چرا نوح Syndergaard را متس آینده بسیار تیره

قسمت 24 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس

نوح Syndergaard را با فشار به سمت nine-رقم قرارداد قرار بود برای شروع این فصل است.

این متس right-hander نمی زمین در خصوص سطح بالا در سال 2019 اما نیز تا به حال دو فصل تا رایگان آژانس به عنوان بهار آموزش شروع این سال است. که ترک مقدار زیادی از زمان را به نشان می دهد او هنوز هم برتر پارچ شایسته از نوع قرارداد تیمی سابق زاک ویلر دریافت کرده است.

ویلر parlayed دو قوی فصل با متس — یا بیشتر موجز دو غالب نیمه دوم — به پنج سال قرارداد با فیلیز به ارزش $118 میلیون. Syndergaard با هر بیت آرسنال می توانست احتمالا دنبال شده در این نوع از معامله و یا بیشتر است. یا شاید برجسته 2020 فصل Syndergaard می توانست منجر به تمدید قرارداد از متس حتی قبل از پارچ وارد در آژانس رایگان.

و سپس COVID-19 شیوع بیماری های قرار داده شده در این فصل در معرض خطر است.

اما بیس بال را خاموش نبود بدترین اتفاق در ماه مارس برای 27 ساله Syndergaard که تا به حال تن به تن با آرنج ناراحتی در بهار آموزش. پس از نمایشگاه فصل متوقف شد, او دریافت MRI آزمون نشان داد که یک پاره اولنار وثیقه رباط. Syndergaard تحت تامی جان عمل جراحی در مارس 26, از بین بردن امکان او را به زمین در سال 2020 حتی اگر در این فصل ایفا کرده است. نوتوانی است 12-15 ماه معنی Syndergaard همچنین می تواند از دست نیمی از فصل آینده است.

نوح Syndergaardگتی ایماژ

برای Syndergaard باقی مانده است, خوش بینانه به تازگی گفتن یک گروه از جوانان بازیکنان بیس بال در یک زوم چت هدف او این است که باز بعد فهرستی از سال آینده. آن را بیشتر احتمال دارد که متس نمی خواهد او را ببیند حداقل تا ژوئن 2021. برگ های آن باشگاه با نخست دارایی بلکه دست به دستبند, به یک معنا.

“چه شما به انجام با او ؟” سابق تیم رسمی خواسته فصاحت. “او برای رفتن به آماده بشه تا شاید ژوئن سال آینده شما نمی خواهید به تجارت او در offseason. شما می توانید شاید تجارت او در تجارت مهلت اما اگر شما علاقه داشتن به خودتان یک مدعی مانند متس انجام دهید و سپس آنها در حال رفتن به انجام این کار است.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

“من فقط فرض کنیم او را نگه دارید وجود دارد هیچ چیز شما می توانید انجام دهید هیچ کس در حال رفتن به می خواهید یک مجروح پارچ از بازگشت از تامی جان با هیچ تضمینی وجود ندارد که او می تواند زمین در سال 2020 یا 2021.”

ویلر بود rehabbing از تامی جان عمل جراحی در سال 2015 زمانی که او تقریبا رو معامله به تخمیر (همراه با Wilmer فلرس) در یک معامله است که می توانست کارلوس گومز به متس. اما مدیر کل شنی الدرسون nixed تجارت به دلیل نگرانی در مورد گومز medicals. تخمیر در زمان حال در کنار خود در تمایل خود را به قمار در ویلر فقط چهار ماه حذف شده از تامی جان عمل جراحی — او می شده اند و تحت کنترل باشگاه برای یکی دیگر از چهار فصل سال در حالی که یک تیم تجاری برای Syndergaard ممکن است او را فقط برای چهار ماه. ویلر در نهایت از دست رفته دو فصل پر rehabbing.

این متس dangled Syndergaard در سال گذشته مهلت تجارت و زمستان قبلی. Syndergaard نیز در دسترس در مهلت تجارت در سال 2018 است. هر بار که متس بازدید Syndergaard را وارونه به عنوان بزرگتر از هر چیزی که ممکن است دریافت کرده اند در یک تجارت است.

فصل گذشته بدترین کار خود را از نظر آماری: Syndergaard رفت 10-8 با 4.28 عصر و 1.234 شلاق. در سال دوم خود را از داوری واجد شرایط بودن Syndergaard توافق برای قرارداد به ارزش $9.7 میلیون نفر است. او باقی خواهد ماند که در محدوده قیمت برای 2021 هنگامی که او را به سوی بالقوه ثروت باد آورده باید او واکنش قوی از عمل جراحی است.

“شما می توانید سعی کنید به گسترش اما او نشان نداده هر گونه بهره واقعی در حال گسترش و آن را نیز زمان زیادی را برای او به توافق برسند به چیزی شبیه به یک فرمت, چرا که او در حال آمدن است خاموش تامی جان” سابق تیم رسمی گفت. “من فکر نمی کنم آنها گزینه های بسیاری است و آنها می توانید سعی کنید به مذاکره با او هنگامی که او را سالم اگر آنها می خواهم برای دیدن آنچه که او می تواند انجام دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net