برای J. Crew طرفداران وجود دارد برخی از ریز-متناسب با پوشش نقره ای در اخبار از مجلل preppy خرده فروش لباس ورشکستگی — دادگاه مورد ترجمه می تواند به کاهش قیمت در آینده برای خریداران به گفته کارشناسان در ورشکستگی در صنعت خرده فروشی.

J. Crew یک شرکت با بدهی در ترازنامه قبل از coronavirus شیوع روز دوشنبه اعلام کرد این بود تشکیل پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت پس از کار کردن یک معامله با وام دهندگان به re-ساختار بدهی های شرکت های بزرگ. معامله خواهد به نوبه خود بدهی $1.65 میلیارد دلار به سهام شرکت برای وام دهندگان.

J. Crew است که نه با بستن درب آن و نه نابودی این شرکت تاکید کرد در اعلام آن است. “فصل 11 یک ابزار فراهم می کند که شرکت ها در اتاق تنفس لازم برای رفع کسب و کار خود و آدرس خود را بدهی ادامه دارد در حالی که روز به روز عملیات” آن را گفت.

شرکت J. Crew, J. Crew کارخانه و Madewell وب سایت همچنان به کار گیرند و این شرکت گفت: به نظر می رسد به جلو به بازگشایی آجر و ملات فروشگاه “مطابق با CDC ارشاد به عنوان سرعت و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است.”

سخنگوی J. Crew کاهش یافته است به نظر.

“آنها ممکن است برای به دست آوردن بسیار تهاجمی است.’

— Marshal کوهن رئیس خرده فروشی تحلیلگر در گروه NPD

مورد ورشکستگی در منطقه شرقی ویرجینیا ورشکستگی دادگاه را تحت تاثیر قرار نمی قیمت کالا در فروشگاه های این شرکت گفت: در وب سایت خود را. اما تحلیلگران می گویند که این شرکت را مجبور به کاهش قیمت برای مردم را به خرید.

مصرف کنندگان با اشاره به این که J. Crew مشکلات شروع مدتها قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید. “Bummed مورد J. Crew چون آن دیگری من میخوام پیدا $145 خورشید لباس با گریپ فروت بر روی آن?” یکی توییتر TWTR, -0.56% کاربر نوشت: زمانی که خبر تشکیل پرونده ورشکستگی رسید. دیگری نوشت: “دلیل J. Crew ورشکستگی پر کردن ساده است: مردم یا می خواهید به پرداخت 1000 دلار برای یک لباس و یا آنها می خواهم به پرداخت 10 دلار است.”

اما زمان خواهد شد بگویید در مورد آن گفت: Marshal کوهن رئیس خرده فروشی تحلیلگر NPD Group یک شرکت تحقیقات بازار. “آنها ممکن است برای به دست آوردن بسیار تهاجمی است. بخشی از روند ورشکستگی است که نیاز به بالا بردن پول نقد” کوهن گفت MarketWatch.

“وجود خواهد داشت markdowns” گفت: وکیل دیوید سرگردان یک شریک در نیویورک-بر اساس قانون شرکت Davidoff Hutcher & بالنگ که در آن او نشان دهنده طلبکاران و بدهکاران, فروشندگان صاحبخانه و دیگران در طول رسیدگی به ورشکستگی.

“چه خرده فروش است که برای باز کردن با موجودی که با نشستن در قفسه برای یک ماه و شش ماه و هشت ماه و نه markdowns? آنها رو به خلاص شدن از شر موجودی که بیات” گفت: سرگردان که به تازگی به نمایندگی از فروشندگان که سیرز برای ورشکستگی زمینه.

J. Crew را تشکیل پرونده ورشکستگی ممکن است با مشخصات بالا به عنوان مثال از آنچه آمده است. ورشکستگی کارشناسان قبلا گفته MarketWatch آنها نیروبخش برای یک موج از هر دو تجاری و مصرف کننده در موارد ورشکستگی به عنوان بیکاری به شدت افزایش و جریان نقدی را مي خشكاند.

در همان زمان داده ها نشان می دهد که برخی از مصرف کنندگان ممکن است آماده به حمله با چنگال در معاملات فقط به عنوان برخی از کشورهای در حال استراحت خاموش کردن قوانین است.

از دست ندهید:با dealerships خودرو بسته, تخفیف, در اتومبیل های جدید و استفاده popping تا آنلاین

خرده فروشی در هفته پایان مارس 25 بودند توسط دو رقمی از یک سال قبل از آن با توجه به NPD Group داده است. اما فروش آن به عنوان از آوریل 25 شدند تا 16 درصد از یک هفته پیش از این شرکت گفت.

J. Crew در حال حاضر ارائه شده اند 40 درصد به 70 درصد تخفیف از طریق وب سایت خود را, اما کوهن گفت که تا به حال هیچ چیزی برای انجام با رسیدگی به ورشکستگی.

J. Crew مانند سایر خرده فروشان بود به طور ناگهانی گیر با بارهای کالا به فروشگاه به طور موقت بسته و مصرف کنندگان در خانه مانده تحت اجتماعی فاصله سفارشات به معنای آهسته گسترش COVID-19, او گفت:.

واقعی ورشکستگی محور چانه زنی می تواند با خارج از فصل موارد, او گفت:. J. Crew بهار مجموعه را ببینید سنگین ترین تخفیف کوهن گفت که مانند بسیاری از پوشاک فروشگاه ها — خرده فروش نیاز به آماده شدن برای فصل تابستان برای بازگشت به مدرسه خرید.

قبل از وقوع J. Crew تا به حال از 4000 کارمند تمام وقت و 9,000 پاره وقت کارکنان

J. Crew در حدود 500 فروشگاه در سراسر جهان و قبل از وقوع آن تا به حال از 4000 کارمند تمام وقت و 9,000 پاره وقت کارکنان با توجه به مدارک دادگاه واصل در مورد ورشکستگی است. شرکت furloughed 11,000 کارگران به عنوان نیاز پایه و اساس و همانطور که از دوشنبه این استخدام 2,000 فعال تمام وقت کارگران تشکیل پرونده اشاره کرد.

دیگر عمده پوشاک خرده فروشان رو سفت چالش های اقتصادی — و است که می تواند به معنای معاملات در سراسر هیئت مدیره برای خریداران مایل به صرف پول در حال حاضر.

سرگردان نشان دهنده فروشندگان در چین; مشتریان خود را داشته اند سفارشات مختلف کالاهای مصرفی اول لغو شد و پس از آن حمل می شود بیش از. “اگر خرده فروش در حال حاضر تابستان کالا که آنها شروع به فروش 30 روز پیش آنها را کوتاه تر پنجره که در آن به نقد که موجودی” سرگردان گفت.

اما او معتقد است J. Crew را مقرون به صرفه-زیرزمین فروش خواهد بود فقط آغاز است. “من گمان می کنم هر کس در حال رفتن به یک markdown برای جذب مشتریان به مراکز.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de