چرا بسیاری از آمریکایی ها حاضر به پوشیدن ماسک صورت? سیاست بخشی از آن است — اما تنها بخشی

زمانی که دلاور بین المللی جاده سریع السیر یک raceway در دلمار دل., دوباره باز به تماشاگران در اوایل این ماه شرکت کنندگان بودند forewarned که آنها مجبور به پوشیدن ماسک.

“به عنوان بخشی از توافق برای باز کردن با ایالت دلاور کسانی اجتماعی فاصله اقدامات هنوز در جای خود به عنوان به خوبی به عنوان ماسک پوشیده شده است باید توسط همه تماشاگران” با توجه به این ورزشگاه را سیاست رسمی.

کسانی را انتخاب کنید که نه به پوشیدن ماسک ممکن است احساس یک حس همبستگی مانند آنها در حال گرفتن یک ایستادگی در برابر قدرت.

این عکس از اولین مسابقه برگزار شد در ژوئن 6 نشان داد که بسیاری از تماشاگران نمی پایبند صورت-ماسک مورد نیاز است.

دلاور جاده سریع السیر بین المللی پاسخ نمی دهند به MarketWatch درخواست برای نظر.

در اوایل ماه آوریل مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که آمریکایی ها پوشیدن پارچه صورت پوشش یا ماسک در مکان های که در آن آن را دشوار است به فاصله اجتماعی از افراد دیگر است. اما در حال حاضر وجود دارد هیچ فدرال دستور به پوشیدن پوشش صورت. و نه پوشیدن حفاظت از چشم یک پیشنهاد رسمی هر چند یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست در بر داشت یک انجمن با کاهش عفونت است.

مربوط به: ‘من از خواب بیدار در یک کشور آزاد’: Costco خریدار می شود منعکس از فروشگاه پس از امتناع از پوشیدن ماسک

فردی متحده از جمله Delaware, New York, Virginia, و ایلینوی شهروندان نیاز به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی. واشنگتن پیوست که لیست فقط روز پیش. کشورهای دیگر نیاز ضروری کسب و کار کارکنان و مراجعان در حالی که در محل به پوشیدن ماسک در حالی که برخی فقط نیاز به کارکنان به آنها را می پوشند. در ضمن بسیاری از ایالت ها لازم نیست که هر گونه ماسک مورد نیاز و به جای آن توصیه می کنند که آنها را فرسوده در اماکن عمومی.

اما حتی در کشورهای با ماسک حکم آمریکایی هجوم این دستورات با وجود شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که استفاده گسترده از ماسک صورت می تواند تا حد زیادی محدود کردن انتقال از کروناویروس که اعتقاد بر این است که رخ می دهد عمدتا از قطرات تنفسی.

از دست ندهید:آمریکا بیشترین نقاب شهرستان دست گرفتن آن بر امنیت ؟

چرا مردم با پوشیدن ماسک حتی اگر آنها لازم نیست به

روز یکشنبه در ایالات متحده جراح عمومی جروم آدامز در توئیتر خود نوشت: “برخی احساس می کنید پوشش صورت تجاوز خود به آزادی انتخاب — اما اگر بیشتر آنها را می پوشند ما باید آزادی بیشتری به بیرون بروید.”

در زمان اوج قطعیت انسان ها تمایل دارند به دنبال احساس تعلق. که کاهش هر دو روش.

“در نهایت این یک انتخاب است که ما را و من امیدوارم که آن را ساخته شده بر اساس بهترین در دسترس است/زمان علم و تمایل به انجام همه ما می توانیم برای کمک به دیگران و خودمان/جوامع ما,” او گفت: پس از آن صدای جیر جیر. “مانند واکسن بیشتر کسانی که شرکت بیشتر تاثیر است.”

آن ممکن است فراتر از سیاست است. در زمان اوج قطعیت انسان ها تمایل دارند به دنبال احساس تعلق به گفته دیوید آبرامز استاد علوم اجتماعی و رفتاری در مدرسه NYU جهانی بهداشت عمومی. که کاهش هر دو روش. کسانی که نمی پوشیدن ماسک ممکن است احساس یک حس همبستگی و کسانی که به احتمال زیاد آن را “به عنوان یک عمل نوع دوستی و کمک به یکدیگر گفت:” آبرامز.

افرادی که عزیزان از دست رفته به coronavirus نیز بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک, او گفت:. “فکر کردن در مورد افراد واقعی و شخصی coronavirus می شود که در آن احساسات نوع دوستی و محبت. شما با طرف قبیله که می پوشد ماسک و شما بروید ” آه من می خواهم به بخشی از آن.’ “

اگر حس مشترک غالب همه آمریکایی ها می پوشیدن ماسک صورت آبرامز گفت MarketWatch. اما در نور از افزایش عدم قطعیت “احساسات قوی نادیده گرفتن عقلانیت و نگاه ما به رهبران برای هدایت.”

‘وجود دارد برخی از پهلوانان از عصبانی بودن و هجوم نیاز به پوشیدن ماسک.’

— دیوید آبرامز, NYU دانشکده بهداشت جهانی

قابل توجه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس شده اند و تمایلی به پوشیدن و حاضر به پوشیدن ماسک در مکان های عمومی و در مغلوب ساختن پیشی جستن مورد به قلم در نزد مردم با پوشیدن پوشش صورت و یا حتی در برخی موارد به عمل اجتماعی فاصله در حضور او.

پنس نقض استانداردهای مشهور کلینیک مایو در مینه سوتا و نمی شود یکی را در طول یک ماه آوریل بازدید از زمانی که او در دیدار با کارکنان و بیماران است. (یک هفته پس از پنس دیدار او اذعان کرد که او ساخته شده یک اشتباه در بازدید از بیماران بدون ماسک پوشیدن ماسک در ظاهر عمومی بعدی قبل از بازگشت به زیر مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال.)

“مردم نگاه [پنس در کلینیک مایو] و می گویند: “او را در یک بیمارستان و نمی پوشیدن ماسک ، [پس] چرا باید من?’ “آبرامز گفت.

پنس و مغلوب ساختن پیشی جستن هر دو به نظر می رسد به سرزنش تست در ایالات متحده برای افزایش اخیر در COVID-19 موارد است. پنس در دوشنبه تماس با فرمانداران به طور فعال تشویق انعکاس از یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت موضع که افزایش موارد است که به دلیل افزایش در تست. “دولت استدلال کند که کمتر به معنی آزمایش کمتر COVID-19 موارد وجود دارد پوچ است,” مقابله Kyle Herrig رئیس جمهور از حزبی حمایت گروه پاسخگو باشد.ما.

بر خلاف بسیاری از کشورهای شرق آسیا قبل از coronavirus آمریکایی ها به ندرت خواسته شد به پوشیدن یک ماسک صورت ، در حال حاضر آمریکایی ها که نمی پوشیدن ماسک می تواند اجازه ورود به فروشگاه از جمله Costco هزینه -1.32%, دلار درخت DLTR, -0.52% و اپل AAPL -3.07% AAPL -3.07%, و می تواند در ممنوع از پرواز با United Airlines UAL, -5.18%.

آمریکایی ها که انتخاب می کنید به پوشیدن ماسک, آبرامز گفت: او مظنون “نمی خواهید به اعتراف است که این طبیعی جدید,” او گفت:. “آنها می خواهند قدیمی امریکا که آنها استفاده می شود.”

آن را ممکن است یک واکنش یا واکنش افراطی) به قدرت. “وجود دارد برخی از پهلوانان از عصبانی بودن و هجوم نیاز به پوشیدن ماسک,” او گفت:.

از سوی دیگر آمریکایی ها به ندرت در آغوش زمانی که آنها را ببینید نشانه هایی که به آنها نیاز به پوشیدن کفش یا پیراهن به دلیل مطیع این استاندارد بخشی از فرهنگ ما او اضافه شده است.

از دست ندهید: ‘مردم احتمالا نمی خواهید به واکنش نشان می دهند با مهربانی و یا آشکارا به ای اداره’: چگونه به مقابله با کسی که حاضر پوشیدن یک ماسک صورت

جمعیتی نابرابری وقتی که می آید به پوشیدن یک ماسک صورت

جنسيت و وابستگی های سیاسی, نژاد, درآمد, و, جغرافیا همه به نظر می رسد برای بازی در یک نقش وقتی که می آید به پوشیدن ماسک یا نه — برخی از عوامل تعیین کننده:

  • مردان کمتر احتمال دارد به باور آنها می تواند به طور جدی تحت تاثیر COVID-19 یک مطالعه نشان می دهد. بر خلاف زنان آنها بیشتر احتمال دارد برای دیدن پوشیدن پوشش صورت به عنوان “نشانه ای از ضعف است.”
  • یک فرد در بالا درآمد بخش به طور متوسط $233,895 شد بیشتر احتمال دارد به پوشیدن ماسک از کسی که به طور متوسط $13,775 با توجه به این مطالعه است. “آن را کمتر سنگین برای مردم به شرکت در این رفتارها زمانی که آنها باید پول بیشتر” نیکلاس Papageorge یک نویسنده این مطالعه گفت: MarketWatch.
  • برخی از 80 درصد از ساکنان شهر نیویورک و نزدیک به 79 درصد از لس آنجلس اعلام کرد: آنها همیشه پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, با توجه به یک در سراسر کشور نماینده نظرسنجی منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. اما خارج از این دو شهر 60 درصد از آمریکایی ها پاسخ دادند که آنها همیشه ماسک می پوشند ،

“در سراسر کشور بالاتر درصد از پاسخ دهندگان از مناطق شهری گزارش شده استفاده از پارچه پوشش صورت را نسبت به منطقه روستایی پاسخ دهندگان” در این گزارش آمده. “از آنجا که شیوع گزارش شده در جوامع روستایی و در میان جمعیت های خاص از ماه مارس سال 2020 این داده ها نشان می دهد نیاز به اضافی و فرهنگی موثر پیام اطراف مزایای پارچه پوشش صورت هدف قرار دادن این مناطق است.”

در هفته دوم مارس یک هفته پس از CDC توصیه می شود همه آمریکایی ها پوشیدن پوشش صورت در, شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان گفت که آنها با پوشیدن ماسک در هنگام خروج از خانه بود و نسبتا باریک, با توجه به ایپسوس/Axios نظرسنجی.

‘مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است یک نقطه از پوشیدن ماسک. هنگامی که او به وضوح نمی پوشیدن ماسک در که انتقال یک سیگنال است.’

— کریس جکسون ایپسوس امور عمومی

برخی از 38 درصد از دموکرات ها و 24 درصد از جمهوری خواهان در آن زمان گفت که آنها به تن ماسک در تمام زمانها. دومین هفته از ماه ژوئن برخی از 60 درصد از دموکرات ها و حدود 34 درصد از جمهوری خواهان در پاسخ آنها با پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

که بزرگترین تفاوت در ماسک پوشیدن در تمام جمعیت از جمله درآمد خانوار و سن و نژاد و جنسيت و گفت: ناظر انتخابات Chris Jackson معاون ارشد رئیس جمهور برای ایپسوس امور عمومی است.

در اوایل ماه آوریل “مغلوب ساختن پیشی جستن به حال ساخته شده است یک نقطه از پوشیدن ماسک” جکسون گفت. “هنگامی که او به وضوح نمی پوشیدن ماسک در مکان های که انتقال یک سیگنال است که اگر شما خوب حامی رئیس جمهور شما نمی پوشیدن ماسک.”

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, -2.83% و S&P 500 SPX -2.42% به پایان رسید و بالاتر سهشنبه در پشت بالاتر از انتظار خرده فروشی و یک گزارش از یک پتانسیل درمانی استروئید برای درمان بیماران مبتلا به COVID-19 علائم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de