که پلیس محافظت و خدمت? اجرای قانون است و سابقه خشونت در برابر بسیاری از گروه های اقلیت

AUSTIN – اگر او می بیند یک جرم بودن متعهد Ishia Lynette تر است به احتمال زیاد به تماس پدر او از پلیس.

عدم تمایل خود را به نوبه خود به اجرای قانون برای حفاظت ناشی از رشد نیمی سیاه و نیمی مکزیکی در ال پاسو تگزاس و شاهد آفریقایی او پدر آمریکایی بازداشت – دو – به صورت جزئی نقض ترافیک و بستگان خود را مورد آزار و اذیت توسط پلیس.

“از خیلی زود در من ترس از پلیس” گفت: Lynette, 30, که در حال حاضر زندگی در آستین و کار با آستین عدالت ائتلاف که طرفداران برای پلیس اصلاحات و پاسخگویی. “من نمی توانم فکر می کنم از زمانی که من به نام پلیس, مگر اینکه آن را بسیار ضروری است-مانند قتل است.”

تظاهرات جهانی در پی جورج فلوید را مارس 25 مرگ به نام برای تعمیرات اساسی از پلیس با برخی از گروه های خواستار آن است که آمریکا شهرستانها پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس. بسیاری از سازمان های اجرای قانون در آغوش یک ماموریت برای “محافظت و خدمت” اما بحث بر سر خشونت پلیس و بودجه مطرح شده است و سوال در مورد فقط که این بخش امن نگه دارید.

ادارات پلیس دارای سابقه ای طولانی از خشونت و پرخاشگری نسبت به بسیاری از جوامع اقلیت در ایالات متحده از جمله لاتین, مسلمان, تجاوز و سیاه آمریکایی, ایجاد یک بی اعتمادی عمیق پلیس که منجر به بسیاری از جوامع اقلیت در حال حاضر تحت-با استفاده از ادارات پلیس چرا که آنها تمایلی به تماس با آنها را برای کمک به.

پلیس روابط در جوامع شده اند در مرکز در سراسر جهان تظاهرات تا کنون پس از فلوید, 46, که سیاه و سفید است, دوخته بود به زمین در مینیاپولیس توسط ماموران پس از متهم به عبور جعلی $20 bill در یک فروشگاه مواد غذایی است. در یک ویدئو از برخورد فلوید gasped به نفس به عنوان افسر درک چوین kneeled در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که سه نفر دیگر از افسران نگاه کرد.

دیگر گروه های اقلیت از جمله لاتین و تجاوز آمریکایی نیز مواجه دهه از روابط تیره با پلیس و مردد برای تماس با آنها به گفته کارشناسان و فعالان و مطالعات.

اخیر موارد عبارتند از:

  • تونی McDade یک زن 38 ساله تغییر جنسیت مرد به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن توسط پلیس تالاهاسی دو روز پس از فلوید کشته شد.
  • مایک راموس, 42, که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن در ماه آوریل توسط پلیس آستین پس از آنها پاسخ داده شده تماس بگیرید و از مردم انجام مخدر در یک مجتمع آپارتمانی در پارکینگ. پلیس بعد گفت که او نمی باید یک تفنگ.
  • در اوایل این ماه, California Highway Patrol افسران بارها و بارها شات اریک Salgado, 23, پس از یک توقف ترافیک. دوست دختر خود حامله جان سالم به در برد اما به شدت مجروح شدند.

ترس از پلیس در جوامع می تواند ترسیم نسل به “برده گشت” که مشغول به کار با کلانتر بخش در سراسر جنوب را به تصرف و با تهدید و ارعاب بردگان فراری گفت: David J. Thomas یک گونه که جامعه شناس در دانشگاه بین المللی چابهار و بازنشسته جانباز افسر پلیس است. از طریق سال های ادارات باید تلاش اصلاحات – از جمله استخدام اقلیت های بیشتر افسران – اما کسانی که تلاش افتاده اند از بازگرداندن اعتماد به نفس به جوامع سیاه, او گفت:.

وزارت دادگستری تحت باراک اوباما راه اندازی یک سری از پرونده های حقوقی و رضایت احکام در ادارات پلیس شناخته شده به نقض حقوق مدنی است. اما کسانی که تلاش همه اما از میان رفت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او گفت:.

“هیچ کس وجود دارد که نظارت بر اجرای قانون محلی زمانی که آنها را اجرا amok,” توماس گفت. “اجرای قانون بدون نظارت است که یک چیز بسیار خطرناک است.”

الکساندر وایس یک کارشناس پلیس نیروی انسانی است که کمک کرده است تا اصلاحات در ادارات پلیس در شهرستانها عمده ایالات متحده گفت که بی اعتمادی پلیس-به ویژه پس از اطلاع عموم خصوص خشونت پلیس — اغلب منجر به جوامع اقلیت به دلیل خودداری از تماس با پلیس برای کمک بیشتر به خطر انداختن آن محله.

یک مطالعه توسط خود شرکت مشاوره ای در مه در بالتیمور نشان داد که سفید مناطق مرفه شهر به نام در پلیس بیش از دو برابر تعداد دفعاتی که به عنوان محله پر جمعیت توسط گروه های اقلیت.

“این یکی از بزرگترین چالش ها در اینجا” وایس گفت.

2013 PolicyLink/دانشگاه ایلینوی در شیکاگو مطالعه نشان داد که 32 درصد از ایالات متحده متولد شده Latinos نه بگویید یک کلیسا و یا رهبر جامعه در مورد یک جرم و جنایت نسبت به اجرای قانون است. این تعداد افزایش می یابد 50% برای متولد Latinos.

“جامعه لاتین است mistrusting و در واقع ترس از پلیس در جوامع خود گفت:” کلودیا رویز, یک تحلیلگر سیاست با UnidosUS یک واشنگتن-بر اساس لاتینی, گروه حمایت. “Latinos برخی از پایین ترین گزارش آمار در آمریکا”

یکی از بزرگترین موانع در بهبود روابط و اجتناب از نقض حقوق مدنی در لاتین جوامع است عدم خوب داده رویز گفت. سازمان های اجرای قانون محلی اغلب شامل نژاد اما نه قومیت در سوابق دستگیری یک اختلاف UnidosUS است که لابی واشنگتن برای رفع, او گفت:.

“این بسیار سخت به تماس برای تغییرات در نحوه اجرای قانون در تعامل با Latinos زمانی که اطلاعات کامل نیست” رویز گفت.

سیاه پوستان و لاتین تبارها هستند که نه تنها گروه هایی که شکایت از بدرفتاری پلیس. در سال 2017 نیویورک قاضی فدرال تصویب یک حل و فصل است که محافظت مسلمانان و دیگران از پلیس نیویورک گروه تحقیقات سیاسی و یا فعالیت های مذهبی. توافق ناشی از دعاوی که متهم NYPD به طور غیر قانونی از نقشه برداری مسلمانان در پی 911 حملات تروریستی است.

به تعمیر بی اعتمادی بین پلیس و جوامع اقلیت پلیس مقامات شده اند تقویت آموزش در میان صفوف خود و تشویق بیشتر استخدام اقلیت ماموران گفت: سیندی رودریگز رئیس جمهور از ملی, لاتینی صلح افسران انجمن.

او را ارائه می دهد آموزش به گروه ها در سراسر ایالات متحده است که تشویق به شمول هر دو در داخل و خارج از سازمان ، رودریگز گفت که او را نیز تشویق NLPOA رشد اندازه: در چهار سال گذشته این گروه استقبال 600 اعضای جدید و رشد 12 فصل.

کسانی که اقلیت افسران رفتن به محله و پل بسیاری از شکاف او گفت:.

“این است که چگونه شما به دست آوردن اعتماد” رودریگز گفت. “این رفتن به جامعه و انجام همه چیز است.”

مدرن برای مبارزه با تجاوز به حقوق در ایالات متحده آمریکا آغاز شد و با پاسخ به خشونت پلیس: 1969 شورشهای استون وال. خشونت در تظاهرات خیابانی فوران در خیابان های شهر نیویورک پس از یک صبح زود حمله پلیس در 28 ژوئن 1969 در Stonehall کاروانسرا در روستای گرینویچ محبوب پاتوق برای این منطقه مردان و زنان همجنسگرا. امروز محبوب, LGBTQ غرور حوادث نسبت به پایان ماه ژوئن به علامت شورشهای استون وال.

از طریق سال جدید, قوانین پلیس و شیوه های بهبود یافته پلیس در واکنش به تجاوز حقوق اما گسترده آزار و اذیت و تبعیض هنوز هم وجود دارد در جامعه در دست پلیس گفت: Avatara اسمیت-کارینگتون یک قانون شخص در Lambda Legal نیویورک-بر اساس سازمان است که پشتیبانی از تجاوز به حقوق.

و مردم در جامعه تجاوز که هم سیاه و سفید و یا قهوه ای اغلب دریافت حتی شدیدتر درمان از پلیس اسمیت-کارینگتون گفت. بسیاری از آنها تمایلی به تماس با پلیس به گزارش جرائم به خاطر ترس از مورد آزار و اذیت خود اسمیت-کارینگتون گفت.

در سال 2012 مطالعه منتشر شده توسط حقوقی Lambda 73 درصد از افراد مورد مطالعه گزارش دادند که برخی از چهره به چهره برخورد پلیس با بیش از پنج سال گذشته و 21 درصد گفت: پلیس بوده و خصمانه نسبت به آنها. یکی دیگر از 14 ٪ از پاسخ دهندگان گزارش شده بودن شفاهی حمله توسط پلیس, با توجه به مطالعه است.

یک مرد همجنسگرا در این مطالعه گزارش شده است که به نام یک ضد همجنس لکه دار کردن و ضرب و شتم توسط پلیس در واشنگتن پس از آن به اتهام آزار و آنها را مجبور به اعتراف به گناه بودن تحت تاثیر خود HIV دارو.

اخیر اعتراضات را برانگیخت توسط Floyd مرگ هستند فرصت خوبی برای درخشش به همان اندازه نور در LGBTQ حقوق اسمیت-کارینگتون گفت.

“زیبایی این جنبش در حال حاضر این است که آن را بالا بردن و تقویت آسیب اتفاق می افتد که به جوامع رنگ” گفتند. “این همان حوادث خشونت به دست پلیس نیز اتفاق می افتد به LGBTQ مردم در سراسر طیف.”

در Austin, Brenda راموس مایک راموس آن صحبت شده است در تظاهرات رسم هزاران نفر از معترضان زیر فلوید مرگ بالا بردن سطح آگاهی از خشونت پلیس در مردم از همه نژادها و رنگ.

“من پسر مایک, کودک من, ضرب گلوله کشته شد توسط Austin افسر پلیس Christopher Taylor یک ماه پیش. من هر روز او گفت:” در مه 31 تجمع در کنار پدر و مادر از دیگر کشته قربانیان. “در حال حاضر من در این وحشتناک دلخراش باشگاه. این یک باشگاه مادران سیاه آمریکایی که به قتل رسیده اند توسط پلیس.”

Lynette, the Austin فعال گفت که او با قبول نمی کند به طور کامل لغو پلیس اما فکر می کنم بسیاری از میلیون دلار است که به پرداخت برای بیشتر افسران و سلاح می تواند بهتر مورد استفاده نسبت به ریشه کنی بی خانمانی بهبود سلامت روانی و به طور کلی توانمند سازی جوامع در طول تاریخ خسته از پلیس.

“ما را به نگه داشتن همان موضوع که چگونه جوامع اقلیت تعامل با پلیس تا زمانی که ما می تواند ساخت که اعتماد به بالا,” او گفت:. “در این نقطه آن را رفته است.”

دنبال جرویس در توییتر: @MrRJervis.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>