چرا مردم دادخواست دیزنی به چلپ چلوپ کوه یک “شاهزاده خانم و قورباغه” قبل

تصور کنید این: Disney Parks ورود flume سوار چلپ چلوپ کوه دوباره در موضوع از “شاهزاده خانم و قورباغه.”

که یک ایده است که 14,000 signees (و شمارش) تایید شده اند فقط در دو روز به عنوان بخشی از درخواست آنلاین.

چرا تغییر ؟ چرا در حال حاضر ؟

به عنوان Change.org کمپین آن قرار می دهد: “دیزنی پارک باید یک خانه برای همه برای لذت بردن از صرف نظر از نژاد و سن و هر چه پس زمینه خود را ممکن است. … در حالی که (چلپ چلوپ کوه) در نظر گرفته شده است محبوب کلاسیک آن (sic) تاریخچه و داستان در حال غرق در بسیار مشکل و کلیشه ای نژادپرستانه استعارههای از سال 1946 فیلم Song of the South.”

درخواست نام Alex O دارای یک نقطه. دیزنی لند و دیزنی جهان, جاذبه “چلپ چلوپ کوه” است بی ضرر صدایی نام اما سوار شامل شخصیت ها و plotlines (از جمله یک خرگوش است که outsmarts روباه و خرس پس از آنها او را شکنجه) از Jim Crow-عصر فیلم “آهنگ جنوبی.”

این فیلم در نظر گرفته شده توسط بسیاری از بحث برانگیز ترین و بدنام در دیزنی تاریخ هرگز در دسترس ساخته شده در صفحه اصلی تصویری در ایالات متحده آن را نیز گم شده از دیزنی به علاوه حتی در حالی که دیگر فیلم که به تصویر کشیدن کلیشه های نژادپرستانه از جمله “پیتر پن” و “دامبو” می های موجود برای جریان با یک سلب مسئولیت.

“ترانه های جنوب” است که ترکیبی از اقدام زنده و انیمیشن است که ویژگی های سیاه و سفید قدیمی به کشت و زرع کارگر به نام عمو ریموس که می گوید داستان از یک پسر جوان سفید. گروه از جمله NAACP اعتراض به فیلم انتشار اولیه.

و در حال حاضر هزاران نفر از مردم تایید ایده reimagining چلپ چلوپ کوه به عنوان یک سوار مورد بسیار متفاوت فیلم: 2009 انیمیشن موزیکال “شاهزاده خانم و قورباغه” که ویژگی های استودیو سیاه و سفید شاهزاده خانم Tiana.

“شاهزاده خانم و قورباغه است که یک شاهزاده خانم مورد علاقه فیلم اما خیلی کمی نمایندگی در پارک ها. تیانا می تواند یکی از اولین شاهزاده خانم با یک سواری هیجان و همچنین به عنوان دادن او بسیار سزاوار جای در پارک” می نویسد: Alex O.

چگونه می خواهد به روز رسانی کار می کند ؟

دیزنی لند کارمند فردریک اتاق به تازگی “صندلی imagineered” چگونه به آن را انجام دهد به این معنی او فکر کرد تا راه را برای ایجاد تغییر به عنوان یک طوفان مغزی ورزش با یک همکار. او در بر داشت محل سکونت مبتنی بر هنر از فیلم که مناسب خواهد بود و در فضا پیش بینی خاص جاز zydeco و موسیقی بلوز را از “شاهزاده خانم و قورباغه” موسیقی متن فیلم که مطابقت با قدم زدن از سوار شدن و ارسال ایده های خود را در توییتر

اتاق تاکید کرد در یک پیام به ایالات متحده آمریکا امروز است که اگر چه ایده های خود را در حال جمع آوری بخار او فکر می کردم تا سوار تجهیز نشدن فقط برای تفریح است و بیشترین احترام را برای کارفرمای خود و چلپ چلوپ کوه Imagineer تونی باکستر که “در زمان مشکل فیلم از دیزنی گذشته (که توزیع در 70s و 80s منطقی به موفقیت)” و ترکیب آن “با استفاده مجدد امریکا می خواند Animatronics و ورود flume سوار خودرو,” او گفت:.

“دیزنی است که قطعا آگاهی از ایده و من به هیچ وجه از اول شخص به خواب تا مفهوم,” او اضافه شده است. “استخوان از جاذبه های خوب هستند اما من فکر می کنم آن است که زمان ما را به یک نگاه جدی در جایی که داستان ما از کجا آمده و چگونه مردم رنگ نشان داده شده در صفحه نمایش و در پارک ها.”

ایالات متحده آمریکا امروز رسیده به دیزنی پارک به صورت نظر در این طومار.

بیشتر: دیزنی لند برنامه ای برای بازگشایی آن پارک جولای 17, اما با هیچ راهپیمایی و یا شخصیت ملاقات و خوش آمد می گوید

کمک: Jay ریوز آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de