کاخ سفید enacts جدید احتیاطی به عنوان coronavirus حرکت می کند و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی

واشنگتن – با کروناویروس قرار گرفتن در معرض ورود در بال غربی کاخ سفید در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی برای اطمینان از ایمنی از رئیس و کارکنان خود را پس از دو دولت دستیاران آزمایش مثبت برای coronavirus.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و معاون رئیس جمهور مایک پنس تست خواهد شد و روزانه از این ویروس به عنوان هر عضو ستاد در مجاورت نزدیک به آنها را. سفید خانه مهمان خواهد بود و آزمایش فضاهای کاری را انجام دهند به طور منظم تمیز کردن عمیق و کارکنان به دنبال خواهد داشت اجتماعی فاصله دستورالعمل تحت دمای روزانه چک و خود را نشانه سابقه مرور سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere روز یکشنبه گفت.

“رئیس جمهور پزشک و کاخ سفید عملیات همچنان به همکاری نزدیک برای اطمینان از هر احتیاط گرفته شده است برای حفظ رئیس جمهور برای اولین بار از خانواده و کل کاخ سفید پیچیده امن و سالم در همه زمان ها” Deere گفت.

اضافی ایمنی مراحل پس از یک هفته پر هرج و مرج که در آن مشاوران به تهمت و پنس تست مثبت برای coronavirus و سه نفر از اعضای کاخ سفید Coronavirus نیروی کار وارد قرنطینه پس از نزدیک شدن به کسی که مبتلا به این بیماری است.

نیروی دریایی نوکر شده بود که در همان اتاق با مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه آزمایش مثبت در هفته گذشته برای این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 80,000 آمریکایی است. پنس مطبوعات, منشی, کتی میلر همچنین آزمایش مثبت در روز جمعه باعث آزمایشات شش پنس کارکنان که در تماس با او. تمام شش کارکنان آزمایش منفی دولت گفت.

Dr. Anthony Fauci, یک متخصص بیماری های عفونی و عضو مجلس coronavirus نیروی کار روز شنبه اعلام کرد که او را “اصلاح قرنطینه” پس از آمدن به تماس با کسی که این ویروس. Fauci را آزمایش کرده است منفی ها برای این ویروس خواهد شد به طور منظم مورد آزمایش قرار خواهد شد و نظارت بر دما و دیگر شاخص های سلامت یک سخنگوی موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت. او را به ماندن در خانه و telework اما رفتن به کاخ سفید شود.

دو دیگر coronavirus نیروی کار اعضای – رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و استفان هان کمیسر غذا و دارو – گفت: آنها نیز خود قرنطینه پس از آمدن در تماس با یک فرد که تست مثبت است.

همه سه و دیگری وظیفه نیروی عضو – Adm. برت P. Giroir معاون وزیر بهداشت در وزارت بهداشت و خدمات انسانی – برنامه ریزی شده بود به نظر می رسد روز شنبه قبل از یک کمیته مجلس سنا به شهادت در مورد این دولت در پاسخ به این ویروس است. آنها در حال حاضر به نظر می رسد با ویدئو کنفرانس به جای.

“پس از مشاوره با دکتر Fauci و در فراوانی از احتیاط برای ما شاهدان سناتورها و کارکنان هر چهار دولت شهود ظاهر خواهد شد توسط ویدئو کنفرانس با توجه به این شرایط غیر معمول” گفت: سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و کمیته حقوق بازنشستگی.

هیچ یک از این نیروی کار اعضا در قرنطینه شناسایی فرد آلوده با آنها تماس داشتند. اما میلر اغلب حضور نیروی کار جلسات در نقش خود به عنوان دبیر مطبوعاتی برای پنس شده است که منجر به کاخ سفید را coronavirus پاسخ.

میلر است که به استفان میلر یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن ارشد مشاوران شناخته شده برای خود خط موضع در مهاجرت.

فرودگاه نمایش: CDC دانشمندان رد در کاخ سفید فشار به راه اندازی مجدد فرودگاه تب نمایش برای COVID-19

در ضمن یک دستیار شخصی برای مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump, همچنین دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به اخبار و گزارش های متعدد. دستیار است که کاخ سفید کارمند شده است teleworking برای نزدیک به دو ماه شده است و در اطراف Ivanka Trump در چند هفته سی ان ان گزارش شده است.

حداقل 11 سرویس مخفی آمریکا عضو گزارش شده است با آلوده coronavirus و حدود 60 دیگر کارکنان شد و در قرنطینه یک فرد آشنا با این موضوع روز جمعه گفت.

واگذاری مکان از بیمار Secret Service کارکنان نیز مشخص نیست. این سرویس که در پادمان مالی این کشور و سیستم را فراهم می کند حفاظت شخصی برای رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و خانواده های آنها همراه با بازدید از سران دولت اتحاد 7,600 کارکنان. برخی از بیش از 3000 عوامل کار در مجاورت نزدیک به کسانی که آنها را محافظت می کند.

ریاست جمهوری منتقد: ما coronavirus پاسخ یک “هرج و مرج فاجعه’ اوباما می گوید سابق کارکنان در تماس

این ویروس گسترش و نزدیک به مغلوب ساختن پیشی جستن دایره درونی می آید در خصوص زمان نامناسب برای کاخ سفید است که اصرار متحده به بازگشایی اقتصاد خود و تلاش شده است تا نشان دهد که زندگی به حالت عادی بازگشت سراسر کشور است.

دولت برگزار کرده است چندین دقت هماهنگ حوادث در روزهای اخیر به ترویج چنین یک تصویر از جمله یک سری از دفتر بیضی جلسات بین تهمت و فرمانداران پرستاران و رهبران کسب و کار. اما اغلب چنین گردش به پایان رسید تا فقط تاکید ویروس’ گرفتن در زندگی آمریکایی.

پیام distrupted: پنس با هدف پروژه عادی خود را در طول سفر به آیووا اما coronavirus در راه

برخی از دستیاران کاخ سفید به نظر می رسد شدت دستپاچه شده توسط این تحولات است.

“این ترسناک است برای رفتن به محل کار” کوین Hassett یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی بالا گفت: یکشنبه طی یک مصاحبه با CBS چهره ملت است.

کار در بال غربی است “کمی مخاطره آمیز” از آنجا که آن را “یک مکان شلوغ,” Hassett گفت.

“من فکر می کنم من می تواند بسیاری امن تر اگر من در خانه نشسته از من خواهد بود رفتن به بال غربی” او گفت:. اما “شما باید آن را انجام دهد چرا که شما باید برای خدمت به کشور خود هستند. و وجود دارد بسیاری از چیزهایی که شما نمی توانید انجام دهید جز وجود دارد.”

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع اصرار دارد که پروتکل های جدید قرار داده و در جای خود در کاخ سفید را در حال حاضر امن محیط کار حتی امن تر است.

“این است که احتمالا امن ترین جایی است که شما می توانید به او گفت:” جمعه است.

مایکل کالینز را پوشش می دهد کاخ سفید است. رسیدن به او را در توییتر @mcollinsNEWS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>