هنگامی که از سفر بازگشت ؟ پیش بینی, کشتی, بین المللی, مقصد تور و بیشتر

Covid-19 است و قرار است در سفر به توقف. در حالی که کارشناسان معتقدند صنعت گردشگری همچنان در شار وجود دارد علائم اولیه سازگاری و انعطاف پذیری است که در حال سوخت رسانی به مصرف کننده اعتماد به نفس است.

در حالی که اکثر آمریکایی ها نیست هنوز آماده برای کتاب بعدی خود را در تعطیلات رویایی آنها شروع به فهرست. این هفته در بالای سایت رزرو شده اند ترافیک وب سایت است. حدود 87 درصد از مسافران آمریکایی امیدوارند به تعطیلات پایان سال 2021 با توجه به یک مشتری جدید نظرسنجی توسط InsureMyTrip.

در حالی که وجود دارد ایمنی چالش های پیش رو وجود دارد باقی می ماند یک تمایل قوی برای بازدید از دیگر نقاط جهان – در نهایت. در اینجا برخی از پیش بینی ها در زمانی که مسافران در واقع قادر خواهد بود به آن را انجام دهد.

امن تعطیلات تابستان ایده: ‘پیدا کردن جایی که همه رفتن نیست’

سفرهای جاده ای

دوباره بجای اول برگشتن بالقوه: بسیار بالا

سفرهای جاده ای و staycations خواهد بود اولین بار در خط ارتجاعی. RVShare یک اجاره, بازار, برای, تریلر سفر و motorhomes گزارش 650 درصد افزایش در اجاره رزرو از اوایل ماه آوریل به عنوان بیشتر خانواده ها با توجه به drivable تابستان مقصد. تقریبا 65% از RV اجاره می خواهید به بازدید از پارک ملی و یا اردوگاه در سه ماه آینده با توجه به بررسی مشتری می باشد.

چه انتظار: در اردو انتظار استخر شنای سرپوشیده محدودیت ها و افزایش تا تمیز کردن پروتکل در حدود امکانات. جداول پیک نیک و صندلی مناطق ممکن است حذف شود برای تضعیف مهمانان از تجمع همراه با تغییرات دیگر. اردو بیشتر را ارائه می دهد فعالیت های فردی برای مهمانان و اتخاذ مجازی check-ins.

سفرهای جاده ای نخواهد بود همان تابستان امسال: اینجا چیزی است که شما باید برنامه ریزی برای

آماده برای یک پست-مستند تعطیلات اما کوتاه در پول نقد ؟ در اینجا این است که چگونه به انجام یک کار فوق العاده ارزان تعطیلات

مقصدهای داخلی

دوباره بجای اول برگشتن بالقوه: آهسته

اکثر کارشناسان معتقدند آن را دشوار هنگامی که مسافرت هوایی تثبیت خواهد شد. مدیر عامل شرکت بوئینگ می گوید سفر هوایی ممکن است دو یا سه سال بالاخره دوباره بجای اول برگشتن. نیاز به مسافر به پوشیدن ماسک و تهاجمی تمیز کردن اقدامات توسط خطوط هوایی ایالات متحده ممکن است کمک به ضریب اطمینان مصرف کننده افزایش می دهد. آخرین جستجو اطلاعات از Expedia و Booking.com نشان می دهد در حال حاضر وجود دارد بهره در مقصد مانند لاس وگاس, اورلاندو و هاوایی.

چه انتظار می رود: “خانواده ها را محتاط تر در مورد رزرو سفر, اما آنها همچنین ممکن است بخواهید به صرف کمتر در تعطیلات. خبر خوب این است که وجود خواهد داشت مقدار زیادی از معاملات در سال 2021 به خصوص برای استراحتگاه و هتل ها می گوید:” مارک جکسون اجرا می شود که این سفر معاملات بخش برای brad’s Deals.

مقاصد بین المللی

دوباره بجای اول برگشتن بالقوه: آهسته

بین المللی ممنوعیت سفر و مرز تعطیلی هستند به احتمال زیاد در محل باقی می ماند برای چند ماه با بسیاری از کشورها منع سفر تابستانی. در حالی که حجم جستجو برای سقوط سفر است که هنوز هم به مراتب بهتر از این تابستان آن را هنوز هم پایین سال بیش از سال و در ادامه به کاهش در بسیاری از مناطق.

اما این همه بد نیست. سفر شرکت داده 3Victors گزارش برخی از اوایل متاثر از کشورها شروع به نشان می دهد بسیار آهسته و افزایش تدریجی در جست و تقاضا است. این ارتباط با کشورهایی است که تجربه های اولیه مرگ و میر و منحنی مسطح تلاش. برای مثال نروژ و کره جنوبی در حال حاضر شروع به دیدن مثبت های فروش بلیط روند.

مسافرت های بین المللی است اجازه داده نشده است ؟ ببینید زمانی که مقصد محبوب در حال بازگشایی مرزهای خود را

آمریکای شمالی مرز به ماندن بسته: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گسترش مرز تعطیلی به کانادا و مکزیک تا 22 ژوئن

خطوط کروز

دوباره بجای اول برگشتن بالقوه: بیش از حد به زودی برای پیش بینی

“بدون بادبان سفارش” صادر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باقی می ماند در اثر تا تاریخ 24 و می تواند فراتر از آن تاریخ است. در حالی که برخی از خطوط کروز از جمله کارناوال آیا باید برنامه ریزی سفر دریایی تعیین شده برای ماه اوت سال 2020 CDC هنوز برای تعیین اینکه آیا آن را امن به سر قایقرانی که در آن زمان. در یک نکته مثبت AmaWaterways لوکس رودخانه کروز شرکت باز 2022 رزرو با توجه به افزایش تقاضا است.

چه انتظار: حتی اگر CDC می دهد خطوط کروز چراغ سبز برای بازگشت به دریا اواخر ماه جولای همه آماده هستند به راه اندازی مجدد عملیات حق دور.

نروژی گفت: آن را به افزایشی رویکرد راهاندازی پنج تا شش کشتی در هر ماه تا زمانی که آن را کامل ناوگان 28 کشتی (در سراسر آن سه خط) بازگشته است تا به سرعت کامل است که این شرکت باید شش ماه. رویال کارائیب گفت: عملیات تنها رزومه فقط شروع به هنگامی که آنها به طور کامل آماده با بهداشت مناسب و پروتکل های بهداشت در محل.

کارناوال برای از سرگیری برخی از کشتی در ماه اوت: مسافران خواهد کروز در میان coronavirus ابهامات است ؟

نروژی کروز خط: شرکت خواهد راهاندازی پنج کشتی در یک زمان برآورد 5-6 ماه قبل از ناوگان بازگشته است تا

“ما درک می کنیم که زمانی که ما کشتی بازگشت به خدمات آنها خواهد بود قایقرانی در تغییر جهان” ریچارد Fain رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت رویال کارائیب شرکت مادر گفت: در آن گزارش درآمد. “چگونه به خوبی ما پیش بینی و حل برای این محیط جدید خواهد شد نقش مهمی در نگه داشتن ما مهمانان و خدمه ایمن و سالم و همچنین موقعیت کسب و کار ما است و ما عامل سفر همکاران به بازگشت به رشد است.”

هنگامی که آنها و دیگر خطوط کروز مجلس وجود خواهد داشت افزایش اقدامات احتیاطی که می تواند شامل استفاده از تکنولوژی به حد جمعیت در طول بررسی و در کشتی کاهش از لمس نقاط با پوشیدن ماسک و تغییر یا حذف بوفه.

رویال کارائیب: خط کروز لغو ترین سفر دریایی از طریق جولای, ‘دشوار’ به پیش بینی بهبود گاهشمار

‘بهداشت جدید لوکس’: چگونه کشتی کروز طراحی تکامل می تواند به بخش در برابر شیوع بیماری

تورهای

دوباره بجای اول برگشتن بالقوه: به احتمال زیاد 2021

عمده شرکت های تور در حال گزارش یک چشم انداز مثبت در سوالات اولیه 2021. “ما در حال حاضر شروع به دیدن روند بهره مقصد مانند پارک های ملی اما مشتریان به طور جدی به تحقیق در مورد مناطق دیگر شامل ایسلند و فنلاند و ایرلند می گوید:” جف Roy, معاون اجرایی رئیس جمهور از Collette.

چه انتظار: گروه کوچکتر سفرهای خصوصی و گشت و گذار. برنامه های سفر خواهد بود دقت گردد اجتماعی فاصله گرفتن ملاحظات.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de