مقامات کاخ سفید نشان می دهد شکستن جدید کروناویروس امداد بسته به قطعات کوچکتر

مقامات کاخ سفید روز یکشنبه دوباره پیشنهاد بهترین راه برای ادامه coronavirus امداد است که به تقسیم دموکراتیک $3.4 میلیارد دلار طرح را به قطعات و تصویب برخی از اقدامات به سرعت در حالی که بحث همچنان در موارد دیگر.

در یک مصاحبه با ABC News’ “این هفته” در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: او فکر کرد که کنگره باید تصویب بیمه بیکاری کمک به مدارس و مسئولیت برای حفاظت از کسب و کار.

“شاید ما می تواند قرار داده است که رو به جلو که گذشت و ما می توانیم مذاکره در بقیه لایحه,” او گفت:.

هفته گذشته مجلس نانسی پلوسی بارها و بارها رد انجام این قانون در تکه تکه مد.

و در مصاحبه روز یکشنبه در CBS’ “چهره ملت” پلوسی نشان داد هیچ نشانه ای از تغییر ذهن خود را.

یک اولویت عمده برای دموکرات ها از دست رفته از علفزار را بسته است پول بیشتری برای دولت های ایالتی و محلی.

“ما شده اند آماده برای دو ماه و ده روز” به مذاکره پلوسی گفت: با اشاره به زمانی که دموکرات طرح به تصویب مجلس.

نه در آن طرف نشان دادن نشانه هایی از budging به نظر می رسد مانند محرک مذاکرات ممکن است بکشید.

جمهوریخواهان ممکن است شمارش را بر فشار قانونگذاران برای عمل از بلندی انقضا 600 $هفتگی پرداخت افزایش مزایای بیکاری فدرال. این مزایا دریافت شده توسط بیش از 20 میلیون آمریکایی پایان می رسد به طور کامل در ژوئیه 31. بدون توجه به آنچه در کنگره ندارد, در حال حاضر وجود دارد به احتمال زیاد به یک شکاف در آن مزایای فدرال با توجه به تاخیر در گسترش آنها.

اما پلوسی می تواند در شمارش رای دهندگان سرزنش مغلوب ساختن پیشی جستن برای هر گونه تاخیر. او به رئیس جمهور جدید نام مستعار “آقای باعث بدتر.”

اقتصاددانان نگران اقتصاد در حال از دست دادن بخار در ماه ژوئیه پس از بازگشت از کوتاه اما عمیق و انقباض در سه ماهه دوم.

آنها بیشتر دولت در کمک به بیکاران به عنوان ضروری برای حفظ اقتصاد از کشویی به دو شیب رکود

آن را به عنوان جدید اخراج در ادامه اعلام می شود روزانه با میلیاردر ری Dalio را پرچین-صندوق بریج آخرین گزارش کاهش شغل در اواخر هفته گذشته.

در مصاحبه عصر روز شنبه با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تایید ایران بسته خواهد کاهش پتو $600 هفتگی بیکاری پرداخت. به جای آن پاداش خواهد بود و متناسب با کارگران درآمد به طوری که آنها حدود 70 درصد از آنها را که به خانه پرداخت.

“ما می خواهیم به چیزی که قادر است در حدود 70 درصد دستمزد جایگزینی که من فکر می کنم عادلانه در سطح” Mnuchin گفت.

مراتع و Mnuchin بودند در کاپیتول هیل در روز شنبه و باز خواهد گشت یکشنبه برای قرار دادن نکات تکمیلی در جمهوری بسته شود پرده برداری کرد روز دوشنبه.

Mnuchin گفت: ایران با اندازه گیری هزینه $1 تریلیون.

“ما می تواند حرکت بسیار سریع با دموکرات ها در مورد این مسائل. ما نقل مکان کرد و به سرعت و قبل از من هیچ دلیلی که چرا ما نمی توانیم به سرعت حرکت دوباره. و اگر از مسائل وجود دارد که دیگر ما در برخورد با کسانی که به عنوان خوب,” او اضافه شده است.

در یک مصاحبه جداگانه, کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow تایید کرد در یک مصاحبه در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” است که ایران با طرح جدید شامل $1,200 محرک چک برای آمریکایی ها خواهد بود و گسترش فدرال مهلت قانونی برای اخراج.

Kudlow در تمسخر پیشنهادات اقتصاد تضعیف شد.

“اقتصاد در حال بهبود است با فراز و نشیب” Kudlow گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر