دوست من گذشت همراه برخی از دانه های گیاهی و من برای اولین بار پشت سر هم از هیجان تبدیل به ترس.

با مبارزه به سرعت COVID-19 ترک بسیاری از خانواده ها قرنطینه و مواد غذایی-وسواس (خمیر ترش-استارتر های حداقل از آن) من این ناگهان داغ, آیتم ها در دست من است. اما در حال حاضر چه کار کنم با آنها ؟

من یک بوته یاس بنفش که هنوز هم احساساتی پنج سال پس از کاشت. آن را یک زن و شوهر از سایت یک نهال من کشیده تا نا امید هرگز از آن ریشه گرفت — پس چگونه من می خواهم برای تبدیل کلم و نخود فرنگی, گوجه فرنگی و خیار دانه به سپر محصولات کشاورزی ؟

من شروط دیگر مردم سوالی بیش از حد حتی اگر آنها ندارد و بدون زرق و برق کاشت حرفه ای و شک مثل من.

50 سالگرد روز زمین در این سال همزمان با شیوع کروناویروس و در ادامه افزایش تقاضای مصرف کنندگان برای میوه و سبزیجات و دانه ها. بزرگ جعبه خرده فروشان مانند لاو پخش, +1.82% آن را دیده اند و بنابراین باید کوچکتر شرکت های دانه.

‘بهار است یک شرکت دانه شلوغ ترین زمان از سال درست است; اما در این سال بوده است و به دلیل منحصر به فرد از COVID-19.’

— لیندا نگاه صاحب بذر پسر

لیندا نگاه صاحب آرکانزاس بر اساس دانه فروشنده بذر مرد گفت که او به سختی می تواند نگه دارید تا با فروش نیازمند است. “بهار البته یک شرکت دانه شلوغ ترین زمان از سال درست است; اما در این سال بوده است و به دلیل منحصر به فرد از COVID-19” او گفت:.

دیرین باغبان متوجه شده اند بیشتر تازه کار در این سال چیدن مغز خود را در راهنمایی و عیب یابی.

برای مثال در Solon, آیووا, Paul Deaton یک باغبان از سه دهه شنیده است از افرادی که می خواهید به می دانم که چگونه برای محافظت از گیاهان خود را از خرگوش و گوزن و یا چگونه به گیاه و افزایش محصولات جدید.

در مککمب, Miss., گی, Austin, رئيس جمهور از ملی باغ باشگاه یک سازمان متشکل از 5000 باشگاه های سراسر کشور شنیده است آن را بیش از حد. یکی از خواسته Austin چگونه به کشت باغ گیاه در خانه او فقط خریداری شده است.

که می شود به من بذر محور ترس. چرا من باید زحمت هنگامی که یکی دیگر از کاشت شکست در حال حاضر می تواند یک نقطه اضافی از تشدید طول ترسناک ؟

حداقل برای من من فکر می کنم کمرنگ کردن مواد غذایی لیست خرید من می توانستم اگر من نیاز به خرید به عنوان بسیاری از میوه ها و سبزیجات است. به جای خیره در روی صفحه نمایش آن را نیز یک راه من می تواند منحرف کردن خودم در طول آخر هفته طولانی در ساعت است که به طور ناگهانی باز.

“این یک زمان فوق العاده به یک باغبان خانه, دلیل این که شما به خانه.’

بدون آستین, باغ ملی, باشگاه, رئیس جمهور

“این یک زمان فوق العاده به خانه باغبان چون شما صفحه اصلی” Austin اشاره کرد.

من بلافاصله آگاه دیگران ممکن است زمینه باغبانی به اندازه بیش از یک سرگرمی است.

در حال حاضر 22 میلیون نفر از مردم به طور ناگهانی از کار و برخی از اقتصاددانان تخمین می زنند که ممکن است مدت زمان طولانی قبل از بهبود اقتصاد.

وجود اضطراب بیش از این مواد غذایی زنجیره تامین با توجه به نگاه.

از او در بلا ویستا ارک., دفاتر نگاه می شنود از مشتریان در سراسر کشور که ببینید خالی قفسه های مواد غذایی یا مواد غذایی بانک خطوط و نگران هستند. “جهان به عنوان آنها همیشه شناخته شده آن دیگر وجود ندارد.”

باغبانی باعث می شود این مشتریان بیشتر متکی به خود و اجازه می دهد آنها را “به دست آوردن کنترل بیشتر بر خود منبع غذایی” نگاه گفت.

‘گیاهان غیر قضاوت’

دانه های خود را ارائه می دهند, رشد, ساده معامله: گیاه و تمایل به من به درستی و من رشد برای شما. معمولا کمتر است.

این یک معامله است که rookies می تواند حمایت بیش از حد با توجه به دانشگاه راتگرز پروفسور جوئل Flagler.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید گیاهان غیر قضاوت. گیاهان در حال آماده پاسخ به هر کسی شروع امروز” گفت: Flagler که هم مدرسه کشاورزی عامل گسترش برای Bergen County حومه شهرستان در نزدیکی من است. به عنوان یک کشاورزی فرمت عامل Flagler کمک می کند تا مالکان باغ, فروشگاه, کشاورزان, کودکان landscapers و دیگران را با خود به باغ و کشاورزی تلاش.

شروع آسان او توضیح داد.

به جای ایجاد یک کل باغ rookie باغبان می توانید شروع با قرار دادن دانه ها در تقریبا هر ظرف مدت طولانی آن را به عنوان زهکشی در پایین. اگر شما می خواهید به رشد بزرگتر گیاه مانند گوجه فرنگی و یا قرار دادن یک زن و شوهر از گیاهان و یا گل هم Flagler گفت: این امر می تواند خوب برای شروع با یک ظرف بزرگتر. (که می تواند چیزی است که بین یک تا سه متر قطر, او گفت:. و دوباره فراموش نکنید زهکشی در پایین.) اضافه کردن نور خورشید و آب و یک “نگرش مثبت” و شما در راه خود را.

من قصد دارم برای اضافه کردن یک دوز سالم از اینترنت تحقیق به تلاش های کاشت. بسیار برای من حداقل زمان روی صفحه نمایش.

این مالي خبرنگار امیدوار است که در میان “شاخه سبز” به ظهور پس از بدترین بیماری همه گیر هستند کسانی که از طریق فشار با نوک انگشت در حیاط خلوت من.

من گوجه فرنگی و خیار و کلم و نخود فرنگی دانه. اما گوجه فرنگی و خیار هستند, گیاهان برای داغتر ماه که Flagler گفت کاشته می شود در اواخر ماه مه و برداشت در اواخر ماه جولای. کلم و نخود فرنگی “فصل سرد” گیاهان اشاره کرد.

کلم را برگ های بیرونی می بلوم و آماده برای خوردن را در چند هفته او گفت:. نخود فرنگی می تواند نزدیک به 60 روز است. من شکل من با آن شروع می شود.

Flagler می آموزد باغبانی درمانی در راتگرز یک رشته با استفاده از گیاهان و باغبانی به بهبود سلامت روانی و جسمانی افراد با نیازهای ویژه.

او می داند جذبه باغبانی برای همه در یک زمان مثل این.

‘وجود دارد بسیار تثبیت نیروها در باغبانی است که می تواند زمین ما هنگامی که ما احساس لرزان و نامطمئن وحشت زده واقعا…. این قابل پیش بینی نتایج قابل پیش بینی ریتم باغ که بسیار آرام در حال حاضر.’

— دانشگاه راتگرز پروفسور جوئل Flagler

“خاصی وجود دارد بسیار تثبیت نیروها در باغبانی است که می تواند زمین ما هنگامی که ما احساس لرزان و نامطمئن وحشت زده واقعا…. این قابل پیش بینی نتایج قابل پیش بینی ریتم باغ که بسیار آرام در حال حاضر,” او گفت:.

من درک می کنم که چگونه هر گونه فعالیت دادن حس کنترل می تواند به نظر می رسد به خصوص جذاب در حال حاضر.

من احساس کردم که زمانی که من به تازگی توضیح داد: به من 9 سال از آنچه در آن به معنی “خرید شیب” را به عنوان بسیاری از ما به تماشای همه گیر بین بردن بازده سهام SPX -1.76% DJIA, -1.58% تمیز….

در واقع باغبانی نیست برخی از قدرت سفر Flagler اشاره کرد. “این است که کنترل مثبت, احساس, ‘هی من این کار چیزی خوب در اینجا.'”

که همچنین به نظر می رسد مثل یک راه خوب به احساس می کنید در حال حاضر, حتی اگر فقط برای لحظه ای.

بنابراین این آخر هفته گذشته من گلکاری خاک و مقوا مینی گلدان برای شروع کاشت.

من دور انداخته من بیم کاهش یافته است و کلم و نخود فرنگی دانه در گلدان ریخت آب و امیدوار است برای یک شانس دوم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net