Whiny ما باز ستاره تنیس نیاز به چک کردن امتیاز خود را

چرا نمی تواند این ستاره تنیس باز تر فکر?

طرفداران ورزش — نه به ذکر است مؤمنان در شهر نیویورک باز گشت — بهترین اخبار همیشه در روز سه شنبه زمانی که انجمن تنیس ایالات متحده اعلام کرد که آمریکا باز خواهد بود, بازی, بدون, طرفداران در مرغزار فلاشینگ شروع Aug. 31.

و بر خلاف لیگ اصلی بیس بال است که به دام افتاده در خاردار مذاکرات و لیگ ملی فوتبال است که دکتر Anthony Fauci به تازگی هشدار داده است که بعید است به بازگشت از سقوط باز تصمیم نهایی شد و تمام throatedly تایید شده توسط رژیم صهیونیستی است. کومو.

“در آن برگزار خواهد شد بدون طرفداران, اما ما می توانیم آن را تماشا در تلویزیون و من را که” کومو گفت. “تنیس اقتدار در حال رفتن به گرفتن فوق العاده احتیاطی.”

فوق العاده! برای خسته جمعیت برای آنها کلمه “لغو” تبدیل شده است به عنوان به طور منظم به عنوان “صبح به خیر” این یک دیدنی تغییر سرعت.

اما وجود یک مزاحم چیزی که ایستاده در تنیس’ راه: بازیکنان تنیس است. این ورزش را بالا ستاره ایم که رسید مزایای آن برای سال شده اند پیف-poohing پیشرفت در هر مرحله.

سال گذشته ویمبلدون قهرمان سیمونا هالپ گفت: پس از اعلام او به احتمال زیاد نمی خواهد سفر به ملکه. و نواک جوکوویچ رافائل نادال و Nick Kyrgios باید با صدای بلند انتقاد تنیس’ kick-start — امن تلقی با فقط در مورد هر متخصص برای هفته ها.

در طول مذاکرات فعلی جهان شماره 1 جوکوویچ به نام باز ما برنامه های “افراطی” و “پایدار” شکایت که بازیکنان را به کوچکتر entourages فقط سه نفر و که همه رقبا باید اقامت در یک یا دو هتل یا اجاره خانه در این نزدیکی هست در کوئینز.

Marcus Rashford of Manchester United has used his platform to help the needy, instead of staying inside to hide.
مارکوس Rashford از منچستر یونایتد است نه تنها آماده به بازی دوباره و بدون طرفداران در غرفه او با استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به کودکان نیازمند برخورد با این بیماری همه گیر کوروناویروس.گتی ایماژ

“ما نمی خواهد که دسترسی به منهتن ما را به خواب در هتل ها در فرودگاه به آزمایش دو بار یا سه بار در هفته” جوکوویچ whined.

البته این نیز به معنی اسراف شام در Nobu و هیچ آرامش شب در یکی از جوکوویچ در دو سوهو آپارتمانهای ارزش یک ترکیب 10 میلیون دلار. پس از سه ماه زیر یک سرپناه در محل سفارش به دام افتاده در گرفتگی آپارتمان نیویورکی نمی همدردی با صرب.

نادال سال گذشته ما قهرمان ابراز معقول تر رزرو در مورد ایمنی از نیویورک یکی از سخت ترین-آمار شهرستانها حتی اگر بزرگ اپل کار کرده است سخت به معکوس ما مارس اوج.

“اگر شما [درخواست] من امروز من خواهد گفت:” نه ” او گفت: AP در اوایل ماه ژوئن است. “در چند ماه ؟ من نمی دانم. امیدوارم ” بله ” … اما باید صبر کنیم احتمالا تا زمانی که ما روشن تر اطلاعات در مورد چگونه به آن را حذف تکامل می یابد و وضعیت چگونه است رفتن به در نیویورک در یک زن و شوهر از ماه.”

جهان شماره 2 نیست اما صحبت در مورد هر گونه آزار دهنده ترس بیش از بازی باز فرانسوی که به نقل مکان اصلی آن ممکن است تاریخ به صرف دو هفته پس از باز ما با توجه به همه گیر. نادال برنده در پاریس یک رکورد 12 بار و در 34 سال است که بسیار مردها را به نفع خود وجود دارد دوباره از نمره یک پنجم باز ما پیروزی است.

بسیار سخت تر به گوش دادن به استرالیا اسپیت فایر Kyrgios که اگر چه او یکی از تنیس ترین scintillating استعداد است که شاید بزرگترین آن نوزاد است.

“افرادی که در زندگی ما البته در حال هل دادن به جلو بروید او گفت:” در توییتر. “خودخواه” من من hazmat کت و شلوار آماده برای زمانی که من سفر از استرالیا و سپس به قرنطینه به مدت 2 هفته در بازگشت من است.”

او در تماس با ما خودخواه ؟

من می خواهم شروط Kyrgios بود خودخواه یکی زمانی که او بازنشسته از یک سال 2017 ویمبلدون بازی با یک “آسیب” تنها به رفتن چماقی در لندن با دو زن که همان شب. و یا ممکن است آخرین زمانی که او در توییتی که باز فرانسوی “کاملا بمکد” و سپس انصراف در مدت کوتاهی پس از استناد به “بیماری است.”

مقابل تمام این خراب میلیونرهای با 22 سال فوتبال انگلیس بازیکن مارکوس Rashford از منچستر یونایتد. نه تنها معشوق phenom بازگشت به میدان با تیم خود را به لذت از طرفداران در سراسر جهان او را با استفاده از پلت فرم خود را برای کمک به کودکان گرسنه در طول این بحران است.

“ما نیاز به صدای برای کسانی 200,000 کودکان که هیچ چاره ای اما به وعده های غذایی پرش امروز” Rashford توییتی هفته گذشته است. “من حاضر به تسلیم شدن نیست.”

خود را قدرتمند کمپین درخواست یک تغییر سیاست — و یک تماس تلفنی از نخست وزیر بوریس جانسون. در ضمن در نیویورک با میلیون ها نفر از مردم هنوز هم از کار و ولع مصرف برخی از بالا بردن ما غنی بازیکنان تنیس کاملا مات و مبهوت که آنها در حال خواسته به … بازی تنیس.

Retired former number one tennis pro, Jimmy Connors, recently tweeted that he would have killed for the opportunity for fame as the current pros enjoy.
سابق تنیس حرفه ای Jimmy Connors توییتی در سال 2018 است که او “را بازی کرده اند در 12 ظهر در صحرا” را به یک فرصت برای برنده شدن در این باز ما را 3.5 میلیون دلار جایزه.WireImage

دو سال پیش زمانی که بی بنیه ورزشکاران بودند نرده در برابر گرما در ما باز سابق جهان شماره 1 Jimmy Connors در توئیتر خود نوشت: “به یک شانس برای بازی با 3.5 میلیون من می خواهم که در 12 ظهر در صحرای بزرگ آفریقا.”

در سمت راست جیمی. تنیس یک ورزش بازی های برگزار شده در شش قاره در سطوح مختلف در آب و هوای مختلف است که همه در مورد سازگاری و افزایش به این مناسبت است. و همه گیر است که بزرگترین مناسبت از همه آنها را.

ESPN پاتریک McEnroe در نقطه زمانی است که او می گوید که تنیس خانواده سلطنتی است و بیشتر متمرکز بر سبز در حساب های بانکی خود را از سبز آمریکا hardcourts.

“رفتن نیست توسط چه نادال و جوکوویچ می گویند,” او گفت: Tennis.com اصرار دارد که مقدار زیادی از بازیکنان را نشان می دهد در ماه اوت است. “آنها در حال غنی شدن غنی تر و دیدگاه های خود را در حال اریب.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>