا مرد به طوری که او به شما ضربه خود را از تکه های خشن اما با توجه به قوی بقیه قلم است که او نمی خواست به انجام بیش از حد.”

Kahnle همچنین نشان داده است ارزش خود را در طول برگشتی. در سال گذشته ALCS در برابر Astros Kahnle به نظر می رسد در پنج بازی و مجاز فقط چهار پایه دونده و یک اجرا در 5 2/₃ نوبت. برجسته خود را در یک بازی 2 دست دادن زمانی که او انداخت 2 1/₃ کامل نوبت.

او شده است به ثمر رساند پس فقط در سه تا از 15 حذفی حضور پس از سال 2017 — اگر چه عملکرد ضعیف او در سال 2018 نگه داشته او که در سال postseason فهرست.

در میان چند پرچم قرمز یک سال پیش بود که این واقعیت Kahnle مجاز خانه اجرا می شود در یک نرخ بالاتر از هر زمان دیگر در زندگی حرفه ای او اگر چه او به سختی و به تنهایی با آن مبارزه است. او همچنین در برخورد با التهاب تاندون مچ دست که تحت تاثیر عملکرد خود را در ماه سپتامبر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>