زن سفید قرار داده شده در مرخصی پس از تماس با پلیس در مرد سیاه و سفید که خواسته خود را به دسته سه تایی سگ او

تصویری از یک زن در پارک مرکزی تماس پلیس نیویورک یک مرد سیاه و سفید که می گوید او از او خواست به دسته سه تایی سگ او رفته ویروسی و زن قرار داده شده است در مرخصی اداری.

این حادثه رخ داده است دوشنبه در ربط یک منطقه پوشیده شده از درخت از پارک مرکزی که در آن سگ ها نیاز به قلاده.

مسیحی کوپر که سیاه است گفت: او در تماشای پرنده در این منطقه هنگامی که او را دیدم امی کوپر که سفید است با سگ خود را. مسیحی کوپر نوشت: در Facebook که سگ شد رفتن “را از طریق کشت.” او با نزدیک شدن زن و خواسته است که او در دسته سه تایی حیوانات, او گفت:.

در این ویدئو Amy کوپر خودداری کرد و به نام 911 گفتن این اپراتور است که “وجود دارد که یک آمریکایی آفریقایی تبار ، من در پارک مرکزی. او در حال ضبط است و تهدید به خودم و سگ.” در یک نقطه کوپر فریاد به اپراتور “لطفا پلیس بلافاصله.”

در این ویدئو مشاهده شده است بیش از 20 میلیون بار در توییتر به اشتراک گذاشته شده توسط Christian کوپر و خواهر Melody.

این ویدئو به سرعت به خود جلب کرد واکنش های آنلاین و امی کوپر پس از عذرخواهی کرده و قرار داده شده در مرخصی اداری از کار در فرانکلین تمپلتون یک مدیریت دارایی شرکت است.

“ما به این مسائل بسیار جدی است و ما چشم پوشی نمی کند نژاد پرستی از هر نوع” این شرکت در بیانیه ای گفت در توییتر. “در حالی که ما در حال بررسی وضعیت کارکنان درگیر شده است که در مرخصی اداری.”

در بیانیه اداره پلیس نیویورک گفت: افسران نامیده می شدند به این منطقه فقط بعد از ساعت 8 صبح روز شنبه. هنگامی که آنها وارد “پلیس مشخص شد دو نفر تا به حال درگیر در یک کلامی اختلاف است. وجود دارد هیچ دستگیری و یا احضاریه صادر شده; هر دو طرف رفت و در راه خود را.”

BBQ بکی اجازه Patty: چرا اینترنت بشود سفید افرادی که پلیس مردم به سادگی برای سیاه و سفید”

“من فکر می کنم من فقط می ترسم” امی کوپر با سی ان ان گفت. “هنگامی که شما به تنهایی در ربط شما نمی دانید که چه چیزی اتفاق می افتد. آن را قابل اغماض نیست دفاع.”

مسیحی کوپر گفت: NBC New York او فیلم برداری این حادثه به دلیل “ما در عصری زندگی از Ahmaud Arbery که در آن سیاه و سفید مردان داغستان به دلیل مفروضات مردم را در مورد سیاه و سفید مردان, مردم سیاه و سفید و من فقط رفتن به شرکت در آن است.”

مسیحی کوپر گفت: این حادثه آغاز شد و با آرامش. این سخن بی ربط است که یک منطقه بزرگ به تماشای پرنده گفت: اما سگ کردن دسته سه تایی می تواند مختل پرندگان و گیاهان است.

“اگر زیستگاه تخریب شده است ما نمی قادر خواهد بود برای رفتن وجود دارد برای دیدن پرندگان به لذت بردن از کشت” مسیحی کوپر گفت: NBC New York.

مسیحی کوپر خود نوشت Facebook که از او خواسته برای سگ دسته سه تایی قرار داده می شود اما امی کوپر نمی خواهد. او گفت: سپس به او گفت: “اگر شما در حال رفتن به انجام آنچه شما می خواهید من می خواهم به انجام آنچه من می خواهم, اما شما در حال رفتن به آن را دوست دارم.”

امی کوپر سی ان ان گفت که او “نمی دانم آنچه که به معنای. هنگامی که شما به تنهایی در یک منطقه پوشیده شده از درخت که کاملا وحشتناک, راست?”

مسیحی کوپر گفت: او سپس از جیبش سگ رفتار میکند که او را حمل به اطراف. او به سی ان ان گفت که او آنها را حمل زیرا او می داند که صاحبان سگ اغلب نمی خواهید یک غریبه برای تغذیه سگ خود را به طوری که آنها بلافاصله مهار آن است.

امی کوپر گفت: Christian کوپر بود پرتاب رفتار در سگ او که مسیحی کوپر را انکار می کند.

که زمانی که مسیحی کوپر شروع به ضبط.

“می تواند به شما لطفا ، آقا من درخواست شما را به توقف” امی کوپر می گوید: در این ویدئو به عنوان او سگ خود را با آن یقه و پیاده روی به سمت مسیحی کوپر.

“لطفا نمی آیند نزدیک به من” مسیحی کوپر تکرار به عنوان امی کوپر در ادامه به درخواست او برای متوقف کردن ضبط. در طول برخورد امی کوپر سگ مبارزات او به عنوان آسانسور آن جلو, پاهای, کردن زمین توسط حیوان یقه.

امی کوپر می گوید: او شما را به یک عکس و با پلیس تماس بگیرید. “لطفا در تماس با پلیس” مسیحی کوپر پاسخ, به عنوان او می ایستد در یک محل و سوابق.

“من قصد دارم برای گفتن آنها وجود دارد یک آفریقایی آمریکایی تهدید زندگی من” امی کوپر می گوید. او به عنوان صفحة و پیاده روی به عقب سگ همچنان به نفس نفس زدن برای هوا.

نجات سگ آژانس کاکر فلاشينغ بعد نوشت: در Facebook پست که سگ شد ” به آنها را به طور داوطلبانه “در حالی که این موضوع در حال رسیدگی است.”

عنوان این ویدئو در ادامه امی کوپر می گوید یک اپراتور 911 “من متاسفم. من در ربط و وجود یک مرد آمریکایی آفریقایی تبار او یک کلاه ایمنی دوچرخه سواری. او در حال ضبط است و تهدید من و سگ من.”

امی کوپر در ادامه به صحبت با اپراتور او دیوانه وار به درخواست پلیس برای آمدن بلافاصله. او پس از آن قرار می دهد دسته سه تایی سگ خود را. به عنوان به زودی به عنوان سگ قلاده است مسیحی کوپر می گوید: “با تشکر از شما” و فیلم به پایان می رسد.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de