‘که f–k است Brad34?’: چگونه متس شد لرزاند ورزشی جهان اولین بار در اینترنت رسوایی

پس از پیروزی 2-1 در مارس 13, 2000, پس از متس مدیر بابی ولنتاین پاسخ روال postgame سوال در ورزشگاه جانبازان در فیلادلفیا.

به عنوان بقیه از نویسندگان در زمینه خارج از ولنتاین جاده, اتاق کار, ضرب و شتم یک خبرنگار برای برگن ثبت نام T. J. Quinn آویزان در اطراف بپرسید ولنتاین در مورد اتهام آتش زا نظرات او در یک سخنرانی در پن وارتون مدرسه کسب و کار یک روز پیش از آن.

در بحث ولنتاین ظاهرا مورد سوال برخی از متس بازیکنان و مدیر کل استیو فیلیپس’ تصمیم گیری با توجه به اینترنت پیام هیئت مدیره.

یک پوستر توسط دسته از “Brad34” مشترک چیزی است که او فکر کرد که او شنیده ام با طرفداران دیگر در Mets.com. آن در نظر گرفته شده برای این دنیا بدانند اما کوین دریافت کرده بود یک نکته از کسی که در درون متس.

راه ولنتاین به یاد می آورد آن را به عنوان بخشی از کوین سوال خبرنگار خواسته مدیر, “آیا شما می دانید Brad34?”

“هیچ که f–k است Brad34?” گفت: ولنتاین.

Brad34 — با نام مستعار براد روزنبرگ یک دانشجوی تحصیلات تکمیلی در وارتون — گناه ارائه شده در این مسابقه که مشتعل آنچه شناخته شده به عنوان Whartongate که ممکن است برای اولین بار اصلی رسانه های ورزشی که جنجال راه اندازی شد با قدرت از اینترنت است. حداقل اعتقاد بر این است که یکی از اولیه در نیویورک ورزشی چشم انداز است.

آنچه در حال حاضر 20 سال بعد بخشی از رسانه های ورزشی فرهنگ — اینترنت و دامن زدن به مجادلات با آن ویروسی ظرفیت برای به اشتراک گذاری تمام لحظات در زمان — بود رمان پس از آن. در واقع Whartongate بود leadoff hitter وظیفه برای یک نسل از داستان غارتی که توسط وب در سراسر جهان و در سال های اخیر, رسانه های اجتماعی.

که 2000 فصل به پایان رسید تا با ولنتاین منجر undermanned متس تیم به مترو جهان مجموعه, اما به لطف وارتون نظرات که اضافه شده به پر سر و صدا رابطه بین ولنتاین و فیلیپس او تقریبا هیچوقت آن را وجود دارد.

پس از Brad34 چت روم, پست, ولنتاین به خاطر پيشينه که فیلیپس به او گفت: “اگر به شما گفته چیزهایی که در این سخنرانی من شلیک شما.”

Steve Philips (l) and Bobby Valentine in 2000.
استیو فیلیپس (l) و بابی ولنتاین در سال 2000.خبرگزاری گتی ایماژ

مسابقه به نوار

به درک چگونه ادعا نظرات ولنتاین ساخته شده به یک گروه از دانش آموزان شد مانند یک معامله بزرگ شما باید به یاد داشته باشید ناکارآمد هر چند در نهایت موفق رابطه بین ولنتاین و فیلیپس.

“آن را تیره و تار شد گفت:” جیم Duquette سپس متس دستیار GM.

در سال 1999 فیلیپس اخراج ولنتاین مربیان در طول فصل و سپس منع ولنتاین از حضور در 1999 زمستان جلسات تنها مدیر در بیس بال بود که دعوت تیم خود را.

Duquette خواهد مخفیانه تماس ولنتاین از کسانی که در جلسات به نگه داشتن او را پهلو به پهلو از آنچه که قرار بود.

“که در آن نقطه شما در حال تلاش برای انجام آنچه که بهترین است برای سازمان اما در زمان شما تا به حال برای انتخاب یک طرف” Duquette گفت. “نبود بسیار سالم است.”

ولنتاین صریح بود. او شده است یک ستاره ورزشکار سال قبل از خود یک دیوار دزدیدند و او را از آنچه ممکن بوده است و حتی بیشتر موفق لیگ حرفه ای به عنوان یک بازیکن. آسیب هایی که تغییر شکل خود را shin نیست کاهش توانایی های خود را به دائما مرکز توجه.

در سال 1999 در راه به یک NLCS ظاهر ولنتاین به نقل از ورزش نشان داده شده گفت که او “پنج بازنده” در تیم خود. مدیریت می خواستم ولنتاین به بجوش و خروش آمدن.

ولنتاین ندارد قرارداد فراتر از 2000. در طول آموزش بهار که فصل co-owner فرد Wilpon گفت ولنتاین می توان در اقدامات خود و کلمات خود را.

فیلیپس که قرارداد نیز با توجه به پایان می رسد پس از سال 2000 به کار گرفته شده در رسانه ها متفاوت است. GM خواهد انتخاب کلمات خود را به عنوان اگر او بودند پنهان کردن یک راز است و حتی با بی اهمیت اطلاعات است. او تا به حال یک کنترل شخصیت. این دو نیاز به یک مشاور ازدواج.

در این زمینه مهم بود که چرا Brad34 ادعا کرده بود وزن است. آن را فصل و حکم به ولنتاین بود به بسته دهان خود را.

فقط 10 بازی به 2000 فصل ولنتاین خواسته شده بود توسط دوستان به صبح گفتار به 100 دانش آموزان در مدرسه وارتون. او مفتخر به انجام و گفت که او ساخته شده آماده سخنان چیزی که او به ندرت انجام داد. پن دانشجویی کاغذ نوشت: یک داستان کمی و هیچ فکر یا واقعا می دانستم که هر چیزی از آن را.

اما Brad34 ارسال شده در چت اتاق که ولنتاین به حال با انتقاد از متس. Brad34 نوشت:

  • ولنتاین فکر کردن نمی نیاز به ثبت نام تاد Zeile به مدت سه سال و 18 میلیون دلار برای بازی اول پایه.
  • مقابل دفتر نمی خواهد اجازه دهید ولنتاین نشستن $5 میلیون outfielder درک بل.
  • ولنتاین می خواستم به ثبت نام مسکن Kaz ساساکی و او را “نادیده” Rickey Henderson.
Todd Zeile
تاد ZeileAP

با Wilpon عمومی هشدار در مورد ولنتاین محدود کردن خود outspokenness وجود دارد یک داستان در اینجا و کوین بود و با نوک انگشتانش کردن.

“من نمی گویم چه سطح و یا هر چیزی اما کسی که در این سازمان گفت: Mets.com’ و من گفت: “چه؟’ گفت: “کوین که در حال حاضر یک خبرنگار ESPN. “فرد تکرار ‘Mets.com.’ و من گفت: “چه شما در حال صحبت کردن در مورد?’ فرد گفت: “این آن است. من فقط رفت و در وب سایت و که آن را تا به حال به چیزی از پیام هیئت مدیره.

“و من فقط شروع به ترکیب از طریق همه چیز را که من می تواند و در نهایت این پست توسط Brad34 که گفت: Bobby V صحبت در مدرسه من امروز یا چیزی شبیه به آن. من آن را بخوانید و آن را بسیار واضح است که این کار باید با چه کسی در حال صحبت کردن در مورد.”

سپس کوین بود که گفت: “استیو آگاه بود و او عصبانی شد.”

در جانبازان ورزشگاه جاده محل باشگاه وانجمن پس از استراحت از ضرب و شتم خبرنگاران خارج کوین با نزدیک شدن به ولنتاین خود را با منحصر به فرد. یک agape ولنتاین گفت که او فکر آن را کردن رکورد با توجه به کوین. ولنتاین خواسته Quinn اگر او تا به حال به آن را بنویسید. کوین انجام داد.

“استیو آگاه بود و او عصبانی شد.”

اما یک چیز کاملا روشن است: چه Brad34 گفت دقیق است ؟ وجود دارد یک راه برای پیدا کردن است.

“این یک مسابقه به نوار” ولنتاین گفت: بیش از ناهار در اوایل این سال در قلب مقدس در دانشگاه فیرفیلد Conn., جایی که او مدیر ورزشی. “من به یاد داشته باشید در این مسابقه به نوار.”

پن رله

بنیامین Appelbaum شد و سپس 21 ساله سردبیر روزانه Pennsylvanian کالج دانشجویی روزنامه. کوین داستان شکست در روز پنج شنبه.

این امر در نهایت بازگشت به صفحه اخبار و سرب در WFAN. ولنتاین, کار در خط به عنوان متس رهبری بعدی به بازی بازی های دزدان دریایی.

“من تا به حال افراد در سازمان که استیو پرواز به پیتسبورگ با قصد شلیک به او را” کوین گفت.

روز جمعه Appelbaum به حال نیویورک خبرنگاران با او تماس تلفنی و حضوری در کالج کاغذ ،

“من می دانستم از آن بود که تمام این نیویورک خبرنگاران نزولی شد بر ما در این نظریه که ما تا به حال بیشتر پاک کردن حساب کاربری از این سخنرانی گفت:” Appelbaum, در حال حاضر سرمقاله نویسنده نیویورک تایمز.

روزانه Pennsylvanian فرستاده بود یک نویسنده جوان برای پوشش ولنتاین گفتار. خبرنگار نوشت: “کاملا بی گناه کوچک داستان” Appelbaum گفت.

او ضبط شده بود نیمی از سخنرانی اما او ضبط متوقف شد و کار برای نیمه دوم آن است. در حال حاضر اختلال در عملکرد متس بود ضربه زدن بر روی دانشجو را درب.

“او وحشت زده شد” Appelbaum گفت. “او تا به حال پر از سوراخ در اتاق خود. او تا به حال ضبط از نیمی از سخنرانی ها و یادداشت ها در نیمه دیگر. بابی به نام ولنتاین خود را و خواسته خود را به آن آزاد است. شما فقط می توانید تصور کنید که او به طور کامل تحت الشعاع همه از این. او به معنای واقعی کلمه امتناع از بیرون آمدن از اتاق خوابگاه خود را.”

در ضمن فیلیپس به ردیابی کردن Brad34 چت اتاق پوستر.

Bobby Valentine in 2016.
بابی ولنتاین در سال 2016.(اعتباری بیش از حد طولانی, دیدن زیرنویس)

“من فکر می کنم من” فیلیپس گفت. “ما از شنیدن بیت و قطعات, و من فقط می خواستم برای دیدن اگر وجود دارد یک راه برای شنیدن همه چیز و اگر وجود دارد هر نوع از اسناد و مدارک. همانطور که من به یاد بیاورید وجود ندارد. اگر آنها به حال یک آن نابود شده و یا پاک شده است. من نمی دانم دقیقا. وجود داشته است برخی از مداخله از آن در دسترس نیست دیگر. من نمی دانم دقیقا همان چیزی بود آشکار شد.”

هر چند فیلیپس و Duquette شنیده بود شایعاتی که ولنتاین بود یک نوار ویدئویی نابود هیچ شواهد واقعی است که اتفاق افتاده است. آن را هر چند هرگز منتشر شد.

در ضمن Appelbaum به حال خود خبرنگار نوار صوتی.

“این تمام چیزی بود که اساسا intermediated توسط نیویورک رسانه ها که تماس بگیرید و به ما بگویید چه متس گفته بود” Appelbaum گفت. “هر کس می خواست یک حساب کامل از سخنرانی.”

کالج کاغذ در نهایت منتشر شد متن که Appelbaum به عنوان underwhelming. ولنتاین ذکر نکرده Zeile اما آیا بیان تحسین ساساکی. او گفت بنی Agbayani خواهد بود پربارتر از گران بل. او همچنین ساخته شده یک شوخی قدیمی در مورد “دنیوی” Henderson, درخواست وال استریت ژورنال بخش ورزش که پس از آن وجود نداشت.

“او در واقع شروع یک جمله گفت:” این را من در بسیاری از مشکلات با مالک … ” که من فکر می کنم یک ارزیابی دقیق,” Appelbaum گفت.

Bobby V بهانه

ولنتاین نیز گفت: در وارتون سخنرانی “این وضعیت جالب گاهی اوقات. واکنش سوخت از آتش و اجازه می دهد تا یک بعد موضوع را به تبدیل شدن به یک بعد مسئله است.”

و آن را به عنوان معلوم شد Phillips’ تصمیم به پرواز به بعد متس’ مقصد پیتسبورگ برای مقابله با ولنتاین در فرد اضافه شده روز به داستان.

زمانی که فیلیپس صحبت با خبرنگاران در پیتسبورگ او نمی خواهد می گویند ولنتاین کار امن بود. فیلیپس می گوید: در حال حاضر آن را در حال حاضر تصمیم ولنتاین باقی خواهد ماند به عنوان مدیر ،

در هر صورت ولنتاین یک بهانه است که هرگز قبل از نشان از آنچه او می گوید در واقع اتفاق افتاده است که سرنوشت ساز هفته.

هنگامی که مواجه با فیلیپس و خبرنگاران ولنتاین, گفت که او فقط مراجعه کننده به نظر او “در گفتار.” اما آنچه ولنتاین ادعا رخ داده است که پس از سخنرانی و پرسش و پاسخ در وارتون او صحبت کرد به چند متس طرفداران او به عنوان راه می رفت برای گرفتن یک تاکسی.

“Backstory است برای هر آنچه در آن است ارزش استیو آمد و گفت: آیا به شما می گویند این چیزها در گفتار خود را?’ “ولنتاین گفت. “من گفتم:” نه کاملا.’ او گفت: “ما در حال رفتن به نوار و اگر شما گفت: آن چیزهایی که شما در حال از کار اخراج شدند.’

“پس از آنچه اتفاق افتاده است در حال حاضر سر من در حال چرخش است. من می خواهم به دانستن آنچه که من گفتم. پس از آن یک زن و شوهر از چیزهایی که Brad34 نوشت من گفت: “آه من گفت: کسانی که همه چیز.’

“من همیشه کاملا صادق است. اگر من خواسته شد که حق سوال من بوده است صادق نیز می باشد. اما هر کس پرسید: “… در گفتار.’

“گفتار است. من راه رفتن پایین راهرو در مدرسه وارتون. در حال حاضر چهار بچه در متس کلاه و متس کشباف که شروع به راه رفتن با من. آنها فقط راه رفتن و صحبت کردن ‘بابی ما عشق آنچه شما انجام دهد. که شروع امشب ؟ که در حال رفتن به انجام این کار و که ؟

“آنها شروع به سوال من و من در پاسخ به آنها sarcastically در زمان.

“هر چه بود آنها خواسته من پاسخ به تمام سوالات خود را. یکی بود در مورد درک بل. ‘چرا جهنم را ما نشانه درک بل؟’ من گفتم که ” از آنجا که بنی است که یک بازیکن بهتر و ما نمی خواهیم او را به بازی.’ “چگونه در جهان می تواند ما را ری Ordoñez سه سال قرارداد؟’ من گفت: “ما می خواستیم به پاداش آن مرد با کمترين-پایه و ضربه زنی در صد در تاریخچه بیس بال.’ آنها خار در کنار من. درک بل بودن امضا شده بود خار در کنار من است.”

Derek Bell
درک بلنیویورک پست

اخلاقی از داستان

چهار پنج روز پس از سخنرانی روزنبرگ Brad34 حمایت دور از پست خود با انتشار بیانیه ای که به عنوان خوانده شده: “اگر من به می دانم که [اصلی] پست را تا پایان در دست گسترده رسانه ای, من هرگز چنین پست. بسیاری از اطلاعات موجود در [اصلی] پست بود نه واقعی.”

این بود پیام در یک اتاق چت ، Brad34 واقعا هیچ مشکلی به جز شاید چیدن متس به عنوان تیم های مورد علاقه خود. باید آن را دشوار است به توان محوری به وسط سیرک.

دو دهه بعد روزنبرگ از طریق همسر خود را کاهش یافته است به نظر برای این داستان.

پس از آن در حال حاضر و برای همیشه لطفا برای, همه چیز متفاوت بود چرا که از اینترنت است. قبل از در سراسر جهان, وب سایت روزنبرگ را گفته ام یک زن و شوهر از دوستان و آن را پژمرده ام.

به جای این اولین داستان ورزشی در نوع خود — حداقل در نیویورک است. چند کلمه تایپ شده بر روی یک هیئت مدیره پیام باعث یک واکنش زنجیره ای و قرار دادن ولنتاین شغل در معرض خطر است. دو دهه بعد از آن وجود دارد یک درس است.

“اخلاقی این داستان این است که, بود که در ابتدا قادر به گفتن چیزهایی که تا به حال,” ولنتاین گفت. “این است که به نام اینترنت است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>