چرا این اقتصاددانان می گویند که بهبود خواهد L شکل

این بحث در محافل اقتصادی است و چه نامه مسیر اقتصاد آمریکا را بیشتر شبیه — و یک مقاله تحقیقی جدید دارای یک افسرده ،

اقتصاد ایالات متحده است به احتمال زیاد به شکل L رکود با توجه به یک کار جدید مقاله منتشر شده توسط اداره ملی تحقیقات اقتصادی.

دلیل با توجه به ویکتوریا گرگوری و گیدو Menzio از دانشگاه نیویورک و دیوید Wiczer از دانشگاه استونی بروک است که خود را تخمین می زنند که بیکاری نمی خواهد به سرعت فروکش. آمار منتشر شده توسط وزارت کار ایالات متحده در روز جمعه نشان داد نرخ بیکاری در ایالات متحده افزایش یافت و به 14.7 درصد در مارس از فقط 3.5% در ماه فوریه است.

آنها می گویند که یک بار این مستند برداشته است سرعت بهبود بستگی دارد که چگونه بسیاری از کارگران بیکار حفظ ارتباط با کارفرمای قبلی و یا قادر به پیدا کردن یک شغل جدید است.

با استفاده از داده های گرفته شده از طولی کارفرما و خانواده دینامیک بررسی و نظرسنجی از درآمد و برنامه مشارکت آنها برای پیدا کردن آنچه که آنها را “بی ثبات” کارگران — کسانی که با پایین بهره وری طولانی بیکاری جادوها و به احتمال کم از ماندن در یک شغل برای بیش از دو سال — اتفاق می افتد به طور متمرکز در برخی از صنایع سخت ترین ضربه از مستند.

آنها می گویند نرخ بیکاری هنوز هم در حدود 5 درصد بالاتر از نرمال 30 ماه پس از آغاز همه گیر و هنوز هم حدود 2.5 درصد بالاتر از نرمال 50 سال بعد.

خود را شبیه سازی می یابد و بخشی از کارگران که در ارتباط با اشتغال است به طور دائم خاتمه داده شود با حدود 35 درصد است. آنها می گویند که سازگار با بررسی مدارک و شواهد که نشان می دهد که بین 40% و 50 درصد از کارگران که وارد بیکاری در طول ماه اول از این مستند هیچ انتظار بودن به یاد می آورد خود را به کار قبلی.

برای رکود اقتصادی به V-shaped سهم دائم بیکاری از اولیه سنبله را باید فقط 5% آنها پیدا کنید.

مدل خود را فرض سه ماه مستند و 12 ماه از عدم قطعیت.

حتی بدتر, آنها پیدا کردن خود را شبیه سازی “نشان دهنده پایین در اثر این بیماری همه گیر در بیکاری است.” در میان نگرانی های خود است که مستندات است که بیش از سه ماه — هر چند آنها می گویند در شش ماه مستند نمی خواهد تغییر دراز مدت بیکاری که بسیار — و ورشکستگی از کارفرمایان.

در حالی که محققان نمی گسترش یافته های خود را به بازار سهام پیامدهای L شکل بازیابی شدید خواهد بود. استراتژیست در Société Générale پیدا کردن بازار است که قیمت گذاری در چیزی بین V و U شکل بازیابی و گفت:-L شکل بازیابی را S&P 500 SPX +1.68% به 2,030.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>