چرا شبکه رو به جلو Joe Harris خطر رایگان آژانس دیدار به بازی در NBA راه اندازی مجدد

جو هریس است بدون محدودیت رایگان با هیچ بازیکن گزینه است. برای شبکه های رو به جلو در نظر گرفتن بخشی در NBA راه اندازی مجدد در حال راه رفتن tightrope به سمت بزرگترین payday در زندگی حرفه ای خود را بدون ایمنی net.

پیمانکاری COVID-19 یا هر گونه آسیب عمده در NBA را راه اندازی مجدد می تواند به خطر اندازد که قرارداد. اما این خطر نمی خواهد او را یک فکر دوم در مورد رفتن به اورلاندو. اگر او پاک او رقابت.

“این بدیهی است که چیزهای که شما باید در مورد فکر می کنم و بحث در مورد. اما در پایان روز آن را مانند آن بود که یک تصمیم دشوار برای من بود. من سالم است. من قصد دارم به بازی و پایان فصل” هریس گفت: روز پنج شنبه زوم تماس بگیرید.

“این بدیهی است که یک شرایط متفاوت داده شده که همه چیز می گذرد و این زمان است که ما تا به حال. اما راهی که من در آن است مانند ” ما باید هشت بازی باقی مانده است. این معادل 74 بازی در فصل به طور منظم.’ من نمی نگاهی به هشت بازی گذشته خارج از فصل فقط به آماده شدن برای آژانس است.”

حتی با این بیماری همه گیر سرکوب بازار, هریس’ بعدی قرارداد است که انتظار می رود به دور گرفتگی دو سال 16 میلیون دلار قرارداد او را تا پایان. واشنگتن دیویس Bertans — یکی دیگر رایگان-عامل deadeye تیرانداز — تصمیم گرفتند از راه اندازی مجدد بیش از نگرانی های مشابه. اما با وجود بحث و گفتگو با نماینده علامت Bartelstein هریس هرگز در نظر گرفته خواهید که در مسیر.

Joe Harris
Joe Harrisکوری Sipkin

“بله برای من وضعیت من خیلی ساده” هریس گفت. “بدیهی است که شما صحبت کردن با نماینده خود را در مورد آن کمی اما در پایان روز من واقعا حتی فکر می کنم دو بار در مورد این پس از آن بود که مانند من واقعا داشتن بحث های زیادی است. زمانی که من سالم بود و احساس راحتی با این وضعیت من قصد دارم به رفتن به پایین و بازی است.”

با فلوریدا تنظیم COVID-19 mark با 10,100 عفونت های جدید پنج شنبه وجود دارد دلیلی برای نگرانی است. اما بدترین قسمت این بیماری همه گیر برای هریس آمد در آغاز شیوع بیماری به دلایل خانوادگی.

“من مادر [آلیس] ماندن شده بود با من بود چرا که او مبتلا به سرطان پیش از آن در ماه نوامبر پس از او انجام بسیاری از درمان های در اینجا با ویل کرنل” گفت: هریس. “من به وضوح نگران به اطراف او هنگامی که ما می خواهم در ابتدا دوباره از کالیفرنیا فقط با توجه به عدم قطعیت در اطراف تاج و چگونه آن را تحت تاثیر افراد با سیستم ایمنی بدن.

“برای من که قطعا بدترین دوره است. خوشبختانه او به خوبی انجام می دهند از نظر سلامت در حال حاضر, اما بزرگترین نگرانی من و بدترین دوره برای من فقط نیاز به نگرانی در مورد تمام است که در ابتدا.”

هریس نیز خدا را شکر او ماند در بروکلین در سراسر با COVID-19 موارد به شدت در حال سقوط پس از آوریل اوج. یک ماه بعد Barclays Center شد کانون برای زندگی موضوع تظاهرات در پی جورج فلوید را کشتن.

از آن پس هریس پیدا کرده است خود را درگیر به عنوان یک متحد در یک تیم متنوع. او مورد بحث که فقط با گرت معبد دو خصوصی و در شبکه’ سایت چندین بار در دو هفته گذشته.

“فقط از بودن در کنار کسی مثل گرت که در آن او فقط یک رابط خوب به طور کلی — به خصوص در رابطه با بسیاری از این مسائل اجتماعی — او یک موضع قوی با چگونه او احساس می کند” هریس گفت. “او به نگاهی هم به آموزش کسی مثل خودم که هرگز بدیهی است که قادر به درک اما مایل است به آموزش و یادگیری و تلاش برای بهتر خواهد بود.

“فقط این واقعیت است که ما تا به حال تعداد زیادی از بحث شما خودتان را در معرض موقعیت های ناراحت کننده که در آن ما با داشتن این نوع از بحث های مشابه است که ما در رختکن در یک Instagram Live, پلت فرم, فقط انجام کارهای مختلف که در آن ما امیدواریم که ما می تواند مردم را تحت تاثیر قرار و تصویب برخی از مرتب کردن بر اساس تغییر و کمک به ایجاد یک سطح از آموزش و درک برای گروه های مختلف از مردم است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>