کاخ سفید و خوی سياه به عنوان برگ برنده جنگ با جیمز Mattis انتقاد بیش از کتاب مقدس op عکس

واشنگتن – رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش محوری به دور از بهمن خبر بد پنج شنبه حتی به عنوان دستیاران کاخ سفید اذعان کرد احساس تحت محاصره از معترضان coronavirus و رسانه ها.

طی 24 ساعت کاخ سفید مواجه عمومی تقسیم بین رئیس جمهور و وزیر دفاع علامت Esper یک تاول انصراف سابق خود بالا پنتاگون رسمی جیمز Mattis, یک شغل جدید گزارش مستند اضافی 1.9 میلیون آمریکایی ظ اولیه به تعداد مدعیان بیکاری و طولانی سوال در مورد تصمیم به حذف یک پارک صلح آمیز معترضان دوشنبه برای ریاست جمهوری عکس, op.

حتی برای یک رئیس جمهور که به مدت طولانی به استقبال هرج و مرج آن را به یک هفته پر سر و صدا.

“این تقریبا به عنوان اگر گاهی رسانه ها به ما گفتن, ‘شرم بر شما دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شرم بر شما دولت برای اجازه دادن به معترضان تظاهر کنندگان و غارتگران به بازگشت و پایان کار آنها آغاز شده است’ ” سخنگوی کاخ سفید هوگان Gidley گفت: پنج شنبه. معترضان آتش سوزی در کلیسای سنت جان پنج شنبه شب اما تظاهرکنندگان در میدان لافایت در روز دوشنبه بودند شورش.

این مقام کاخ سفید پیام شده است به انتقاد از پوشش رسانه ای رئیس جمهور تصمیم به پاک کردن میدان لافایت بنابراین رئیس جمهور می تواند نگه دارید و یک کتاب مقدس برای دوربین در کلیسای سنت جان. برخی از مشاوران صحبت به شرط ناشناس ماندن اذعان تصاویر پلیس پاکسازی پارک بود و نه یک نگاه خوب اگر آنها اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن نیت برای تحت فشار قرار دادن تظاهر کنندگان نه معترضان مسالمت آمیز.

حوادث را تاریک و خوی در خانه, کسانی که مشاوران گفت.

“آن آسیب دیده ریاست جمهوری اعتبار گفت:” مت بنت با مرکز سمت چپ اتاق فکر راه سوم بود که یک مقام کاخ سفید در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون دولت. “کاخ سفید و دولت به سادگی دروغ در مورد حمله به این ادعا وجود دارد بدون استفاده از زور که کل جهان می توانید ببینید که وجود دارد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است مجادله با نحوه پاسخ دادن به نه تنها تظاهرات بلکه زمینه ای احساس وحشت و نگرانی بیش از مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای بیش از هشت ساعت به او التماس کرد برای نفس. فلوید مرگ هم زده در سراسر کشور خشم و تقاضا برای عمل به آدرس خشونت پلیس نسبت به آمریکایی های آفریقایی تبار. مغلوب ساختن پیشی جستن و اجتناب از این فرصت برای ملی آدرس خواستار وحدت و شفا. این خلأ توسط آسیب رساندن اخبار.

مقامات دولت گفت: آن Ivanka Trump ایده برای رئیس جمهور برای رفتن به کلیسا دوشنبه اما اصرار او بود و نه درگیر در اجرای این طرح است. پاکسازی پارک لافایت – که در آن مقامات با استفاده از اسپری فلفل و دیگر پرقدرت اقدامات و خواسته شد که هر دو حزب انتقاد از کاپیتول هیل. بسیار بزرگتر مردم در انتخابات از معترضان وارد کاخ سفید روز بعد.

برایان گرینبرگ, 67, یک semiretired تغییر آب و هوا مشاور از واشنگتن گفت: “معلوم شنبه به افتخار فلوید و اعتراض مغلوب ساختن پیشی جستن.

“آن همه شروع می شود در حدود یک چهارم مایل بیش از وجود دارد در 1600 خیابان پنسیلوانیا,” او گفت:. “من محکوم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. او است که باعث درد بسیار است.”

گرینبرگ انجام یک دست کشیده دو طرفه ثبت نام. یک طرف خواندن “شرم! شرم! نظامی goon جوخه و tinpot رئیس جمهور.” از طرف دیگر گرینبرگ برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ هنگامی که خبرنگاران از او پرسید شنبه اگر کتاب او برگزاری در مقابل کلیسا بود “خود مقدس است.”

“این یک کتاب مقدس” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

“مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به ملی درد و ناامیدی” گرینبرگ علامت به عنوان خوانده شده. “این یک کتاب مقدس است.'”

تهمت و دیگر مقامات کاخ سفید بودند گرفتار کردن گارد چهارشنبه Esper را اعلام کرد که او مخالف استفاده از ارتش آمریکا برای آرام داخلی ناآرامی یک استراحت با تهمت آنقدر شدید است که مطرح شده حدس و گمان در مورد Esper را طول عمر در پنتاگون. تهمت و تهدید کرده بود به استناد 1807 قیام اقدام به ارسال نیروهای خود را به متحده است.

Esper گفت که او مخالف این ایده بر اساس وضعیت.

ساعت بعد Esper را در سلف گذراند op-ed انفجار مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “اولین رئیس جمهور در طول عمر من که نمی سعی کنید برای متحد کردن مردم آمریکا.” انتقاد بود به خصوص قابل توجه به دلیل Mattis – هنگامی که مورد ستایش قرار داد با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یکی از “من ژنرال” – به ندرت هدف گرفته در کاخ سفید پس از خروج از دولت.

“هرگز رویای من بود که سربازان در نظر گرفتن که همان سوگند خواهد بود دستور داد تحت هیچ شرایطی به نقض حقوق اساسی شهروندان خود – بسیار کمتر به ارائه عجیب و غریب عکس op برای انتخاب فرمانده ارشد نظامی با رهبری ایستاده در کنار” Mattis نوشت: در اقیانوس اطلس.

در بخشی به دلیل coronavirus را مجبور به تعلیق از تظاهرات و دیگر کمپین وقایع بازدید در لحظه های خطر ناک برای مغلوب ساختن پیشی جستن گشتند. نظرسنجی ها نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزه دموکراتیک نامزد انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن در برخی از میدان نبرد متحده است. رویترز/ایپسوس نظرسنجی این هفته نشان داد که اکثر آمریکایی ها همدردی با فلوید معترضان بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن است و بس.

نظرسنجی: آمریکایی ها رد تهمت پاسخ به Floyd مرگ و تظاهرات سنجی پیدا کردن

خبر بد تر بافندگی جمعه زمانی که دولت ممکن است گزارش اشتغال است به احتمال زیاد برای نشان دادن نرخ بیکاری فزاینده به حدود 20 درصد به عنوان اقتصاد hemorrhaged شغل در طول بیماری همه گیر.

مشاوران گفت: آنها باقی می ماند و با اعتماد به نفس مغلوب ساختن پیشی جستن در نهایت پیروز است که خود قانون نظم و پیام بر روی معترضان طنین انداز خواهد شد با رای دهندگان نوسان است که این بیماری همه گیر عقب و اقتصاد آماده است به ضربه محکم و ناگهانی.

گرفتن دشوار است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن بازگشت به سال 2016 موضوع به عنوان خشونت گسترش فلوید پس از مرگ

مغلوب ساختن پیشی جستن و تیم او به دنبال گرفتن ابتکار عمل توسط ایران با اشاره به تصمیم روز شنبه به انتشار یک نیروی کهنه کار مایکل سفید که زندانی شده بود برای نزدیک به دو سال است. این حرکت بود که آخرین سیگنال که تنش با ایران که هایش در این سال به نظر می رسد نشست به عنوان دو کشور باید متمرکز بر روی این ویروس است.

“چه روز بزرگی برای این کشور” Gidley گفت. “او بدست بیشتر بازداشت شدگان بیشتر گروگان ها در آن زمان فقط در مورد هر رئیس جمهور و او را برای رفتن به آن را نگه دارید.”

مغلوب ساختن پیشی جستن باقی مانده است بیشتر از نمایش از شنبه, زمانی که او مطرح شده به صورت عکس در یک کاتولیک حرم در واشنگتن است. اما drumbeat از اخبار بد همچنان ادامه دارد. مغلوب ساختن پیشی جستن که نگهداری تنگ گرفتن بر خود دیده است تعداد فزاینده ای از جمهوری خواهان شکستن صفوف با او را بیش از خود را در پاسخ به Floyd مرگ است.

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا روز پنجشنبه گفت او موافقت کرد و با محکومیت عمومی مغلوب ساختن پیشی جستن توسط Mattis و گفت که او در حال مبارزه بر سر اینکه آیا او خواهد رای برای رئیس جمهور در نوامبر است.

او به نام Mattis’ comments “درست و صادقانه و لازم است و سر رسیده” و اضافه کرد که کلمات خود را به رهبری او را به این باور است که “شاید ما در حال رسیدن به یک نقطه که در آن ما می تواند صادقانه تر با نگرانی هایی است که ما ممکن است نگه داخلی و شجاعت از خود ما اعتقادات به صحبت کردن.”

به عنوان آنها در گذشته به چالش کشیدن اخبار, چرخه, کاخ سفید و مشاوران سعی محوری پیام نسبت به مورد علاقه نقاط صحبت کردن. این رئیس جمهور است که به احتمال زیاد به امضای یک فرمان اجرایی پنجشنبه در دفتر بیضی شکل متمرکز بر تسریع اجازه آخرین در یک خط طولانی از برنامه های کاخ سفید در نظر گرفته شده به سرعت زیرساخت های سرمایه گذاری. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن امضا کرده است حداقل پنج سفارشات با تمرکز بر زیرساخت و اجازه.

حتی تلاش برای به دست آوردن پیش از این اخبار باید تأکید مغلوب ساختن پیشی جستن چالش: برنامه ریزی سفر به مین در روز جمعه به تور یک کسب و کار است که تولید کنندگان پزشکی سواب کشیده شده دو حزبی مقاومت است. سناتور. سوزان کالینز R-مین است که در یک مسابقه برای انتخاب مجدد گفت که او نمی خواهد به نظر می رسد با مغلوب ساختن پیشی جستن. مین رژیم صهیونیستی است. جانت میلز یک دموکرات گفت که او نگران سفر رئيس جمهور به دولت می تواند به ایجاد ناآرامی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de