زمانی که او آزمایش مثبت برای coronavirus او آماده برای 2 هفته از بدبختی است. ماه بعد او هنوز بیمار است.

اسکات Krakower شروع به گرفتن لرز و عرق در لانگ آیلند خانه در اواسط ماه آوریل است. او فکر آن را سرد تا زمانی که او نمی تواند طعم هر چیزی.

پس از coronavirus آزمون برگشتم مثبت Krakower پزشکی متخصص در روانپزشکی کودک و نوجوان آماده شده خود را به مدت دو هفته از بدبختی است. اما در حال حاضر تقریبا سه ماه بعد, او هنوز هم می شود کسانی که لرز. او همچنین دارای یک سرفه تنگی نفس و مشکل در غذا خوردن و بلع.

Krakower, 40, بخشی از رشد گروهی از COVID-19 بيمار مبتلا به علائم آن برای هفته ها و حتی ماه ها پس از استاندارد زمان بهبودی.

“اکثر مردم از دریافت ویروس و پس از چند هفته علائم خود را حل و فصل گفت:” دکتر رابرت Glatter اورژانس پزشک در Lenox hill بیمارستان در شهر نیویورک است. “ما در حال دیدن یک طیف های مختلف که در آن مردم نمی یابند و آنها را نشانه های از ماه به ماه.”

علائم خود را نمی به اندازه کافی شدید در بیمارستان بستری شود اما نه خفیف به اندازه کافی برای از سرگیری زندگی عادی را وادار به این گروه از مردم برای تحمل بیماری در برزخ آنها به عنوان قرنطینه از دوستان خانواده و جهان خارج برای ماه ها در پایان.

“فکر کردم من گذشته بدترین آن و سپس آن را بدتر” گفت: Krakower واحد رئیس روانپزشکی در Zucker دامنه کوه بیمارستان در گلن بلوط, n. y. “این چیزی است که دیوانه است.”

او در طول بیماری او بازدید از اورژانس و مراقبت های فوری و مراکز چندین بار. او هرگز بیمار به اندازه کافی به ماندن در بیمارستان بستری است اما علائم خود را نمی خواهد به هیچ بهتر است.

توسط هفته سوم Krakower نمی توانستم نفس بکشم, غذا خوردن یا صحبت کردن به عنوان گلو متورم. او صرف روز سرفه بیش از سینک گاهی تف کردن خون و شب پیچیده در پتو با “شدید ترین لرز از زندگی من” چیزی که او را هرگز فراموش نکنید. قرنطینه در یک اتاق خواب در خانه او به سختی می تواند آن را از طریق FaceTime جلسات با همسرش, هدر, و او دو فرزند جوان است.

“من می ترسم” او گفت:. “من نگران بود من که قرار بود به از دست دادن آنها را – که آنها را به از دست دادن من.”

آینده اش نامعلوم بود تا زمانی که معرفی شد به Glatter که تجویز او یک استروئید نشان داده است که وعده در بهبود بقا نتایج در COVID-19 بيمار.

دگزامتازون مشترک استروئید استفاده می شود برای درمان التهاب پیدا شد برای کاهش مرگ و میر تا یک سوم در یک مطالعه از بیش از 6000 به شدت بیمار, بیماران, با توجه به یک تیم از محققان در انگلستان است.

یک بار Krakower شروع به استروئیدها – در بالای ریه نبولایزر پردنیزولون و بیش از حد داروهای او در حال حاضر مصرف – او متوجه خشونت سرفه شروع به مردن است.

در حالی که استروئیدها ممکن است کار کرده اند برای Krakower, Glatter اصرار دارد همان کوکتل مواد مخدر ممکن است برای هر کس به هر یک از واکنش بیمار به کروناویروس متفاوت و در نتیجه نیاز به داروهای مختلف به بهبود می یابند.

Krakower آزمایش COVID-19 مثبت دو بار در طول و پنج و نیم هفته طول بیماری خود را. در نهایت با ششم و هفتم هفته او آزمایش منفی دو بار. اما علائم خود را هنوز هم پایدار است.

Glatter گفت ویروسی قطعات یا مرده ویروس که دیگر عفونی و نشان نمی دهد تا در زمان واقعی تست هنوز هم ممکن است باعث علائم در بدن است.

“ما در حال یادگیری است که این طولانی-روگرفت یک جمعیت که اغلب تست منفی است. برخی از این بیماران هرگز به حال یک تست مثبت,” او گفت:.

Glatter به بیماران تشخیص داده شده از اوایل ماه مارس که هنوز رفتن به بیمارستان به دنبال درمان برای علائم خود را که اکثر آنها در حال انجام خستگی و درد عضلانی.

از آنجا که این علائم در نظر گرفته نمی شدید Glatter می گوید: برخی از پزشکان فکر می کنم آنها ممکن است به دلیل اضطراب و یا روانی و استرس عاطفی.

“پزشکی gaslighting وجود دارد و آن وجود داشته است و ما واقعا باید به توجه در حال حاضر که COVID-19 ایجاد کرده است این طولانی-روگرفت,” او گفت:. “افرادی که از طریق این ماه واقعا مضطرب و نا امید و افسرده و آنها نمی دانند که چگونه آنها می توانند به مبارزه ادامه دهید.”

Krakower است که همه بیش از حد آشنا با احساس. او در نهایت پیوست با خانواده اش, البته گاهی اوقات در یک ماسک و دستکش, اما او را به دور از که او استفاده می شود به قبل از COVID-19. یک ساعت مصاحبه تلفنی با ایالات متحده آمریکا امروز چپ او را ضعیف و از نفس افتاده.

“بیماری است که هر دو روحی و جسمی تخلیه,” او گفت:. “هنگامی که شما بیمار است که برای آن بسیار تلاش بدنی در شما.”

کمک: Joshua Bote ایالات متحده آمریکا امروز. دنبال Adrianna رودریگز در توییتر: @AdriannaUSAT.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de