که در آن من باید بازنشسته؟: من از بازنشستگی درآمد $95,000 از یک سال و من می خواهم یک walkable مقرون به صرفه ساحل شهر به صرف زمستان. که در آن من باید بازنشسته ؟

عزیز Catey,

من و همسرم در حال 58. او بازنشسته خواهد شد در 62 و من در 67. ما سالانه درآمد بازنشستگی در 67 خواهد شد در حدود $95,000 از امنیت اجتماعی و حقوق بازنشستگی و سرمایه گذاری است. ما می خواهم برای پیدا کردن مقرون به صرفه دوستانه جایی برای اجاره در طول ماه های زمستان که گرم است و به عنوان نزدیک که ممکن است به اقیانوس در خوب اوله ایالات متحده آمریکا است.

ما برنامه ریزی برای پرداخت خانه ما در غرب در حدود شش سال. ممنون برای دیگر هیچ بدهی. در حالت ایده آل این محل نیز خواهد بود که در نزدیکی فروشگاه, در رستوران ها و walkable. آن را نمی توان در سواحل غرب است. در سال آینده ما می خواهم به بازدید از محل به “تست آب.” می تواند به شما کمک کند با برخی از توصیه های برای آینده snowbirds?

با تشکر از شما
G. A.

عزیز G. A.

من تعدادی از نامه های مشتاق snowbirds و رک و پوست کنده فرار ماه های سرد سال برای تلفن های موبایل مانند یک برنامه به من (من نوشتن این به عنوان من در همراه یک ژاکت سرد در شهر نیویورک و رویای یک درخت خرما و نوشیدنی چتر).

البته وجود دارد چیزهایی که در نظر بگیرید مانند مالیات (در اینجا یک قطعه از پول چگونه snowbirds می توانید از “a blizzard از مالیات”), صفحه اصلی, امنیت, winterizing خانه خود را و بیشتر (این راهنمای یک شروع خوب است).

که گفت: snowbirding است که یک فوتی و فوری گزینه است. در اینجا سه لکه در walkable قشنگ مقرون به صرفه شهرهای ساحل.

St. Augustine, Florida

St. Augustine, Florida


iStock

این شهر حدود 15000 ساکنان nestled در امتداد شهرستان 42 مایل از سواحل بکر و دارای تن تاریخ است. “شما نمی توانید راه رفتن بسیار دور در سنت آگوستین بدون اینکه یادآور آن است که قدیمی ترین در اروپا, تاسیس شهرستان در ایالات متحده—که خانه بیش از 60 مکان های تاریخی و جاذبه های از جمله یک میدان شهر که قدمت آن به 1573. این شهرستان است که هنوز هم بسیار زنده ، فقط عابر سنت جورج خیابان صف با bistros بوتیک ها و میله bustles در تمام طول روز و به شب با موسیقی زنده که از عملا هر درب باز” می نویسد: Kiplinger را از شهر که در آن خواستار “هوشمند” در محل به بازنشسته.

و سفر و اوقات فراغت است که آن را به نام یکی از هفت بهترین مکان برای بازدید در فلوریدا اشاره می کند که: “این قابل پیاده شهر با فتنه آغشته; زمزمه های گذشته چرخش از طریق هر cobblestoned کوچه.” Kiplinger را اضافه می کند که سنت آگوستین است “همه چیز از گلف به رقص شکم برای بازنشستگان” را به عنوان به خوبی به عنوان “مقدار زیادی از فعالیت های فرهنگی و مقرون به صرفه لوکس زندگی و کلاس اول مراقبت های بهداشتی است.”

تا مطمئن شوید که وجود دارد ارزان تر شهرها برای زندگی در فلوریدا — هزینه زندگی در سنت آگوستین است که کمی بالاتر از حد متوسط برای آمریکا — اما این شهرستان دارای بسیاری از قدرت پردازش به آن توصیه می شود و خود را با درآمد شما به احتمال زیاد می تواند این کار: متوسط اجاره یک آپارتمان یک خوابه 800 دلار و ميانه دو خوابه تحت $1,000 با توجه به Sperlings (هر چند شما ممکن است به پرداخت بیشتر در قلب از همه چیز) — نه به ذکر است که فلوریدا یکی از مهمترین و مالیات پسند متحده در این کشور برای بازنشستگان Kiplinger یادداشت. (در اینجا یک قطعه در چه snowbirds می تواند مشمول مالیات به عنوان ساکنان فلوریدا.)

گالوستون تگزاس

گالوستون تگزاس


iStock

تگزاس مانند فلوریدا هیچ مالیات بر درآمد و مالیات-دوستانه به بازنشستگان و گلوستون به خودی خود دارای یک هزینه زندگی که به طور قابل توجهی کمتر از متوسط. آن را نیز حداقل در بخش های منطقی قابل پیاده و ارائه می دهد “سواحل آرام و همچنین پر جنب و جوش صحنه فرهنگی” می نویسد: Kiplinger را که می خواند و آن را یک محل عالی برای بازنشسته شود.”

شما نمی خواهد خسته نمی شود وجود دارد: “از آنجا که گلوستون جذب بسیاری از آخر هفته بازدید کنندگان وجود دارد همیشه چیزی در رفتن” می نویسد: Kiplinger را — از جمله جشن سالانه مانند مردی Gras غذایی و شراب جشنواره Brewmasters هنر و صنعت آبجو جشنواره و همچنین به عنوان یک پارک تفریحی و تابستان کنسرت. به علاوه هوستون — که بسیار عالی است بهداشت و مقدار زیادی بیشتر به انجام — است که کمتر از یک ساعت رانندگی دور. جرم کمی بالا در گلوستون اما امن تر محله.

آن را نه فقط در یک شهر رفت و آمد مکرر و یا می نویسد: نیویورک تایمز: “گالوستون (جمعیت 49,000) دارای شخصیت بیشتر از بسیاری از فلیپ فلاپ زمین های بازی. تاریخچه آن به عنوان غنی به عنوان که از چارلستون, S. C., یا, New Orleans مشهود است در شکوه سازه های مرکز شهر و در خرما به صف محله از خانه ویکتوریا در رنگ ژله باقلا سایه…اخیرا یک تلاش بازسازی در سال 1980 آغاز دور جدیدی از تغییرات. هنرمندان و کارآفرینان در حال پر کردن مرکز شهر lofts و رستوران ها; این روزها بسیاری از بازدید کنندگان می آیند برای تولید عجایب به عنوان به خوبی به عنوان آنهایی که در امتداد ساحل.

تمپا فلوریدا

تمپا فلوریدا


iStock

تمپا فرود در Kiplinger لیست بهترین مکان برای بازنشستگی پیش از موعد در بخشی به آن ‘به خصوص مقرون به صرفه هزینه های زندگی” و همچنین “تمام چیزهایی که شما می خواهم به دنبال در فلوریدا بازنشستگی: شن و ماسه سفید, سواحل, آبی گرم آب مقدار زیادی از گلف و سخاوتمندانه معافیت های مالیاتی.”

شما همچنین می توانید پیدا کردن برخی محلات که قابل پیاده و مقدار زیادی از قدرت پردازش دیگر بیش از حد مانند یک “در حال رشد غذا و موسیقی زنده صحنه قاتل صف از کارخانه های لبنی و تقریبا تا ابد ساحل و قایق پسند آب و هوا” می نویسد: Thrillist که خواستار کیفیت زندگی در اینجا “جذاب است.”

تمپا (جمعیت حدود 370,000) و مناطق اطراف آن نیز ارائه “هر دو پشت گذاشته, ساحل, شیوه زندگی و امکانات یک منطقه بزرگ شهری از جمله تیم های ورزشی حرفه ای, جالب, موزه ها و مجموعه ای از سرگرمی ها و گزینه های ناهار خوری” می نویسد: آمریکا, اخبار. برخی از شکایت از این شهر رشد و پراکندگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>