کاخ سفید مشاور می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن را کمتر coronavirus تست شد ‘زبان در گونه’

واشنگتن — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جلب گسترده انتقاد زمانی که او گفت: در اولین تجمع پس از شروع coronavirus مستندات که او می خواست برای تست این ویروس به طور آهسته اما کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو روز یکشنبه گفت که “زبان در گونه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن تصریح کرد استدلال خود را در Tulsa, اوکلاهما, تجمع در شنبه شب که افزایش coronavirus تست منجر به افزايش تعداد موارد شناسایی شده در ایالات متحده خواستار آزمایش یک “شمشیر دو لبه است.”

“در اینجا بد بخش: هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “بنابراین من گفت: من به مردم, ‘آهسته تست کردن لطفا.'”

ناوارو گفته سی ان ان جیک Tapper در صبح روز یکشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات ساخته شده بودند در “نور لحظه.”

“شما می دانید, آن را, زبان در گونه. بیا در حال حاضر. که زبان در گونه لطفا” ناوارو گفت.

“این باعث می شود ما بد نگاه’: مغلوب ساختن پیشی جستن توصیف coronavirus تست به عنوان “مبالغه” و تماس کمتر اگر ویروس reemerges

اقدام وزارت امنیت داخلی وزیر چاد گرگ گفت که تهمت را به کم کردن سرعت تست شد در “سرخوردگی” بیش از پوشش رسانه ای گفت: تمرکز بر افزایش موارد به جای تست های پیشرفته در یک “چهره ملت” مصاحبه یکشنبه.

ایالات متحده پیشی گرفته است 2 میلیون و موارد مثبت coronavirus با حدود 120,000 مرگ و میر و چندین ایالت شاهد افزایش موارد است. در حالی که تهمت نسبت به افزایش موارد بر ramped تا تست کارشناسان نیز با اشاره به تلاش ها برای بازگشایی متحده پس از اقامت در خانه سفارشات در محل.

شنبه نخستین بار نیست که تهمت پیشنهاد گسترده تر تست باعث می شود این کشور نگاه بد به دلیل افزایش تعداد موارد هر چند از آن است که تلقی به عنوان یک ابزار مهم در ردیابی و حاوی این ویروس توسط کارشناسان بهداشت و درمان. او به نام تست “مبالغه” در وال استریت ژورنال مصاحبه هفته گذشته است. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany توجیه تهمت منطق هفته گذشته به عنوان “منطقی است.”

“هنگامی که شما انجام تست های بیشتر شما شناسایی بیشتر موارد,” او گفت:. “کشورهایی که آیا به اندازه تست شناسایی نمی همان تعداد موارد است.”

تجمع تساوی انتقاد: مغلوب ساختن پیشی جستن ناودان برای استفاده توهین آمیز ‘نژادپرستانه’ بیانات در تولسا رالی

مغلوب ساختن پیشی جستن نظر در این تجمع جلب واکنش از قانونگذاران دموکرات که با انتقاد دولت او در پاسخ به این coronavirus برجسته عدم دسترسی به تست به این بیماری همه گیر در سراسر کشور است.

“این ویروس به کشته شدن حدود 120,000 آمریکایی ها و هزینه دهها میلیون نفر شغل خود را در بخش های بزرگ به دلیل این رئیس جمهور نمی تواند و نمی خواهد بسیج آزمایش به عنوان به سرعت به عنوان ما نیاز به آن” سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن کمپین در بیانیه ای گفت. “به گوش او می گویند امشب که او دستور داده است تا آزمایش کند — شفاف تلاش برای ایجاد اعداد نگاه کنید بهتر است بد است.”

آتلانتا شهردار Keisha لنس کف در واکنش به ناوارو را ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن نظر بودند نه جدی در سی ان ان مصاحبه روز یکشنبه خواستار آن نامناسب یا راه.

“این است که هیچ وقت برای شوخی است. حتی اگر آن را یک شوخی که نبود آن را یک شوخی نامناسب. آیا شما فکر می کنم 120,000 خانواده ها وجود دارد که در حال از دست رفته عزیزان خود فکر کردم این خنده دار است؟” پایین گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de