زمانی که متس نیمکت مربی Hensley Meulens است که انتظار می رود برای رسیدن در اردوگاه

Hensley Meulens شده است وجود ندارد و از سیتی زمینه از زمان آغاز بهار آموزش 2.0 است اما انتظار جدید متس نیمکت م

توسط NEWSAMINS در 17 تیر 1399

Hensley Meulens شده است وجود ندارد و از سیتی زمینه از زمان آغاز بهار آموزش 2.0 است اما انتظار جدید متس نیمکت مربی خواهد شد و گزارش به اردوگاه های این هفته است.

مدیر لوئیس Rojas کاهش یافته دوشنبه هنگامی که در مورد خواسته Meulens. یک بار Meulens می رسد متس را کامل کارکنان مربیگری حتی اگر همه در حال حاضر هدف قرار دادن مربی فلفل قرمز دیویس کار از راه دور به دلیل coronavirus نگرانی.

تیم Teufel سازمان لیگ کوچک زمین زیر کشت هماهنگ شده است و در تمرینات و می تواند خدمت در کادر مربیگری اگر متس نیاز به جایگزینی در هر نقطه.


مایکل Wacha انداخت سه نوبت در یک بازی شبیه سازی شده برای اولین کار در برابر batters. مت Adams homered دو بار در برابر Wacha سابق خود تلاش تیمی است.


در میان متس یعقوب deGrom بود به شدت درگیر با بازیکنان باعث شود در کار اختلاف بین MLB و MLBPA که تاخیر در این فصل از پیشنهاد 4 جولای شروع می شود. اما از deGrom دیدگاه این فصل هرگز در معرض خطر به دلایل اقتصادی.

"من فکر نمی کنم من همیشه فکر می کردم که ما نمی خواهید به بازی" deGrom گفت. "من فکر می کنم درگیر بودن و گوش دادن به آنچه که قرار بود در آن احساس هر دو طرف می خواستم به بازی بود و فقط در تلاش برای کشف کردن همه چیز.

"وجود دارد بسیاری از ناشناختهها به عنوان دور به عنوان [coronavirus] و چگونه این کار می کند, چگونه شما می توانید بچه ها و حفظ همه امن, بنابراین من فکر می کنم بسیاری از آن بود که من احساس می کنم که از طریق کل فرایند هر دو طرف می خواستم به بازی بیس بال و در اینجا ما به امید هنوز هم بازی کند."


Rojas خواسته شد در مورد گزارش تیم شده اند در اواخر دریافت COVID-19 نتایج آزمون. وجود دارد همچنین گزارش شده است از تیم نداشتن آزمایشات تجویز بیش از آخر هفته. بازیکنان قرار است به آزمایش می شود هر روز دیگر.

"من واقعا متمرکز در دیگر اردوگاه های تمرکز ما این است که در اینجا" Rojas گفت. "ما آنقدر در بشقاب ما و من واقعا خوشحال با آنچه که ما انجام داده اند. من خوشحال با راه اندازی است که ما در انتظار زمانی که ما وارد و روی, روزانه, اساس آنچه که ما در حال انجام و برنامه ما قادر به پیاده سازی تا کنون من بسیار با آن راضی است."


براندون Nimmo گفت: "100 درصد" متقاعد لیگ اصلی بیس بال می تواند کامل در این فصل — حداقل بر اساس آنچه که او دیده می شود چند روز گذشته در سیتی زمینه است.

"با همه چیز در حال انجام در اینجا من باید 100 درصد اعتقاد ما قادر خواهید بود به انجام این کار" Nimmo روز دوشنبه گفت:. "اما این همه طول می کشد. همه من می توانم صحبت می کنند به این تاسیسات است.آنها در حال ترک no stone unturned."

Nimmo گفت: تیم پرسنل ساخته شده مطمئن شوید که هر کس عینک ماسک و مقادیر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب