چرا جت’ الکس لوئیس بسیار مهم است به Mekhi Becton توسعه

به عنوان جت نزدیک به اردوگاه های آموزشی من بررسی فهرست و من با شما بالا 25 بازیکن. هر هفته ما را نشان می دهد فرد دیگری در لیست راست که منجر به اردوگاه. من از جمله rookies در این لیست از آنجا که من آن را احساس نمی کند ممکن است به طور کامل ارزیابی آنها را قبل از آنها یک بازی است.

شماره 17: الکس لوئیس

رتبه بندی سال گذشته: Unranked (و نه در تیم)

موقعیت: LG

سن در روز افتتاحیه: 28

چگونه به دست آورد: معامله توسط کلاغ برای یک هفتم-انتخاب دور در اوت. 5, 2019

سال دیگر قرارداد: 3

2020 حقوق و دستمزد کلاه شکل: $4.3 میلیون

به دنبال بازگشت در سال 2019

جت معامله برای لوئیس در اردوگاه آموزش گرفتن او از کلاغ برای هفتمین دور انتخاب کنید. آن نگاه مانند یک عمق حرکت می کند اما لوئیس شد کلید استارت برای جت.

او جایگزین Kelechi Osemele به عنوان شروع در سمت چپ گارد در جت ” چهارمین بازی این فصل است. لوئیس در ادامه به شروع بعد از 12 بازی از دست رفته آخر فصل با آسیب مچ پا.

لوئیس تزریق سختی به خط و بخشی از یک گروه که بهتر است به عنوان فصل رفت. او با بازی بسیار بهتر از Osemele بود که بالاتر, مشخصات وانت. لوئیس همچنین 75 درصد از توهین آمیز بزند. او اجازه دو کیسه و 22 فشارهای هر PFF.

لوئیس بود که برگزاری چهار پنالتی که همیشه به نظر می رسید به از بین بردن بزرگ نقش جت.

PFF مدرج لوییس 60 بهترین گارد از 82 و 65 در اجرای مسدود کردن 76.

Alex Lewis
الکس لوئیسگتی ایماژ

چشم انداز 2020

لوئیس ممکن است تنها استارت در خط حمله از سال گذشته که شروع این سال است. این تیم دوباره به امضا رسید او را به سه سال $18.6 میلیون معامله در ماه مارس آوردن او با وجود overhauling بقیه توهین آمیز خط.

جت مشخصات لوئیس به عنوان یک رهبر تیم و کسی که به ارمغان می آورد نگرش و سختی به خط حمله. لوییس دارای تطبیق پذیری به حرکت در اطراف خط بیش از حد. او در چهار های مختلف خط حمله موقعیت در طول تمرین فصل گذشته.

لوئیس خواهد شد نقش مهمی در آوردن جدید خود را linemates تا به سرعت. آن است که سال دوم خود را در آدم Gase را جرم بنابراین او خواسته خواهد شد به عمل مانند یک مربی در برخی از رابطه با اضافات جدید. Rookie Mekhi Becton انتظار می رود که به خط بعدی به لوئیس در سمت چپ این معنی او را مجبور به مربی در دور اول انتخاب کنید و کمک به او را با بازی در تنظیمات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>