چه ارزش جریان: این جریان خدمات ارزش پول خود را در ماه مه سال 2020

این هیچ راز است که ما همه جریان خیلی بیشتر از حد معمول به عنوان ما به دنبال حواس او را پرت در میان هفته از coronavirus مربوط به اقامت-در-خانه سفارشات.

بنابراین با مستندات برای بسیاری از کشور بعید است که به سهولت قابل توجهی در هر زمان به زودی آن را یک چیز خوب ممکن است به ارمغان بیاورد یکی دیگر از قوی محصول از جریان عناوین.

اما با بیش از 25 میلیون آمریکایی در حال حاضر از کار و میلیون ها نفر بیشتر در برخورد با کاهش دستمزد و یا رو به کار قطعیت داشتن چندین جریان خدمات می تواند به نظر می رسد مانند یک لوکس. پس از آن ممکن است زمان به ارزیابی مجدد است که خدمات واقعا ارزش پول خود را.

دیدن: آنچه برای جریان در یک بیماری همه گیر? در اینجا 25 راحتی نشان می دهد به شراب خواری و ذهن خود را خاموش coronavirus

همانطور که قبلا ذکر شد مصرف کنندگان می تواند استفاده کامل از بند ناف-برش با سرمایه گذاری در توانایی اضافه کردن و رها کردن جریان خدمات هر ماه و تمام طول می کشد این است که خوب برنامه ریزی و زمان بندی. به یاد داشته باشید یک چرخه صدور صورت حساب شروع می شود زمانی که شما ثبت نام نه لزوما در ابتدای هر ماه.

مصرف کنندگان همچنین می توانید با استفاده از معاملات به صورت رایگان جریان محاکمات به عنوان دیزنی و اپل در تمرکز خاص بر ساختمان مشترک پایگاه های به جای رشد درآمد (برای زمان حداقل). شما هرگز نمی خواهید برای دریافت یک معامله بهتر از رایگان و ارائه می دهد نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

دفعات بازدید: چگونه به دیزنی+ تلویزیون اپل+ آمازون نخست تصویری یا Netflix بکشد برای ‘رایگان’ — و چه به دانستن قبل از شما ثبت نام

رایگان امکانات به کنار وقتی که آن زمان برای تصمیم گیری که در آن خود را به اشتراک دلار باید به آنچه ارزش جریان در اینجا خواهد بود برای کمک به. ما رای هر یک از عمده خدمات جریان هر ماه به عنوان یک “بازی” “مکث” و یا “توقف” شبیه به سرمایه گذاری تحلیلگران رتبه بندی خرید و نگهداری و فروش و انتخاب بهترین محتوا است که کمک خواهد کرد که شما را ماهانه خود را به تصمیم گیری.

در اینجا نگاهی به آنچه در آینده به های مختلف جریان خدمات در ماه مه سال 2020 و آنچه واقعا ارزش هزینه اشتراک ماهانه.

Netflix بکشد ($8.99 یا $12.99 قیمت یک ماه)

Netflix, Inc. NFLX, -0.22% است نورد از نام های بزرگ در ماه مه با طنزهای جدید با بازی استیو کارل و یک جفت جدید سریال از تلویزیون hitmaker رایان مورفی و برنده جایزه اسکار کارگردان Damien Chazelle. Carell را “فضا زور” (29 مه) برای تلفن های موبایل بیشتر امیدوار کننده. او را بازی تزئین کلی که در آرزوی در حال اجرا نیروی هوایی, اما به جای آن قرار داده می شود مسئول ایجاد فضای جدید نیروی — که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن راه اندازی کرده است و در زندگی واقعی — و آمریکا چکمه بازگشت در ماه ASAP. وجود دارد مقدار زیادی از پتانسیل برای “Veep”نوع محل کار کمدی و نام دیگر متصل به نشان می دهد — Lisa Kudrow به عنوان همسر کارل شخصیت و همچنین John Malkovich, Noah Emmerich, Ben Schwartz and Fred Willard — بسیار امیدوار کننده است. یکی دیگر از نشانه خوبی: این شرکت ایجاد شده توسط Greg Daniels (“دفتر” “پارک ها و تفریح” “پادشاه هیل”) که می داند یک یا دو چیز در مورد چگونه به ایجاد یک طنزهای تلویزیونی. با همه استعداد و این باید آن را باید ببینید.

در درام سمت مورفی سری محدود “هالیوود” (مارس 1) تمرکز بر روی یک گروه از مشتاق بازیگران و فیلمسازان در تلاش برای آن را در 1940s فیلم biz. مورفی-سری طور منظم Darren Criss (“Glee” “ترور جیانی ورساچه”), Dylan McDermott (“American Horror Story’) و برادوی, آیکون, Patti LuPone ستاره در glitzy, technicolor, اغراق های متناوب تاریخچه هالیوود همانطور که گفته شده توسط خارجی ها به سیستم های سنتی است. مانند تمام چیزهایی که رایان مورفی, به نظر می رسد slickly تلطیف و بیش از حد بالا و دوباره مثل تمام چیزهایی که رایان مورفی آن خواهید بود تا برخی از مردم کوچه و در همه برای دیگران. واکنش خود را به این تریلر باید پاسخ این سوال بسیار سریع است.

سه نفر از اروپا درام خواهد شد همچنین اشاره کرد: “ادی” از “لا لا زمین” مدیر Chazelle فصل 3 از شمال اروپا نوآر “Bordertown” و جرم, هیجان انگیز “خطوط سفید.” مجموعه ای مدرن روز در پاریس “ادی” (8 مارس) ستاره André Holland (“مهتاب”) به عنوان صاحب یک کلوپ جاز که می شود با مجرمان در تلاش برای نجات خود تلاش کسب و کار. به عنوان یک پاداش باشگاه گروه خانه ساخته شده است تا از پاریس واقعی موسیقی جاز و موسیقی متن آلبوم را همراه با مجموعه ” راه اندازی. کمی دورتر از شمال “Bordertown” (11 مه) بازده برای فصل سوم به عنوان یک استعداد اما مشکل کارآگاه پلیس دولایه با بدتر از جنایات او تا به حال تصور او می خواهم در برخورد خواب آلود فنلاندی شهر در نزدیکی مرز با روسیه است. در حالی که از لحاظ فنی به خوبی انجام می شود و به زیبایی شات (فنلاندی مناظر زرق و برق دار است) شدید خشونت و بی امان نومیدی را ترساندن و دور برخی از بینندگان. نیز وجود دارد “خطوط سفید” (15 مه) به رمز و راز مجموعه در ایبیزا از خالق “پول دزدی.” یک زن (لورا ماهی) می آید به این جزیره رفت و آمد مکرر به بررسی او DJ ناپدید شدن برادر — raves, مواد مخدر و قتل امدن. این می تواند سرگرم کننده و شراب خواری به ارزش سواری هیجان.

در میان فیلم وجود دارد جریان اولین Adam Sandler تحسین منتقدان, زمان, جرم و جنایت, درام “جدا نشده جواهرات” (25 مه) و به”مرغ عشق” (22 مه) یک عمل بسته بندی شده رام-com بازیگران Kumail Nanjiani و عیسی Rae به عنوان یک زن و شوهر که در رمز و راز قتل. این قرار بود کارگردان تئاتر در مارس اما روشن به یک Netflix انتشار با توجه به همه گیر. Nanjiani و Rae بسیار دوست داشتنی بازیگران و فیلم به نظر می رسد به اندازه کافی خوب جیغ وداد بازی کردن.

همچنین:در اینجا همه چیز را به آینده برای Netflix بکشد در مارس سال 2020 — و چه ترک

Christina Applegate and Linda Cardellini بازگشت برای فصل 2 از تاریکی کمدی“مرده به من” (8 مارس), Ellie Kemper برای یک “Unbreakable Kimmy Schmidt”تعاملی ویژه (مه 12) و نیز وجود دارد یک چند با مشخصات بالا standup comedy محصول فوق العاده از Jerry Seinfeld (5 مه), Patton Oswalt (مارس 19) و هانا Gasdsby (26 مه) — که آخرین های ویژه خیره کننده و چشم باز “Nanette” در 2018, شاید باید ببینید نشان می دهد که در آن سال.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ بازی. Netflix است که هنوز روشن No. 1 در جریان جنگ و ممکن است تنها بیشتری را شراب خواری به ارزش محتوای آن فوق العاده عمیق کتابخانه.

آمازون نخست تصویری ($12.99 قیمت یک ماه)

Greg Daniels مشغول است و خود را به عنوان “فضا و نیروی” آغاز بکار در Netflix بکشد او را نیز طنزهای جدید راه اندازی در Amazon.com Inc.’s AMZN, +0.50% نخست تصویری. که خواهد بود “ها” (مارس 1), sci-fi, کمدی, که به نظر می رسد مانند یک ترکیب از “جای خوب”و “سن Junipero” قسمت “سیاه و آینه” در حال وقوع در آینده ای که در آن آگاهی آپلود دیجیتال در زندگی پس از مرگ و به تازگی آپلود شده (با نام مستعار مرده) به انطباق با جدید خود را “زندگی” در حالی که کمک به حل رمز و راز به پایین بر روی زمین است. بررسی های اولیه متوسط هستند اما ممکن است ارزش یک نظر.

ببینید:اینجا همه چیز در آینده به آمازون نخست تصویری در مارس سال 2020

آمازون بیشتر امیدوار کننده نشان می دهد ممکن است بازگشت “بازگشت به خانه” (22 مه) که در فصل دوم آن معاوضه کردن آن ستاره (Janelle Monae جایگزین جولیا رابرتز) و مدیر آن (Kyle پاتریک Alvaraz طول می کشد بیش از Sam Esmail). از دست دادن اسماعیل که به فصل 1 شیک Hitchcockian نگاه, در مورد, اما, تریلر, حداقل به نظر می رسد جذاب است. Monae شخصیت از خواب بیدار در یک قایق در وسط یک دریاچه است و برای باز کردن که او چه کسی است و چه اتفاقی برای او افتاده با سایه Geist و آن را مرموز و دارو در مرکز رمز و راز یک بار دیگر. در فصل اول از “بازگشت به خانه” ممکن است آمازون تنها بهترین سری به تاریخ و اگر فصل 2 حتی می توانید رویکرد است که بینندگان باید بسیار خوشحال است.

نیز وجود دارد یک محصول فرعی از جمله التون جان biopic “Rocketman” (22 مه); پاپ indie در, sci-fi, thriller“گسترده از شب” (29 مه) که موفق به کسب تحسین در فیلم های مختلف جشنواره; کریستن استوارت در “Seberg” (15 مه) یک فیلم هیجان انگیز در مورد FBI نظارت فرانسوی جدید-موج بازیگر Jean Seberg; و نزدیک به 40 فیلم های مستقل و کوتاه است که باید در این سال SXSW Film Festival. آمازون میزبانی یک مینی SXSW در پی است که فیلم های جشنواره را لغو و با توجه به coronavirus با انتخاب جریان به صورت رایگان (بدون نخست تصویری paywall) از مارس 27 آوریل تا 6.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ بازی. “بازگشت به خانه” به تنهایی می تواند به ارزش قیمت وجود دارد juuust دیگر به اندازه کافی امیدوار کننده چیزهای جدید به نخست فیلم ارزش خود را در حالی که در ماه مه.

Hulu ($5.99 یک ماه یا $11.99 بدون تبلیغات)

ارزش واقعی در Hulu است که قریب به اتفاق آن کتابخانه و گسترده ترکیب جدید نشان می دهد (معمولا پخش روز بعد از پخش) پس از در نظر گرفتن چند سری اصلی در شیر ممکن است برای یک جایزه.

Ramy Youssef برنده یک جایزه گلدن گلوب برای تجسم خود را از یک مصری-آمریکایی slacker در منحصر به فرد coming-of-age کمدی “Ramy,” و نیمه اتوبیوگرافیک بازده مجموعه ای برای فصل دوم در مه 29 با برنده اسکار Mahershala Ali در یک مهمان جدید ، آن را خنده دار و همدلانه داستان در مورد یک جوان مسلمان آمریکایی متعادل ایمان خود را با او به طور معمول شیوه زندگی آمریکایی. “منكر” است که یکی از Hulu بسیار بهترین سری و ارزش چک کردن.

بیشتر: اینجا همه چیز در آینده به Hulu در مارس سال 2020 و چه ترک

غرابت فراوانی در Hulu دیگر دو مارس آغاز بکار انیمیشن “خورشیدی اضداد” و تاریخی کمدی “بزرگ.” Justin Roiland و مایک مک ماهون بخشی از تیم خلاق در پشت چشمگیری عجیب متحرک ضربه “Rick and Morty” آیا مغز “خورشیدی اضداد” (8 مارس) یک طنزهای تلویزیونی در مورد یک خانواده بیگانه مجبور به پناه در یک کهکشانی مرداب سیاره ای به نام زمین. که در اصل برای Fox Hulu در حال حاضر سبز روشن دو فصل است. حتی عجیب و غریبتر است “بزرگ” (15 مه) که mashes تا یک تاریخی, درام, درباره افزایش کاترین کبیر با طنز کمدی. ال فانینگ ستاره به عنوان کاترین با نیکلاس هولت و شوهرش به امپراتور پیتر سوم از روسیه است. فوق العاده-دمدمی تن و تمایل به تغییر جهت دادن از تاریخ واقعی به نظر می رسد برای قرار دادن آن در امتداد خطوط از تلویزیون اپل+’s “Dickinson.” یک علامت مثبت — “بزرگ است” showrunner است که نامزد جایزه اسکار نویسنده تونی مک نامارا که به قلم یکی دیگر از دمدمی تاریخی کمدی که معلوم خوبی: 2018 را “مورد علاقه.”

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ بازی. حتی اگر هیچ چیز وجود دارد ضروری است تا “منكر” در پایان ماه Hulu کلی ترکیب باعث می شود آن را به بهترین ارزش در جریان است.

HBO Max ($14.99 یک ماه)

زمان خوش آمدید HBO حداکثر جریان جنگ. بلند مدت پیش بینی شده خدمات از AT&T Inc.’s T +3.11% WarnerMedia راه اندازی May 27, ارائه محتوای HBO به عنوان به خوبی به عنوان برادران وارنر فیلم و سریال تلویزیونی از وارنر کابل شبکه مانند TBS تی ان تی و شبکه کارتون. این سرویس در اصل برنامه ریزی شده به 31 سری اصلی راه اندازی این سال, اما که ممکن است در معرض خطر به دلیل coronavirus مربوط به خاموش کردن TV productions. در راه اندازی آن اصل ترکیب با توان پراکنده و ندانسته — “عشق زندگی” رمانتیک-کمدی گلچین بازیگران, آنا کندریک, برجسته ترین, همراه با بحث Russell Simmons, مستند “تاریخ ثبت”; “افسانه ای”یک voguing رقابت های سری; بچه ها رقابت نشان می دهد “Craftopia”; و ارائه جدید از Looney Tunes و علم و خیابان کنجد. و البته بسیار ballyhooed “دوستان” مراسم که به معنای شد اولین با خدمات به تعویق افتاده است.

چه HBO حداکثر خواهد باید علاوه بر HBO وسیع و عالی کتابخانه (“The Sopranos,” “سیم” “بازی تاج و تخت,” “Veep,” “نگهبانان” و غیره.), هر فصل از “دوستان” “نظریه انفجار بزرگ” و “ساوت پارک” در میان دیگران.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. به یک دلیل و فقط: پس از این ستون بر ماه به ماه اشتراک و پس از آن راه اندازی شد تا در اواخر این ماه چشم پوشی HBO حداکثر ممکن است و فقط شروع یک اشتراک در ماه ژوئن. بله, آن را گران ترین جریان, خدمات, اما آن را به ارزش قیمت برای HBO محتوا به تنهایی. به معنای واقعی کلمه از HBO در حال حاضر با همان قیمت — تمام وارنر محتوا فقط شکر و تخم مرغ در کیک.

به روز رسانی: پس این مقاله برای اولین بار منتشر شده HBO ارائه کرده است $3-یک-ماه تخفیف در HBO حداکثر 12 ماه اگر شما ثبت نام تا قبل از مارس 27 (شما HBO در حال حاضر از زمانی که شما ثبت نام تا تاریخ راه اندازی). که یک معامله بزرگ ($11.99 یک ماه) که قیمت آن زیر Netflix و آمازون نخست و تغییر امتیاز به بازی. برای آن شما خواهد بود با عرض پوزش.

فردا همه دسترسی ($5.99 یک ماه یا $9.99 بدون تبلیغات)

ViacomCBS Inc.’s VIAC, +10.11% فردا همه دسترسی است که هنوز هم ارائه یک نسخه آزمایشی 30 روزه رایگان اگر شما ثبت نام تا قبل از مارس 10 و بهترین خود را نشان می دهد — “مبارزه خوب” — است که در وسط آن فصل جاری. بنابراین وجود یک مورد می شود ساخته شده برای شروع یک حساب کاربری و شراب خواری در این فصل طی آزمایشی رایگان (تنها هشت نفر از این 10 قسمت تکمیل شد قبل از همه گیر تعطیل تولید) و سپس حساب خود را لغو. شما فقط نیاز به آن را زمان مناسب. زیرا گذشته از آن هیچ چیز وجود دارد توجه داشته باشید در آینده ممکن است و دلیل بسیار کمی برای پرداخت هزینه اشتراک.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. هنوز هم به اندازه کافی محتوا برای توجیه هزینه.

تلویزیون اپل+ (4.99$در ماه)

اپل AAPL +2.38% تلویزیون+ هنوز هم به دنبال آن آمار واقعی نشان می دهد. انتظار نداریم که به تغییر است.

این سرویس را دو ارائه جدید: “تلاش” (مارس 1), یک کمدی در مورد یک زن و شوهر است که می خواهند برای شروع یک خانواده اما نمی تواند تصور و “پارک مرکزی” (29 مه) یک انیمیشن کمدی موزیکال از خالق “bob’s Burgers.” “پارک مرکزی” به نظر می رسد بهتر است شرط به عنوان کسی که همیشه لذت می برد یکی از “باب برگر” موسیقی اعداد می تواند گواهی دادن به. صدای مصاحبه جامد است (Josh Gad, Leslie Odom جونیور, Kristen Bell, در میان دیگران) و اگر آن را حتی کسری از قلب و طنز از “باب برگر” آن خواهید بود علاوه بر خوش آمدید.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. به اندازه کافی با کیفیت ارائه شده برای توجیه قیمت. هنوز هم اگر شما به خرید یک آی فون جدید و یک محاکمه رایگان, آن را به ارزش یک نگاه.

دیزنی+ ($6.99 یک ماه)

شش ماه و “Mandalorian” هنوز هم تنها ضربه بزرگ برای والت دیزنی Co.’s قطع +3.40% جریان خدمات پس برای پر کردن جای خالی بین فصل 1 و 2 (هنوز هم برنامه ریزی شده برای اولین این زمستان), Disney+ راه اندازی “دیزنی گالری: Mandalorian” (مارس 4, قسمت جدید هر جمعه بعد از آن) هشت قسمت پشت صحنه مدارک سری در مورد چگونگی نشان می دهد ساخته شده است. آیا کسی واقعا نیاز دارید که ؟ نه واقعا. را “جنگ ستارگان” طرفداران هنوز هم تماشای آن ؟ اوه آره.

مارس 4, البته, روز جنگ ستارگان (مارس چهارم بود با شما) و دیزنی+ به طور کامل سرمایه گذاری نیز انتشار نهایی قسط از آخرین سه گانه “جنگ ستارگان: ظهور اسکای واکر” و همچنین سری از انیمیشن “جنگ ستارگان: جنگ های کلون.”

باید وجود داشته باشد یک توسعه برای “سیمپسونها” پیشرفته بیش از حد. دیزنی گفته است که تمام اوایل فصل از “سیمپسونها” در نهایت در دسترس خود را روی صفحه نمایش اصلی-نسبت ابعاد در پایان ماه مه در 4:3 به جای 16:9 — تا حالا قسمت های قدیمی شده اند نابود و لگدمال به جا پهن تلویزیون برش برخی از ویژوال جوک. خواهد شد بسیاری از افراد متوجه? احتمالا نه. اما برای سخت هسته طرفداران این یک بهبود بزرگ.

وجود دارد مقدار زیادی علاوه بر این که. یکی دیگر از پشت صحنه مستند-سریال “سرپا نگه داشتن فرهنگ” راه اندازی مارس 1, و وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از اضافات به دیزنی کتابخانه فیلم مانند “The Fantastic Mr. Fox” (22 مه) و “شیطان: از شر” (15 مه) اما هیچ چیز دیگری توجه داشته باشید.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ مکث. اگر شما بچه ها که دیده بان دیزنی را نشان می دهد و فیلم بی وقفه در تکرار کنید و سپس مطمئن شوید که آن را به ارزش آن است. اما اگر شما یک بچه یا یک “جنگ ستارگان” superfan وجود دارد بسیاری از انواع وجود دارد.

Quibi (4.99$در ماه و یا $7.99 یک ماه بدون تبلیغات)

Quibi راه اندازی کمتر از یک ماه پیش و آن را در حال حاضر تغییر اساسی مشاهده مدل. به جای اینکه فقط در دسترس در دستگاه های تلفن همراه به عنوان اصل در نظر گرفته شده و این سرویس ممکن است اجازه خواهد داد که برخی از کاربران به بازیگران فیلم های خود را از گوشی های خود را به تلویزیون خود را. که به احتمال زیاد چون با ماندن در خانه و سفارشات مردم بر روی بروید آنجا و واقعا یک نیاز برای 10 دقیقه یا کمتر تصویری بازدید زمانی که آنها باید ساعت بر ساعت را به قتل برسانند.

و در حالی که اکثر Quibi محتوا نیست و کاملا آماده برای نخست بار ممکن است به ارمغان بیاورد اولین و شاید بسیاری از مشخصات بالا نشان می دهد که “رنو 911” احیای. خنده دار “پلیس” کلاه برداری به حال یک فرقه زیر برای سال در کمدی مرکزی و اصلی بازیگران برای فصل جدید ممکن است 4.

هنوز هم به عنوان یک ویدیو سرویس Quibi بیشتر شبیه به یوتیوب و یا Infinite از درست Netflix رقیب و هزینه های آن (حتی با یک دوره آزمایشی رایگان) به مراتب بیش از کیفیت آن است.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ توقف. شما بهتر می توانید صرف پول خود را در جای دیگر.

طاووس (رایگان برای Comcast مشترکین تنها در حال حاضر)

طاووس راه اندازی به صورت رایگان برای برخی از Comcast Corp. CMCSA, +2.68% کابل مشترکین در مارس, اما نمی خواهد در دسترس عموم تا جولای. این یک جامد کتابخانه NBCUniversal را نشان می دهد مانند “30 راک” “Parks and Recreation” و “Law & Order” اما ظاهرا سری اصلی را در انتظار نگه داشته تا جولای راه اندازی. ما دوباره در یک زن و شوهر از ماه.

بازی مکث و یا متوقف می شود ؟ N/A

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>