چرا این Royals جزئی اتحادیه تعجب نیست توسط دیتون مور تعهد

جمعه گذشته الکس کاتز پیوست صدها نفر از هموطنان خود را Royals جزئی leaguers برای زوم تماس است که شامل تنها دو بلندگو: دیتون مور این تیم و مدیر و J. J. Picollo باشگاه دستیار جنرال موتورز از بازیکن پرسنل.

“آنها توضیح اهمیت بودن رهبران” کاتز 25 ساله و چپ دست که در لانگ آیلند و تن به تن به سنت جان گفت: پست شنبه در یک مصاحبه تلفنی. “آنها می خواهند همه از سازمان های دیگر به دنبال آنها. اولین چیزی که آنها فکر می کنم در مورد در حال انجام است درست است. آنها می خواهند به درمان بازیکنان خود را راست.”

آنها را با حفظ همه آنها جزئی-بازیکنان لیگ برتر و در ادامه به آنها پرداخت. به عنوان این زمان تاریک برای جهان ما به ارمغان آورده است از بدترین در بیش از حد بسیاری از قطعات از بیس بال سلطنتی ایستادگی کردن به عنوان یک استثنا. آنها نه تنها در باک صنعت روند با تصمیم گیری کنند اما مور ارائه شده پرشوری, شیوا توضیح تفکر خود را.

“درک این: minor-لیگ بازیکنان را, بازیکنان شما هرگز می دانم در مورد بازیکنان که هرگز از rookie توپ و یا بالا آن بازیکن باید به همان اندازه تاثیر در رشد ما بازی (ع) 10 سال یا 15 سال کهنه بازیکنان” مور رسانه های محلی گفت اعضای جمعه در یک کنفرانس تلفنی. “آنها باید به عنوان فرصت زیادی برای رشد بازی ما به عنوان افرادی که برای مدت طولانی از آنجا که آن دسته از افراد بازگشت به جوامع خود و آموزش بازی, کار در آکادمی هستند JUCO مربیان کالج مربیان پیشاهنگان و مربیان در نرم افزار بیس بال. آنها در حال رشد بازی به طور مداوم به دلیل آنها بسیار پرشور در مورد آن. بنابراین ما احساس آن واقعا مهم نیست به انتشار یک جزئی-لیگ بازیکن در طول این زمان یک زمان ما نیاز به ایستادن در پشت آنها.”

Alex Katz Kansas City Royals
الکس کاتز در طول سال 2017 جهانی بیس بال کلاسیک.گتی ایماژ

مرسی. راب مانفرد باید هر کس نیاز از دیگر 29 تیم به خواندن آن.

“من می دانستم که حق دور است که این سازمان واقعا مراقبت برای بازیکنان آن است. آن را متوجه نشدم من با تعجب که (مور) گفت که” به گفته کاتز که امضا شده با Royals در ماه فوریه به عنوان جزئی-لیگ عامل رایگان. “آنها به ما گفت چند هفته پیش که آنها یکی از دو تیم است که باور ندارد در حال انقباض. من می دانستم که از وجود آنها در یک صفحه متفاوت از بسیاری از سازمان های مختلف.”

کاتز یک محصول از Herricks دبیرستان در ویللیستن پارک قبل از پیوستن به طوفان سرخ می داند آنچه در آن منتشر خواهد شد. او پیوست White Sox در سال 2015 به عنوان آنها 27-انتخاب دور و Chisox معامله کاتز به آرام در سال 2017. وقتی بالتیمور تمیز خانه خود مقابل دفتر پس از 2018 فصل جدید رژیم تمیز خانه پایین تر از سطح استعداد و همچنین اجازه دادن به رفتن به یک دسته از جزئی leaguers از جمله کاتز که صرف 2019 تبادل مستقل لانگ آیلند اردک قبل از اینکه تحت عصبی عمل انتقال در بازوی چپ خود را در ماه اوت گذشته.

در حالی که او ابراز خوش بینی در مورد شانس خود را از تبادل در لیگ های بزرگ در مدت کوتاهی — the Royals تا به حال ثابت برای سه گانه-A اوماها سهامداران قبل از coronavirus shutdown او گفت: — کاتز در حال حاضر رسیده در رشتههای مختلف راه غیر متعارف. ورزشگاه سفارشی, ضربات, کفش شرکتی که او تاسیس در سال 2017, ایجاد کرده است تعدادی از به یاد ماندنی cleats از پیت آلونسو را خرس قطبی طراحی است که او را به نفع خود در سال گذشته خانه اجرا دربی به قشنگتر و آبی و سفید و نارنجی و کارهایی که دیوید رایت عینک برای نهایی خود را بازی. هارون قاضی نیز یک مشتری.

Mets Robinson Cano cleats
سفارشی کانو رابینسون اردن cleatsالکس کاتز

این سمت فشار زمانی آغاز شد که کاتز تن به تن برای تیم اسرائیل در طول سال 2017 جهانی بیس بال کلاسیک. او توضیح داد: “من از طرفداران بزرگ از کفش, کفش. من و هنر, من عاشق بیس بال. من فکر کردم سفارشی خود من cleats برای این مسابقات است.

“من به شوخی در مورد شروع یک کسب و کار ما ایجاد یک جدید Instagram حساب (ترویج کفش).”

ارگانیک کاتز به حال خود یک کسب و کار است. او استخدام 10 هنرمندانی که کار خود را به عنوان آنها تولید بیش از 600 طرح های منحصر به فرد از یک سال و با بسیاری از آنها به نمایش در طول سالانه بازیکنان آخر هفته.

این فوق العاده است که این مشاغل جوان مرد پیدا کردم این تو رفتگی در دیوار در بیس بال. آن را حتی بهتر است که او هنوز هم خود را به کار در روز برای یک تیم است که به طور کامل ارزش های خود و دیگر بازیکنان کمک.


بیایید گرفتن پاپ سوالات مسابقه:

از جیم Boskus از هاید پارک نیویورک: نام چهار یانکی بازیکنان سه نفر از آنها در نهایت به سالن از شهرت که به نظر می رسد به عنوان خود را در سال 1957 قسمت از “فیل Silvers نشان می دهد.”

از بری شکوفه کیپ مرجان, فلوریدا.: نام آینده Hall of Famer که به نظر می رسد به عنوان یک گروهبان در سال 1959 فیلم “کشور فوق العاده است.”


مهم نیست که اگر شما یک Yankees fan یا نه و یا اگر شما به اندازه کافی به یاد داشته باشید یا نه. جوئل شرمن سری در سال 1990 یانکی ها یک شاهکار به دنبال بازگشت در چه, یکی از بدترین فصول در این vaunted حق رای دادن تاریخچه مجموعه یک سلسله را به حرکت است.


خود را Pop Quiz answers

Yogi Berra, سفید پوست, فورد, میکی گوشته و گیل McDougald.

خورجین پیج

اگر شما یک چیز عالی است که متصل به بیس بال به فرهنگ عامه لطفا به من در [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de