چرا Lin-مانوئل میراندا کشیدن دو F-بمب از صفحه نمایش بزرگ ‘همیلتون’: آن را برای بچه ها!

Lin-مانوئل میراندا را تغییر دهید و خود را برنده جایزه پولیتزر “همیلتون” مرحله موسیقی برای صفحه نمایش بزرگ اما او یک دلیل بسیار خوبی به سرهم بندی کردن با شاهکار موسیقی. او می خواهد بیشتر بچه ها قادر به دیدن این فیلم که برای اولین بار در دیزنی+ پخش آنلاين خدمات در جولای 3.

در دو توییتهایی دوشنبه, نویسنده و ستاره “همیلتون” که باز در برادوی در سال 2015 در پاسخ به یک فن نگران است که این فیلم PG-13 امتیاز به معنای نمادین خطوط تا به حال به قطع شود. “@Lin_Manuel هی هی خیلی هیجان زده در مورد همیلتون در دیزنی+ و OH my god, من در نهایت به شما به عنوان A. ژامبون, اما آن را به عنوان rated PG-13 می کند که برخی از (یاد) خطوط قطع شده است?? آن است که تغییر در همه پرسید:” هالی هریس.

میراندا ارائه شده اطمینان پاسخ توضیح او toeing یک خط ویژه برای جلوگیری از R امتیاز که می آید با محدود زبان – “زیر 17 سال نیاز به همراه پدر و مادر یا نگهبان” – که می تواند منصرف کردن پدر و مادر از اجازه دادن به فرزندان خود به تماشای یک تاریخی موسیقی که معاینه از نژاد و معنی امریکا بسیار به موقع در جهان امروز است.

میراندا گفت: او را رها کردن یک زن و شوهر از profanities – دو تا از سه F-بمب نشان می دهد – به دلیل یک Motion Picture Association of America حکومت نیاز به یک R امتیاز در صورت وجود بیش از یک در یک فیلم است. “من به معنای واقعی کلمه به دو (ناسزاهای) به طوری که بچه ها می توانید آن را ببینید,” او نوشت.

او در ادامه توضیح می دهد که در آن دو واژه در حال کاهش یافته است. “در” Yorktown,’ تاپیک قطع بیش I f___ به بالا و دوباره.” در “واشنگتن را در کنار خود” دیگر عبارت است که ویژگی های کلمه تنظیم شده است با یک اثر صدا برای تبدیل شدن به “جنوب *ضبط خراش*kin’ دموکراتیک جمهوری خواهان,” او نوشت.

این “FUUUU” در “نه گفتن به این” باقی می ماند در این فیلم گفت: یکی دیگر از توییتر دنبال.

با توجه به MPAA را “طبقه بندی و رتبه قوانین” “یک تصویر متحرک را تنها با استفاده از یکی از این شدیدتر بیماری مشتق شده از واژه هر چند تنها به عنوان یک expletive در ابتدا نیاز به حداقل یک PG-13 امتیاز. بیش از یک expletive نیاز به یک R امتیاز به عنوان باید حتی یکی از این واژه ها استفاده می شود در زمینه جنسی.”

طرفداران بسیاری از آنها می دانند “همیلتون” از آلبوم به عقب و جلو از دیدن و شنیدن این نشان می دهد در بسیاری از مواقع که خالق برکت در اضافه کردن کلمات هنگامی که آنها را تماشا: “شما می توانید آواز خواندن هر آنچه که دوست دارید در خانه (حتی همگام آلبوم)!”

در اوایل انتشار: ‘همیلتون’ فیلم برای اکران در دیزنی+ جولای 3, به جای 2021 اکران

نسخه فیلم از تونی برنده جایزه موسیقی, شات بیش از سه روز در ماه ژوئن 2016 با برادوی بازیگران اصلی در اصل برنامه ریزی شده بود به اکران در سینماها در ماه اکتبر 2021 اما میراندا و دیزنی اعلام کرد از ژوئیه خدمات جریان تاریخ در ماه گذشته.

با وجود این تغییرات کوچک میراندا اطمینان طرفداران آنها را همان “همیلتون” آنها را دیده ام به روی صحنه و گوش به طریق soundtrack: “شما در حال گرفتن کل نشان می دهد هر توجه و صحنه & a 1-minute ساعت شمارش معکوس در طول تنفس (حمام!)”