گلدبرگ Whoopi, madadi انتقاد HBO حداکثر موقت حذف ‘بر باد رفته’

HBO حداکثر به طور موقت حذف شده “بر باد رفته” از آن جریان پلت فرم ها و طرح ها شامل یک denouncement و بحث در مورد فیلم نژادپرستانه توصیفاتی پس از بازگشت آن است.

جریان خدمات از AT&T متعلق به WarnerMedia خواهد شد در نهایت بازگرداندن 1939 کلاسیک و اضافه کردن بافت تاریخی آن را روشن نمی کند چشم پوشی فیلم تعصبات در حالی که همچنین تلاش برای وانمود کسانی که ديدگاه وجود نداشت این شرکت را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس.

در چهارشنبه گلدبرگ Whoopi رهبری “نمایش” اعضا در بحث بر سر اینکه چگونه به عنوان او را دیدم آن را سانسور “بر باد رفته” است که مدعی اما آموزش بینندگان در این زمینه است.

“اگر شما شروع به کشیدن هر فیلم شما در حال رفتن به جلو و … یک لیست بسیار طولانی از فیلم” گفت: گلدبرگ دوم زن برای برنده شدن در یک اقدام اسکار بعد از “بر باد رفته” بازیگر هتی مک دنیل برنده برای بازی لله.

همکار “مشاهده” cohost مگان مک کین کسی پیشنهاد کرد که “بر باد رفته” جنجال بود خود را نشان می دهد “داغ موضوع” پیوست گفتگو با یک سوال در مورد چگونه به بحث در مورد با فیلم آینده کودک است.

باردار مامان گفت که او احتمالا به توضیح است که “این خارق العاده به طور کامل داستان تخیلی نسخه جنوبی در طول این زمان که غرق شد با برده داری” قبل از به اشتراک گذاری فیلم, چیزی که او بزرگ شده ،

گلدبرگ گفت: مک کین که در فیلم “انگار تمام تاریخ از مردم هستند که نشان داده شده است.”

گلدبرگ در ادامه گفت: “احتمالا چه شما بگویید فرزند شما چه می توانم بگویم من بچه ها زمانی که آنها به نوبه خود در فیلم و در آن طول می کشد محل در نیویورک و هیچ مردم وجود دارد از رنگ. ما باید به می گویند: “ما در حال تلاش برای انجام بهتر در حال حاضر. این فیلم بزرگ (اما) آنها را به عنوان روشن به عنوان ما در حال حاضر.'”

Madadi همچنین chimed در بیش از HBO حداکثر حذف از این فیلم در روز یکشنبه است.

“ما برای رفتن به جلو و تمام فیلم های که در آن زنان تحت درمان به عنوان اشیاء جنسی بیش از حد ؟” او هنوز توییتی. “آیا این پایان؟”

او معتقد است که اگر “بر باد رفته” شد, برداشته شود و سپس همان منطق نیز منجر به حذف قسمت “دوستان” و “بازی تاج و تخت” هر چیزی که توسط جان هیوز و وودی آلن ، “اجازه دهید نگه داشتن آن رفتن تا زمانی که همه ما را ترک کرده اند ملکه و کاپیتان امریکا” او گفت:.

بر اساس یک 1936 کتاب توسط مارگارت میچل “بر باد رفته” یک حماسه تاریخی در مورد یک داستان عاشقانه بین اسکارلت اوهارا (ویوین لی) از گرجستان صاحب مزرعه و Rhett Butler (کلارک گیبل) یک قمار باز است که می پیوندد کنفدراسیون.

آن است که به طور گسترده ای به عنوان یکی از بزرگترین فیلم های آمریکایی, سینمایی, تاریخ, نیز مدت طولانی است که برای انتقاد با خیالبافی توصیفاتی از برده داری و جنگ داخلی-عصر جنوب. برخی از سالن های تئاتر در سال های اخیر کشیده اند در این فیلم از خود چرخش دوبله آن را “نژاد حساس است.”

آن زمان خانه نه غنائم در سال 1940 جایزه اسکار از جمله بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای McDaniel که شد اولین زن آمریکایی آفریقایی برنده جایزه اسکار.

تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ مجبور سرگرمی شرکت ها دست به گریبان با تناسب از هر دو در حال حاضر و گذشته محصولات. روز سه شنبه ، برترین شبکه کاهش یافته و بلند مدت در حال اجرا سری واقعیت “پلیس” پس از 33 فصل است. بی بی سی نیز حذف شده قسمت از “Little Britain” یک سریال کمدی است که شامل یک شخصیت در blackface از آن جریان خدمات.

در یک op-ed دوشنبه در لس آنجلس تایمز این فیلمساز جان ریدلی خواست WarnerMedia را به پایین “بر باد رفته” با این استدلال که آن را “romanticizes کنفدراسیون در راه است که همچنان برای دادن مشروعیت به این مفهوم که secessionist جنبش بود چیزی بیشتر و یا بهتر و یا نجیب تر از آنچه در آن بود — خونین قیام برای حفظ” حق ” به خود خرید و فروش انسان است.”

از “بر باد رفته” حذف می آید بر روی پاشنه از اخبار که HBO مکس “Looney آهنگ کارتون” راه اندازی مجدد را شامل نمی شود بدنام شکارچی خرگوش Elmer Fudd کارتون تفنگ.

“ما در حال انجام اسلحه” پیتر Browngardt سری’ تهیه کننده اجرایی و showrunner گفت: نیویورک تایمز. “اما ما می توانیم خشونت کارتونی — TNT اوج مسائل است. تمام که شد و به نوعی پدربزرگ در.”

مانند تمام شخصیت های بر روی رجعت متحرک سری آغاز شده است که هفته گذشته در HBO Max فاد خواهد بود تفنگ-رایگان. قسمت های جدید گوش دادن به آهنگ Looney که به اوج خود در 1940s و 1950s اوج در هر راه دیگر – پر کارتونی انفجار دینامیت و پیچیده ای اوج با نام تجاری تله.

کمک: Bryan الکساندر ایالات متحده آمریکا امروز; آسوشیتد پرس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net